18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 12:50
baronturbina napisał/a:

Nieszczególnie mnie potrzebę sobie przypominać co do mnie pisałeś. Naprawdę bawi mnie twoja zawiść i to ile w tobie złości. Masz życie poza portalem? Nie masz. Smutne.



Jestem uwięziony przez chorobę psychiczną w zagłębiowskich podziemiach i napierdalam z kilku kont dzień i noc na sadolu, nic poza tym się nie liczy.

[ Dodano 2024-09-11, 12:52 ]
baronturbina napisał/a:

Hanysie obudź się i zacznij żyć. Internet mowi co chcesz usłyszeć.



Idź do Piekar na pielgrzymkę, zawsze jest jakaś szansa na poprawę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 13:02
dżonyłojlker napisał/a:

Jestem uwięziony przez chorobę psychiczną w zagłębiowskich podziemiach i napierdalam z kilku kont dzień i noc na sadolu, nic poza tym się nie liczy.
Idź do Piekar na pielgrzymkę, zawsze jest jakaś szansa na poprawę.


Ale tak serio Jasiek. George.Harvey1 wrzuca film z jakimś typem w sukience i uderza do Halmana. Ty też uderzasz i masz zapewne wielką satysfakcję ze go nie ma. Zastanów się ile energii poświęcasz i poświęciłeś jakiemuś anonimowi z sieci co ma Cię w dupie. A nawet osiągnął co chciał bo nadal jest na językach. Ile nienawiści na Ukraińców i resztę wylewasz. Nic nie robisz tylko plujesz jadem. Nie uważasz że to smutne? Typowy przykład nietrzeźwego myślenia i stylu życia. Nie pijesz od lat a nadal jesteś mentalnie pijany.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-11, 13:11
baronturbina napisał/a:

Ale tak serio Jasiek. George.Harvey1 wrzuca film z jakimś typem w sukience i uderza do Halmana. Ty też uderzasz i masz zapewne wielką satysfakcję ze go nie ma. Zastanów się ile energii poświęcasz i poświęciłeś jakiemuś anonimowi z sieci co ma Cię w dupie. A nawet osiągnął co chciał bo nadal jest na językach. Ile nienawiści na Ukraińców i resztę wylewasz. Nic nie robisz tylko plujesz jadem. Nie uważasz że to smutne? Typowy przykład nietrzeźwego myślenia i stylu życia. Nie pijesz od lat a nadal jesteś mentalnie pijany.



W życiu liczą się tylko elektroniczne piwa, milion piw, dwa miliony piw, wszystkie piwa... których na stacji nie wymieni się nawet na scyzoryk
Zesrałeś się już na rzadko, to mogę iść na Pogorię, pluć zagłębiokom na ich opęczniałe ryje
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-11, 13:13
dżonyłojlker napisał/a:

W życiu liczą się tylko elektroniczne piwa, milion piw, dwa miliony piw, wszystkie piwa... których na stacji nie wymieni się nawet na scyzoryk
Zesrałeś się już na rzadko, to mogę iść na Pogorię, pluć zagłębiokom na ich opęczniałe ryje


Słabość i agresja. Bezsilność. Już wystarczająco dobrze się przedstawiłeś i opisałeś.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-09-11, 22:46
Love_is_Love napisał/a:

Wspaniale więc, że twoje czasy się już skończyły. Oby już nigdy nie wróciły


Jeszcze bedziesz beczeć jak bedziesz robić za pałeczkę w czarnej sztafecie. Ja bede wtedy stał obok i nagrywał na sadola .
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2024-09-11, 23:18
W Rosji już by wyłapał dzbana a u nas spokojnie łazi po ulicach ehhh
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-09-11, 23:35
typowy wyborca usmiechnietej Polski
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-09-12, 0:22 1
Wersja bez ubrania

Zgłoś
Avatar
Kurde26 2024-09-12, 7:15
GrzechotnikWroc napisał/a:

W Rosji nie ma propagandy lgbtq więc zamknij ten głupi ryj i spakuj się na jutro do szkoły



To nie ma nic wspólnego z propaganda LPG, wszędzie widzisz pedałów, to może trzeba do psychiatry? Już wam całkiem odjebało w tym ONR
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-09-12, 18:09
Co zrobić z sukienką?
Put In
Zgłoś
Avatar
Dudasz666 2024-09-13, 19:44
I powiedzcie mi, że to nie jest choroba psychiczna...
Zgłoś
Avatar
GrzechotnikWroc 2024-09-14, 0:03
Kurde26 napisał/a:

To nie ma nic wspólnego z propaganda LPG, wszędzie widzisz pedałów, to może trzeba do psychiatry? Już wam całkiem odjebało w tym ONR



Chłop ubrany jak lalka barbie nie ma nic wspólnego z LGBT? W Rosji nie ma takich rzeczy, ani promocji tego gówna jak w UE. Musiałem wygoglować ONR zeby rozczytać ten skrót, domyślałem się jedynie, że to jakaś nacjonalistyczna organizacja. Jeszcze coś głupiego masz do napisania?
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2024-09-14, 17:10
GrzechotnikWroc napisał/a:

Chłop ubrany jak lalka barbie nie ma nic wspólnego z LGBT? W Rosji nie ma takich rzeczy, ani promocji tego gówna jak w UE. Musiałem wygoglować ONR zeby rozczytać ten skrót, domyślałem się jedynie, że to jakaś nacjonalistyczna organizacja. Jeszcze coś głupiego masz do napisania?



Dawno takiego pajaca nie widziałem. Zobaczymy czy na egzaminie ósmoklasisty też będziesz taki mądry
Zgłoś
Avatar
GrzechotnikWroc 2024-09-14, 22:26
Kurde26 napisał/a:

Dawno takiego pajaca nie widziałem. Zobaczymy czy na egzaminie ósmoklasisty też będziesz taki mądry



Ty psi pomiocie jak studia kończyłem to ty jeszcze w mosznie starego byłeś
Zgłoś