18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
danielxc717 2024-09-11, 6:38
Podobny do Łukaszenki
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-11, 6:56 1
JanzDukli napisał/a:

Ja tak dobie wyobrażałem "baronaturbinę"



ale z szacunkiem ! Jak juz to baronUPAdlina.
Zgłoś
Avatar
Montana1 2024-09-11, 7:59
Bo wszyscy z sadistic to jedna rodzina lalala lallaa la
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-09-11, 9:11
Pasuje do tej w różowych spodniach.
Zgłoś
Avatar
Mateusz19871987 2024-09-11, 9:41
Jak mial zaklad o takie wyjscie to brawa dla tego pana
Zaklad wygrany 😁😁😁
A jak nie bylo to 🤮🤷
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-09-11, 10:19
Piwo za tytuł

baronturbina napisał/a:

@ jasne najlepiej obgadywać tych co odeszli. Halman odszedł i nie odda. Ty to jesteś huncwot!


Mi się wydaje, że nie chodzi o to, że nie odda, tylko o to, że już nie ma jak podpierdolić do admina za byle pierdółkę. Z resztą to się na nim zemściło, bo w odwecie na W5 przesiedział większość roku 2024 gdy wszyscy zaczęli zgłaszać nawet namiastki "obelg" z jego strony
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 11:37
baronturbina napisał/a:

Coś ci się pojebalo. Chcesz o tym porozmawiać?



Wypierasz się?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 11:59
dżonyłojlker napisał/a:

Wypierasz się?


Nie mam czego się wypierać bo prawda jest całkiem inna. Halman to ja ja to Halman. Halmanturbina to ja. Wszyscy jesteśmy halmanem.

[ Dodano 2024-09-11, 12:00 ]
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Piwo za tytuł
Mi się wydaje, że nie chodzi o to, że nie odda, tylko o to, że już nie ma jak podpierdolić do admina za byle pierdółkę. Z resztą to się na nim zemściło, bo w odwecie na W5 przesiedział większość roku 2024 gdy wszyscy zaczęli zgłaszać nawet namiastki "obelg" z jego strony


I tak pozostanie legendą jak bo bongman czy fantastico. Jessie.Pinkman się nie załapał
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 12:07
baronturbina napisał/a:

Nie mam czego się wypierać bo prawda jest całkiem inna. Halman to ja ja to Halman. Halmanturbina to ja. Wszyscy jesteśmy halmanem.



Tak to tylko zostawię, żebyś nie zdążył usunąć.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 12:09
dżonyłojlker napisał/a:

Tak to tylko zostawię, żebyś nie zdążył usunąć.


Halman jest wszedzie. Otwierasz lodówkę a tam Halman bez laktozy, tankujesz matiza a tam Halman 95 za 6,80pln. Idziesz do kina a tam tańczący z halmanami.. On jest wszędzie gdzie spojrzysz. Twoja paranoja przybrała nowy wymiar.
Zgłoś
Avatar
tsubaki14 2024-09-11, 12:15
Torba na głowe i jazda !!!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 12:16
baronturbina napisał/a:

Halman jest wszedzie. Otwierasz lodówkę a tam Halman bez laktozy, tankujesz matiza a tam Halman 95 za 6,80pln. Idziesz do kina a tam tańczący z halmanami.. On jest wszędzie gdzie spojrzysz. Twoja paranoja przybrała nowy wymiar.



Ten analfabeta kiedyś twierdził, że jest bongmanem, a wystarczy przeczytać wpisy tego i tego, przepaść intelektualna.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 12:23
dżonyłojlker napisał/a:

Ten analfabeta kiedyś twierdził, że jest bongmanem, a wystarczy przeczytać wpisy tego i tego, przepaść intelektualna.


Jezus twierdził że jest synem bożym, duchem świętym i ojcem. Świat jest inny niż ci się wydaje, żyjesz w iluzji. Nic nie jest takie jak się wydaje. Widziany obraz jest tak naprawdę do góry nogami. Halman to tak naprawdę znany poseł z Sosnowca co psom pomaga, bezdomnym lodówki i pralki rozdaje.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 12:28
baronturbina napisał/a:

Jezus twierdził że jest synem bożym, duchem świętym i ojcem. Świat jest inny niż ci się wydaje, żyjesz w iluzji. Nic nie jest takie jak się wydaje. Widziany obraz jest tak naprawdę do góry nogami. Halman to tak naprawdę znany poseł z Sosnowca o psom pomagano bezdomnym lodówki i pralki rozdaje.



Przypomnij sobie co ci napisałem w tym temacie sadistic.pl/szeremeta-vt596355,15.htmcomments

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 12:46
dżonyłojlker napisał/a:

Przypomnij sobie co ci napisałem w tym temacie


Nieszczególnie mnie potrzebę sobie przypominać co do mnie pisałeś. Naprawdę bawi mnie twoja zawiść i to ile w tobie złości. Masz życie poza portalem? Nie masz. Smutne.

Hanysie obudź się i zacznij żyć. Internet mowi co chcesz usłyszeć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie