18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Cytat:

Ciemna twarz Facebooka: Morderstwa, gwałty i samobójstwa
Ludzie kochają Facebooka. Niestety, często jest to miłość ślepa.

W Polsce Facebook ma już 2 miliony użytkowników. Sporo mu do Naszej Klasy brakuje, ale to ten światowy serwis społecznościowy dzierży obecnie miano gorącej nowości. To tam powinno się bywać i tam Polacy tłumnie się udają. Częściowo nieświadomi niebezpieczeństw na jakie się wystawiają.

Bo Facebook może być świetnym miejscem do komunikwania się ze znajomymi, ale tak jak w "realnym" życiu nie można podczas tej rozrywki wyłączyć elementarnych środków ostrożności.

Przykłady z całego świata pokazują czym to grozi.

1. Matka włamała się na konto synowi po tym co u niego przeczytała

2. Żartowniś założył fikcyjne konto zabójcy i zaczął dręczyć rodzinę ofiary

3. Włamywacze śledzili ofiarę na FB i obrobili jej dom po tym jak obwieściła, że "idzie do kina".

4. Nastolatek najpierw stawił czoła koledze na FB, a gdy już nabrał odwagi zadźgał go naprawdę

5. Nauczyciel katolickiej szkoły szukał ofiar do molestowania przez FB

6. Nastolatka zabiła się po kampanii oszczerw na jej profilu

7. Zabójca zwabił ofiarę na miejsce zbrodni przy pomocy fałszywego konta na FB

8. 19-altek szantażował dzieci na FB i zmuszał je do seksu. Au!



Niedługo zaczną wysyłać do siebie Zabijki za jedyne 0.99$Źródło
Zgłoś
Avatar
sUk 2010-04-12, 18:40
je*ać, idźcie na fejsa i skasujcie wszystkich którzy grają w mafia wars
Zgłoś
Avatar
B................6 2010-04-12, 18:59 9
ciekawe kiedy na naszej klasie będzie można nająć mordercę za euro-gąbki...?
Zgłoś
Avatar
PCXT 2010-04-12, 21:57
Całe szczęście nie mam konta na żadnym "portalu swołocznościowym". Uważam, że jak ktoś ma mnie szukać, lepiej bym z wyszukiwarki wyskoczył jako profil fachowego forum, nawet z 2 postami na krzyż, niż jako ekshibicjonista.
Zgłoś
Avatar
Psycho Joker 2010-04-12, 22:51
Aż się zarejestruję
Zgłoś
Avatar
Roshack 2010-04-13, 10:36
"Sporo mu do Naszej Klasy brakuje..."
Ja zaś słyszałem, że to jeden z najlepiej napisanych portali (Facebook). Normalnie się przewróciłem jak to przeczytałem.
Zgłoś
Avatar
macando 2010-04-13, 17:09
O nie, nie miałam pojęcia, że facebook jest tak niebezpieczny.. A mamusia ostrzegała, nie chciałam jej słuchać. Słyszałam nawet, że po fejsbuku grasuje seryjny gwałciciel, który wyszukuje swoich potencjalnych ofiar, a potem patrząc się na zdjęcia niczego nie świadomych dziewczyn gwałci je za pomocą telekinezy...
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-13, 20:21
Roshack napisał/a:

Normalnie się przewróciłem jak to przeczytałem.



To kup sobie krzesło i nie czytaj w biegu.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-04-14, 11:33
Roshack napisał/a:

"Sporo mu do Naszej Klasy brakuje..."
Ja zaś słyszałem, że to jeden z najlepiej napisanych portali (Facebook). Normalnie się przewróciłem jak to przeczytałem.


I tu przydała by się taka umiejętność jak 'czytanie ze zrozumieniem', miast wyrywać zdania z kontekstu.

"W Polsce Facebook ma już 2 miliony użytkowników. Sporo mu do Naszej Klasy brakuje, ale to ten światowy serwis społecznościowy dzierży obecnie miano gorącej nowości. "

Mowa o ilości użyszkodników w Polsce.
Zgłoś