18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
gwatemala
k................a • 2014-08-30, 10:17
Cytat:

Ortodoksyjni żydzi z Kanady, Izraela, Wielkiej Brytanii i Rosji zostali wyrzuceni z niewielkiego San Juan w Gwatemali.

Oskarżono ich, że narzucali innym swoją religię.

Mieszkańcom San Juan La Laguna nie podobało się też, że przybysze nie chcą integrować się z lokalną społecznością, płoszą turystów. Groźbami zmuszono do wyjazdu ok. 230 osób - informuje BBC.

Rządząca w miasteczku starszyzna plemienna potomków Majów uznała, że Żydzi muszą wyjechać. Gdyby pozostali, Gwatemalczycy mieli odciąć im prąd a nawet zlinczować.

Ortodoksyjni członkowie grupy Lev Tahor wyjechali więc do stolicy szukać nowego domu.





http://www.bbc.com/news/world-latin-america-28992743...

Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-08-30, 10:21 26
rzygać mi się chcę od tej nietolerancji na świecie;(... dobra, żartuję, piwko dla Gwatemalczyków
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-08-30, 10:30 25
Ochydni są. To naprawdę szczury, zakłamane ochydne szczury. Świat powinien takie kreatury jak żydzi czy ciapaki odizolować. Najlepszym wyjściem będzie Afryka, większość czarnych i sporo ciapatych już tam jest. Ludzie dzielą się na dwie rasy - biali i skośnoocy. Reszta to jakieś kreatury, zwierzęta, obrzydliwe nie pasujące do świata stworzenia.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-08-30, 10:35 6
Nie podoba im się nie są u siebie to wypierdalać pejsy. Krótko i na temat.
Zgłoś