18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
E................n 2010-11-06, 19:53 1
Ja powiem, że prawdziwa sztuka. Ma gość talent. Tylko pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
brusyo 2010-11-06, 20:11
Naprawde szacunek dla faceta.
Zgłoś
Avatar
Luis 2010-11-06, 20:13
niezły jest! tylko po co mu taki talent?
Zgłoś
Avatar
silesiaster 2010-11-06, 20:18
Luis napisał/a:

niezły jest! tylko po co mu taki talent?



też pytanie - a myślisz, że na co laski lecą ?
Zgłoś
Avatar
marna 2010-11-06, 21:25
ja mimo wszystko nie wyfreskowałabym sobie tak ścian mało praktyczne.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-07, 7:38
Sztuka nie sztuka ale co to ma wspólnego z Sadolem? Ani to ostre, ani zboczone, ani sadystyczne, nawet czarnego humoru tu nie ma!

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-07, 15:15 ]
mało masz warnów, że chcesz jeszcze jednego za zbędne pierdolenie?
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-11-07, 11:39 3
bloodwar, proponuję, rozbierz się, rozpędź i wbij się w taką ścianę. Gwarantuję, że już nie powiesz, że ,,ani to ostre, ani zboczone, ani sadystyczne..."
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-11-07, 15:37
Wyglądają jakby miały ospę
Zgłoś
Avatar
Achajka 2010-11-07, 16:30
lepsza taka pasja, niż ten wyżej Tetris na pamięć. ; )
Zgłoś
Avatar
Pukiel 2010-11-07, 16:32
ciekawe ile razy zajebał się w palucha tym młotkiem
Zgłoś
Avatar
Bendar 2010-11-07, 16:40 1
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-11-07, 17:00 3
Scarlet napisał/a:

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-07, 15:15 ]
mało masz warnów, że chcesz jeszcze jednego za zbędne pierdolenie?



Próbuje swoimi komentarzami wpłynąć na załogę Sadola żeby przywrócić jako taki poziom starego dobrego Sadola z materiałami ocierającymi się o harda i kawałami o gwałceniu niemowląt i żeby modzi przestali siękłaniać w pas gimboyom którzy wrzucają tu swoje gimbusowe gówno: jakieś gwoździki, słit fotki i kawały które każdy słyszał milion razy i widział milion razy na JM, bashu, demotach itp a tymczasem dostaje warny i bany za obrazanie tych małych, niedorosłych gimnazjochujków. No ale cóż, jeżeli uważacie że tak jest prawidłowo ok, jedno kliknięcie na router neostrady, nowe konto e-mail i już mam nowe, czyściutkie jak niegwałcona dziewica konto a Wy dalej problemy ze "zbędnym pierdoleniem" osoby, która nie zachwyca się cudownymi obrazkami zrobionymi gwoździkami...
Zgłoś
Avatar
777 2010-11-07, 17:19
na pierwszym obrazku sytuacja wygląda tak, jakby gościu wbijał Stalinowi gwóźdź w plecy :p
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-11-07, 17:47
bloodwar napisał/a:



Próbuje swoimi komentarzami wpłynąć na załogę Sadola żeby przywrócić jako taki poziom starego dobrego Sadola z materiałami ocierającymi się o harda i kawałami o gwałceniu niemowląt i żeby modzi przestali siękłaniać w pas gimboyom którzy wrzucają tu swoje gimbusowe gówno: jakieś gwoździki, słit fotki i kawały które każdy słyszał milion razy i widział milion razy na JM, bashu, demotach itp a tymczasem dostaje warny i bany za obrazanie tych małych, niedorosłych gimnazjochujków. No ale cóż, jeżeli uważacie że tak jest prawidłowo ok, jedno kliknięcie na router neostrady, nowe konto e-mail i już mam nowe, czyściutkie jak niegwałcona dziewica konto a Wy dalej problemy ze "zbędnym pierdoleniem" osoby, która nie zachwyca się cudownymi obrazkami zrobionymi gwoździkami...



kiedy mnie temat nie zachwyca, jak np. w tym przypadku, to nie stawiam piwa i go opuszczam. Twoje narzekania pod każdym tematem tylko powiększają śmietnik. a teraz koniec OT
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie