18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
sakara87 2010-05-05, 21:51
ale maja zabawe
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-05-05, 22:10 10
Dziś w pracy koło 13 wziąłem sobie zadania z matury do rozwiązania. Pierwsze te z testem wybory zrobiłem w pamięci, w jakieś 15-20 minut...
Te opisowe... przy kilku może spędziłem więcej niż 5 minut.
Całość do zrobienia w około godzinę... maturę pisałem 8 lat temu, dziś robiłem praktycznie bez przygotowania ot tak z doskoku.
Jak ktoś poziomu podstawowego nie zda... to naprawdę reprezentuje żałośnie niski poziom i lepiej, żeby sam nawet na zakupy nie chodził.
Zgłoś
Avatar
X................l 2010-05-05, 22:27
Jak to dzisiaj pisałem to przy kilku zadaniach z konsternacją zastanawiałem się gdzie ten haczyk i czy to aby test gimnazjalny nie jest Nie rozumiem tego całego narzekania i nie wierze żeby ktoś (mając jeszcze wszystkie wzory) mogł tego nie zdac...
Zgłoś
Avatar
Styku 2010-05-05, 22:33 3
@upup, @up:
Ty to wiesz, ja to wiem, jak widać inni userzy generalnie też. Ale prawda jest taka, że całe tabuny będą jęczeć tak jak Ci hakerzy. I pewnie sporo osób też nie zda.

Pisałem, mam już za sobą. Przeciętniak po gimnazjum powinien być w stanie napisać to na ponad 50%. Prawie wszystko albo powinien umieć, albo ma na "karcie" wzorów opisane lepiej niż w podręczniku do matematyki.
Karcie piszę w cudzysłowie, bo w rzeczywistości była to książeczka formatu A4, bodaj 25 stron i spis treści.

Taką maturę to ja sobie z wszystkich przedmiotów mogę pisać.
Zgłoś
Avatar
pawian1991 2010-05-05, 22:34 2
ten "chaczyk" był na polskim
Zgłoś
Avatar
X................l 2010-05-05, 22:50
pawian1991 napisał/a:

ten "chaczyk" był na polskim



Powinienem był zacząc narzekac, czemu jako ścisłowiec mam go pisac Uwielbiam żywe słowniki ortograficzne przypierdzielające się do każdego błedu
Zgłoś
Avatar
Forang 2010-05-05, 22:52
Wy w ogóle to wszyscy jesteście "Geniusze" tfu...
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-05-05, 23:31
@up
czy trzeba być geniuszem, żeby pamiętać z gimnazjum, że każda liczba podniesiona do potęgi zerowej daje 1 ?
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2010-05-05, 23:42
Polak potrafi a jaka chujaka
Zgłoś
Avatar
Adder 2010-05-06, 0:25
Styku napisał/a:

Po chuju hakerzy, jak im matura z matematyki przeszkadza
Matematyka stanowi 99% informatyki, więc zasadniczo nie ogarniam akcji.



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...

Xarandel napisał/a:



Powinienem był zacząc narzekac, czemu jako ścisłowiec mam go pisac Uwielbiam żywe słowniki ortograficzne przypierdzielające się do każdego błedu



Kolega się na niego nie denerwuje. Dobrze, że są tacy. Pisownia wszędzie schodzi na psy(u mnie również). Ktoś musi przywracać w tym porządek.
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-05-06, 0:58
podciepajta lepiej arkusz jak ktoś dorwie
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-05-06, 1:02
FOR THE HORDE!

/bur

@topic
Też zdawałem 5 lat temu, bez przymusu i nie zdałem hehe Dopiero na poprawce
Zgłoś
Avatar
abhud 2010-05-06, 2:33
Adder napisał/a:



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...

Kolega się na niego nie denerwuje. Dobrze, że są tacy. Pisownia wszędzie schodzi na psy(u mnie również). Ktoś musi przywracać w tym porządek.



Matma rozwija logiczne myślenie, kojarzenie faktów itd. Prawdziwi hakerzy sami się uczą (znałem dwóch). W szkole uczą tego czego nie powinni Nie pamiętam, w której części to mówi Polecam hilm o hakerach na youtube zrobiony przez National Geographics ;]
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-06, 7:12
Adder napisał/a:



dokładnie. jestem na informatyce i pierwsze 1.5 roku to była prawie sama analiza matematyczna, algebra, matematyka dyskretna, statystyka i chgw co jeszcze...



Pocieszaj mnie dalej , ja się jeszcze męcze się z tym łajdactwem =<
Zgłoś
Avatar
W 2010-05-06, 10:30 3
zdana matura i edukacja wyższa nie jest obowiązkowa, więc powinna być na tyle trudna, żeby idioci nie dostawali się na studia. niech sie nauczą dobrze spawać/kłaść tynki/obsługiwać koparkę. za mało mamy w tych dziedzinach fachowców, kasa z tego jest, a przydało by się, żeby ktoś to robił w końcu dobrze.
a matma maturalna (nie mylić z matematyką) to schematy. na pamięć się można nauczyć, jak ktoś średnio kreatywny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie