18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu


Cytat:

Policjanci ze Szwecji alarmują, że lawinowo rośnie liczba zgłaszanych gwałtów wśród nastolatków. Zdaniem funkcjonariu­szy młodzież nie zdaje już sobie sprawy, gdzie przebiega granica między eksperymentami w seksie a przestępstwem seksualnym.

Czuję się przerażony w czasie przesłuchań. Wielu młodych ludzi, z którymi się spotkałem nie uznawało zmuszania do seksu oralnego za gwałt - mówi Mihajlo Mrdjen ze szwedzkiej policji.

Dodaje, że w tym roku tylko w południowych dzielnicach szwedzkiej stolicy odnotowano już 90 różnych przestępstw seksualnych na osobach poniżej 18. roku życia.

Śledczy wskazują na jeszcze jeden problem. Wiele ofiar szantażowano publikacją zdjęć czy filmów z gwałtów w internecie - zauważa thelocal.se.



źródło: The Local

A może oni tak lubią ?
Dowód na to, że Szwecja to chory kraj, gdzie ludzie nie odróżniają co jest dobre, a co złe... Rośnie im nowe pokolenie.

I zgadnijcie, kto zamieszkuje południowe dzielnice Sztokholmu ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-12-01, 10:55 1
cnotka do ślubu nie ruszona, nie ma problemu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-12-01, 11:00 65
Szkoda że nie podano w jakich dzielnicach miały miejsce gwałty, jakiego koloru skóry były ofiary a jakiego sprawcy. A zapomniałem - w Szwecji za pisanie o pochodzeniu czy kolorze skóry sprawcy można pójść siedzieć za "mowę nienawiści", mimo że jest to informacja taka sama jak każda inna i nic nie piętnuje tylko po prostu stwierdza fakt że 99% gwałtów w Szwecji popełnianych jest przez ciemno/czarno-skórych "Szwedów" na białych Szwedkach
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-12-01, 11:03 17
fajna dupka na zdjęciu
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-12-01, 11:11 2
Szwecja, to ten kraj gdzie incest jest legalny? i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-12-01, 11:17
Połdunie, czyli okolice powiedzmy Alvsjo, to jeszcze nie jest hardcore. Hardcore to jest na fitii, alby czy chociazby forsta ( też na południe, ale to już bardziej algomeracja stockholmu, niż sam stockholm ). Tam spotkać rodowitego szweda to cud

Ale to dlatego, że szwedzi zrobili sobie tam małe getta. Wszystkich co chcą mieszkania i są ciapatymi, po prostu tam lecą.

A co się szwedką dziwić, skoro średnio tracą dziewictwo w wieku lat 13
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-12-01, 11:22
Dalej edukujmy dzieci o seksie, to niedługo nawet posuwania trupa nie będą za coś nienormalnego uważać.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-01, 11:28 20
Poprawność polityczna na niewyobrażalnym poziomie, homopropaganda i homoterroryzm, równouprawnienie, ekoterror, kosmopolityzm, odrzucenie narodowości na rzecz europejskości, imigrant ważniejszy niż mieszkaniec z dziada pradziada, promowanie seksu jako zabawy z każdym i wszędzie, traktowanie kurew jako kobiet wyzwolonych, nauka o seksie w szkole, bezstresowe wychowanie, odrzucenie wartości na rzecz "postępu"... długo można by tak wymieniać. Wszystko co tu wypisałem jest domeną i ideą lewactwa, które odwróciło wszelkie normy do góry nogami i teraz ma z tym problem. Kolorowa europka w pizdu go mać. Dziwicie wy się, że nienawidzę lewactwa? Gdyby u władzy była prawica, to takie ekscesy byłyby rzadkością.
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-01, 12:03 2
Przecież dla lewaka zgwałcone dziecko to dobre dziecko.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2013-12-01, 12:08 4
Wyobrazam sobie ze jakas dziewczyna mnie gwalci oralnie. Siada mi swoja cipka mi na twarz na jezyk a ja probuje sie uwolnic
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-01, 15:42 14
Bejker napisał/a:

Wyobrazam sobie ze jakas dziewczyna mnie gwalci oralnie. Siada mi swoja cipka mi na twarz na jezyk a ja probuje sie uwolnic



Lecz nie dajesz rady, bo waży ponad 90 kg, a z jej niemytej psiochy wycieka litr ropy zmieszany z krwią menstruacyjną, skwarami i potem.
Gwałt, nie gwałt?
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-12-01, 16:55 4
Takie same smaczki były z Danią już w latach 70/80tych kiedy była tam swoista 'rewolucja seksualna' , poczytajcie co tam się wtedy odpierdalało to zbledniecie.

Kraje skandynawskie mają najwyższe standardy życia na świecie a Szwecja najmniejszą różnicę dochodu wśród obywateli - normą społeczną jest że im gdzieś żyje się lepiej tym ludziom bardziej odpierdala.

Najlepszym przykładem jest USA lat 50tych i 60tych,po obu wojnach światowych było tam jebane eldorado,Europa i pół świata były rozpierdolone po wojnach a USA dorobiło się astronomicznej kasy za sprzedaż broni itd. a konkurencję witały kompletnie dojebaną.

Właśnie w tamtym czasie z USA wyszło coś takiego jak feminizm,popularyzacja pedalstwa,popularyzacja kurestwa,umoralnienie zarabia dupą itd. co pokutuje i będzie pokutować popierdoleniem ludzkości jeszcze długo.

Krótko mówiąc - ludzie NIE MOGĄ MIEĆ ZA DOBRZE bo im kurwa odpierdala.
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2013-12-01, 16:57 1
Bejker napisał/a:

Wyobrazam sobie ze jakas dziewczyna mnie gwalci oralnie. Siada mi swoja cipka mi na twarz na jezyk a ja probuje sie uwolnic

kładz sie już leci
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2013-12-01, 17:13 1
Jesli szwecja to chory kraj, to az sie boje pomyslec co sadzisz o Polsce.
Zgłoś
Avatar
1nsecure 2013-12-01, 17:14 1
Lewacka Szwecja. Co tu dużo gadać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie