18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
EkspertZa2.50 2017-11-21, 19:14 5
2:35 - "It's my fucking woman!"
No to fuckuj se póki ciepłe
Zgłoś
Avatar
Thiet 2017-11-21, 19:31 2
lubię jak laski się pchają w bójki
niby rozdzielić, pogodzić a każda chce w ryjek dostać ;D
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-11-21, 19:39 3
Aldous napisał/a:

Jak tak oglądam ten filmik nasunęła mi się jedna myśl - jak mnie wkurwiają tacy ludzie jak ten ryży grubas w 55 sekundzie czy ta sucz która później wyłożyła się na kafelkach. Często zdarzy się taki właśnie głupek, który myśli że rozdziela towarzystwo a tak na prawdę łapie jednego który prawie zawsze na 99% dostaje przez niego tubę na nieodsłonięte ryło. Pytam się po co do cholery angażujesz się w bijatykę pomiędzy dwoma obcymi ludźmi? Już nawet pominę to że w ten sposób prędzej oberwiesz rykoszetem (i prawdopodobnie wyjdziesz na tym gorzej niż prowodyrzy, co podręcznikowo widać chociażby na przykładzie pani z filmiku) niż staniesz się bohaterem, ale chociażby w sytuacji powyżej gdyby nie zamieszanie spowodowane wciąganiem kolejnych osób do awantury to nikt prawdopodobnie by nie ucierpiał, po prostu jeden dostałby w ryło i tyle. A tak pół lokalu rozjebane i nie wiadomo czym skończy się dla laski przygoda na kafelkach. I co warto było?

Pamiętajcie dzieci - gdzie dwóch się leje tam przynajmniej jeden winny, nie wpieprzamy się między wódkę a zakąskę między ludzi z którymi nie mamy nic wspólnego, chyba że lubicie fundować sobie problemy za friko.


Przesadzasz, zawsze można nożyk podać... Albo chociaż tulipana!
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-11-21, 20:06
Dlatego jak ktoś się napierdala to nie uspokaja się człowieka tylko trzeba mu pierdolnąć raz porządnie, aż nie będzie zdolny do dalszej walki. Potem napierdalasz tych co próbowali się wtrącić, aby dotarło do nich aby nigdy więcej się nie wpierdalali do bójki jak nie chcą się bić.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-11-21, 21:59
Ciekawe co myślą sobie baby wpierdalając się między napierdalających się gosci po 80kg plus.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-11-21, 22:13 1
mateuszsadoltzr napisał/a:

Ciekawe co myślą sobie baby wpierdalając się między napierdalających się gosci po 80kg plus.


Nie myślą - broni je(według nich) immunitet żeński.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-22, 8:24
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Zaraz przylezie ta kurwa i będzie jęczeć że Polacy też takie cyrki odstawiają.


Twoja mama nie przyjdzie ale ja się wypowiem. Polacy też odstawiają takie cyrki. Wystarczy iść w weekend do mcdonalda na floriańską w Krakowie i zobaczyć to na własne oczy.
Zgłoś
Avatar
Xian5 2017-11-22, 10:06
Szis maj faken łumen bro
Zgłoś
Avatar
jacek44 2017-11-22, 11:21
Brytyjskie klimaty.

Swoją drogą łysy trochę pizda, że nie zadbał o bezpieczeństwo swojej laski i zorientował się, że leży dopiero po tak długim czasie.
Zgłoś
Avatar
bollocks 2017-11-22, 17:11
Ona nie została pobita tylko uderzyła głową o puszkę z taka siłą że aż ją zgniotła.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-11-22, 18:15
Abraxus napisał/a:


Twoja mama nie przyjdzie ale ja się wypowiem. Polacy też odstawiają takie cyrki. Wystarczy iść w weekend do mcdonalda na floriańską w Krakowie i zobaczyć to na własne oczy.



Spoko stary, kurestwa twojej nic nie przebije.
PS: pozdrów ją ode mnie
Zgłoś
Avatar
robert357 2017-11-22, 22:52
Mnie zastanawia co się pokurwiło, że baby się pchają między chłopów.

Tak na marginesie, jak się jest z dziewczyną i ktoś się napierdala, to się nie wtrącamy, rycerzyki!
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-11-23, 4:07
robert357 napisał/a:

Mnie zastanawia co się pokurwiło, że baby się pchają między chłopów.

Tak na marginesie, jak się jest z dziewczyną i ktoś się napierdala, to się nie wtrącamy, rycerzyki!



Zawsze tak było. Kiedyś po prostu nie było smartfonów i nikt tego nie nagrywał. Kto się nie napierdalał pod wiejską/miejską dyskoteką, koncertem albo pod szkołą czy usiłując wrócić do domu przez chujową dzielnicę? Życie. Wracając do kobiet - im się wydaje, że sam charakter wystarczy, i że jak jest ostrą suką to w rzeczywistości ma moc. Albo nigdy wpierdol nie dostała i nie wie jak kruche ma kości.
Zgłoś
Avatar
wigan77 2017-11-25, 4:22
dobrze udaje jebana
Zgłoś