18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-04, 13:02 1
Przecież między kacapami a upadlińcami nie ma żadnej różnicy, co trzecia dziwka w armii czerwonej to jebany ukrainiec, czyli co trzeci mord lub gwałt na Polakach dokonywał śmiec z upadliny. Niczym się ukrackie dziwki od kacapów nie róznicie

[ Dodano: 2024-09-04, 13:05 ]
BigLebovsky napisał/a:

Nie jesteś godzien aby pisać do mnie chłopcze ukrofilu
upadlince z polskimi peselami jak dareczek i jego wafel zawsze gotowi wylizać banderowskie jaja

Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-04, 21:29 1
baronturbina napisał/a:

Ale Ty jesteś prosty hahaha



Tak. Ja jestem prosty. I jestem Polakiem. I sprawy mam polskie. Nie to co ty. Wydziaraj sobie inicjały Stepana B. na napletku i się tasuj do tego.

[ Dodano 2024-09-04, 21:34 ]
POLTERGAIST napisał/a:

Przecież między kacapami a upadlińcami nie ma żadnej różnicy, co trzecia dziwka w armii czerwonej to jebany ukrainiec, czyli co trzeci mord lub gwałt na Polakach dokonywał śmiec z upadliny. Niczym się ukrackie dziwki od kacapów nie róznicie



Dokładnie. Ukry niczym się nie różnią od kacapów tym bardziej że tzw naród ukrowy to druga połowa 19 wieku. Zresztą to są rusiny z rusi kijowskiej czyli kacapy, reszta to Tatarzy. Ukry to sztuczny twór
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-04, 22:04
BigLebovsky napisał/a:

Tak. Ja jestem prosty. I jestem Polakiem. I sprawy mam polskie. Nie to co ty. Wydziaraj sobie inicjały Stepana B. na napletku i się tasuj do tego.
Dokładnie. Ukry niczym się nie różnią od kacapów tym bardziej że tzw naród ukrowy to druga połowa 19 wieku. Zresztą to są rusiny z rusi kijowskiej czyli kacapy, reszta to Tatarzy. Ukry to sztuczny twór



Skoro jesteś prosty to też zapewne jesteś prostakiem. Ukry i ruscy to jeden chuj. Ruscy są pojebani i zaorani przez fałszywą propagandę. Ukry niech ich trzymają u siebie ile się da.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-09-05, 15:15
Żydzi też zdominowali Europę, po '39 to się radykalnie zmieniło.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-06, 21:15
baronturbina napisał/a:

Niestety śniadzi są w stanie przejąć całą Europę w przeciągu max 10 lat.



Informacje pochodzą z raportu instytutu danych z dupy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-06, 23:02
trytodie napisał/a:

Informacje pochodzą z raportu instytutu danych z dupy


Nie. Ze strony IMGW wziąłem. W zeszłym tygodniu obwieścili to.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-09-07, 5:41
baronturbina napisał/a:

Nie. Ze strony IMGW wziąłem. W zeszłym tygodniu obwieścili to.



Przecież Ty nawet nie wiesz co ten skrót oznacza
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-07, 8:04
trytodie napisał/a:

Przecież Ty nawet nie wiesz co ten skrót oznacza


A Ty wiesz? „Idź Mi Grzbiet Wyliż”
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-09-07, 15:12
lukpogromca napisał/a:

idę o zakład że nie całą i na pewno nie w dziesięć lat
o karton wódki



W30,przejeli niemcy francje szwecje, nie w stu procentach ale wystarczajaco , by rzadzic e danym kraju wiec racja nie 10 a,z50 hehe
Zgłoś