18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-03, 15:43 4
Teraz nas to samo czeka tylko od śniadych książąt
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 15:56 2
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Teraz nas to samo czeka tylko od śniadych książąt


Niestety śniadzi są w stanie przejąć całą Europę w przeciągu max 10 lat.
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-09-03, 16:12 1
baronturbina napisał/a:

Niestety śniadzi są w stanie przejąć całą Europę w przeciągu max 10 lat.



idę o zakład że nie całą i na pewno nie w dziesięć lat
o karton wódki
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 16:16
lukpogromca napisał/a:

idę o zakład że nie całą i na pewno nie w dziesięć lat
o karton wódki


O wódkę możesz się z @dżonyłojlker zakładać, ale przegrasz jeśli dojdzie do konsumpcji. Islam zdominuje świat. Są w tym miejscu co chrześcijanie jakieś 300 lat temu.
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-09-03, 16:19 2
baronturbina napisał/a:

O wódkę możesz się z @ zakładać, ale przegrasz jeśli dojdzie do konsumpcji. Islam zdominuje świat. Są w tym miejscu co chrześcijanie jakieś 300 lat temu.



Islam nie zdominuje świata
świat jest za duży na taki wypierd jak islam
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-03, 16:58 1
Nic się nie zmieniło, proste i prymitywne kacapy trwają do dziś
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 17:00 1
lukpogromca napisał/a:

Islam nie zdominuje świata
świat jest za duży na taki wypierd jak islam


Na taki wypierd jak chrześcijaństwo też tak mówili
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-09-03, 18:12 1
baronturbina napisał/a:

Na taki wypierd jak chrześcijaństwo też tak mówili



mówimy o czasach współczesnych, nie zamierzchłych
obecny podział świata według wyznawców, ilość religii, rozkład religii na różnych kontynentach
słowem, pierdy islamskie nic nie znaczą, nie zawojują świata, na pewno nie całego co by tam nie mówili i kto
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-03, 20:47 4
Co ty tu nam podajesz?! Wylizałeś już wszystkie ukrowe pytongi w mieście? Ha tfu! W armii czerwonej służyło około 7 milionów wstrętnych ukrów . "Szczym" do ludu?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-03, 21:28 2
Naturalna kolej rzeczy. Słabi i głupi giną, zastępują ich silniejsi. Imigranci to sztuczny problem, który można rozwiązać w miesiąc. Są, żeby rozmontować społeczeństwo, osłabić. Ukraina rozmontowana, dogorywa, zachód rozbrojony, bezradny. Do tego samobójczy zielony ład. Cały ten burdel europejski wygląda, jakby był robotą ruskiej agentury. Z nimi zawsze tak było, że do końca nikt nic nie wiedział, nie wierzył i zawsze działy się straszne rzeczy, gdy oni byli w pobliżu.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 22:56 1
BigLebovsky napisał/a:

Co ty tu nam podajesz?! Wylizałeś już wszystkie ukrowe pytongi w mieście? Ha tfu! W armii czerwonej służyło około 7 milionów wstrętnych ukrów . "Szczym" do ludu?


Nie szczym tylko sikam. A po wojnie to też ukry Polskę rozkładały? Weź chłopcze kup bilet do Homoburga na Syberii i jedź skośnym ruskim oczy prostować.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-04, 0:32 2
BigLebovsky napisał/a:

Co ty tu nam podajesz?! Wylizałeś już wszystkie ukrowe pytongi w mieście? Ha tfu! W armii czerwonej służyło około 7 milionów wstrętnych ukrów . "Szczym" do ludu?



Zmień nick, bo Big Lebovsky to mój ulubiony film, a Jeff jednym z najlepszych aktorów. A co do meritum to ilu było Polaków w policji granatowej, ilu w milicji obywatelskiej, ilu w ZOMO, SB, PZPR itp? Nie wiesz, bo jesteś kacapek
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-04, 11:20 1
baronturbina napisał/a:

Nie szczym tylko sikam. A po wojnie to też ukry Polskę rozkładały? Weź chłopcze kup bilet do Homoburga na Syberii i jedź skośnym ruskim oczy prostować.



Nie jesteś godzien aby pisać do mnie chłopcze ukrofilu

[ Dodano 2024-09-04, 11:21 ]
darek1234 napisał/a:

Zmień nick, bo Big Lebovsky to mój ulubiony film, a Jeff jednym z najlepszych aktorów. A co do meritum to ilu było Polaków w policji granatowej, ilu w milicji obywatelskiej, ilu w ZOMO, SB, PZPR itp? Nie wiesz, bo jesteś kacapek



Dobrze zmienię nick skoro tak chcesz Darku. Ale ty też zmień bo ja jednego porządnego Darka znam. A ty jakby tak nie bardzo....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-04, 12:16 1
BigLebovsky napisał/a:

Nie jesteś godzien aby pisać do mnie chłopcze ukrofilu
Dobrze zmienię nick skoro tak chcesz Darku. Ale ty też zmień bo ja jednego porządnego Darka znam. A ty jakby tak nie bardzo....


Ale Ty jesteś prosty hahaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie