18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nowynick 2024-09-04, 19:24
ss84 napisał/a:

Masz dzieci i według ciebie to jest dwunastolatek???



Po biegu sadząc tak, młodsze biegają jakby im ktoś kolana i biodra zablokował
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-04, 20:19 1
Z niego już nic nie wyrośnie
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 20:29 3
nowynick napisał/a:

Mam dzieci trochę starsze od niego. Pierdolca idzie dostać jak się słyszy o odpowiedzialności rodzica za kurwa dosłownie wszystko. Rozumiem że do jakiś 8-9 lat trzeba za tym ganiać, ale potem? Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać? 😀



Problemem nie jest to że jesteś odpowiedzialny a to że nie masz pełnej kontroli nad dzieckiem i nie możesz go dosłownie pierdolnąć jak zrobi coś wyjątkowo głupiego. Musisz tylko mu "tłumaczyć" bo banda debili piszących prawo nigdy nie słyszała o podstawowym mechanizmie rozwoju mózgu jakim jest synaptic pruning i to że dziecko biologicznie nie jest wstanie zrozumieć skomplikowanych rzeczy i nie zrozumie właściwie do 20 roku życia dopóki tkanka się nie oczyści z neuronów które nie potrafią stworzyć stabilnych połączeń synaptycznych.

Wiń tych wszystkich anty-naukowych pedałów co Ci każą z dzieckiem rozmawiać na trudne tematy i im tłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-09-04, 20:45
Nazhir napisał/a:

to jeszcze lepszy numer jest, że 17-latek to jest dziecko, rodzic jest odpowiedzialny, ale jak już ten siedemnastolatek następnego dnia stanie się osiemnastolatkiem, to jest już dorosły, odpowiada sam za siebie. To jest paranoja.



Nie do końca osoba w wieku 17 lat jest już sądzona jako dorosły a od bodajże 13 za poważne przestępstwa tylu gwałt zabójstwo itp
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-09-04, 21:22
Ciekawe jak ogarnęły wyciągnięcie go. Wszak wiadomo że dwa mózgi ameby znaczy zmywary to nie jeden.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-09-04, 22:02
Oni chcieli go wyjąć sos tej opony? Dlatego byli, są i do końca świata będą nadawać się tylko do stania przy produkcyjnej linii i odpowiadania za połączenie ze sobą jakichś 2 plastików i odłożenie na taśmę.
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-09-04, 22:22
Jebany szczelił jak te biale kulki pod butem
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-09-05, 0:40
nowynick napisał/a:

Mam dzieci trochę starsze od niego. Pierdolca idzie dostać jak się słyszy o odpowiedzialności rodzica za kurwa dosłownie wszystko. Rozumiem że do jakiś 8-9 lat trzeba za tym ganiać, ale potem? Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać? 😀
Jak ten chińczyk w wieku 12 około lat jeszcze nie pojął, że zza winkla na jezdnię się nie wbiega, to żadna strata dla ludzkości...



Widzę że kolejny niedorozwinięty użytkownik Sadistic skoro twierdzi że ten Chińczyk ma 12 lat
Zgłoś
Avatar
virescens 2024-09-05, 3:26 1
nowynick napisał/a:

Jak ten chińczyk w wieku 12 około lat jeszcze nie pojął, że zza winkla na jezdnię się nie wbiega, to żadna strata dla ludzkości...



Dokładnie, młodszego to na wsiach zakuwa się w łańcuch. A i w Polsce było to rozpowszechnione ponieważ nikt z dorosłych nie ma czasu aby cały czas pilnować małego berbecia. Lepiej już na łańcuchu niż pod traktorem albo wkręcony w jakąś maszynę
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-05, 8:24
elim napisał/a:

Mają coraz mniej, średnia urodzin jest niższa nawet niż w Polsce, tak się przyzwyczaili do zasady jednego dziecka że nie chcą mieć więcej, albo w ogóle nie mają, przez ostatnie lata coraz większego prosperity wychowywali tam pokolenia małych książąt, bo to głównie jedynaki chłopcy (bo dziewczynki to aborcja) i w końcu populacja zaczęła im spadać, do 2100 roku może spaść nawet poniżej miliarda (pesymistycznie do 500 mln.)



Mają załamanie demograficzne. Dali się skołować lewicową polityką i zwiną się w 30 -50 lat. To całe przeludnienie to mit. Maja mniejsze zagęszczenie na kilometr niż Polska. Młodzi ludzie, dzieci, zastępowalność pokoleń, to jest bogactwo. Jak masz kapitał ludzki to z każdego kryzysu gospodarczego wyjdziesz w 3 lata. Ciekawe, kto po nas, bo w większości tego dożyjemy.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-05, 10:53
nowynick napisał/a:

Mam dzieci trochę starsze od niego. Pierdolca idzie dostać jak się słyszy o odpowiedzialności rodzica za kurwa dosłownie wszystko. Rozumiem że do jakiś 8-9 lat trzeba za tym ganiać, ale potem? Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać? 😀
Jak ten chińczyk w wieku 12 około lat jeszcze nie pojął, że zza winkla na jezdnię się nie wbiega, to żadna strata dla ludzkości...



Co takiego? Według ciebie to dziecko ma 12 lat? XD No chyba się z choinki urwałeś. A tak poza tym akurat im starsze dziecko tym bardziej da się zrozumieć że rodzic nie jest w stanie go upilnować. Co oczywiście nie zmienia faktu że to on za niego odpowiada (do 18 roku życia). Natomiast jeśli nie zgadzasz się ze mną że takie małe bambotle lata bez opieki po drodze, no to sorry, nie mój problem. Według mnie to skrajna nieodpowiedzialność i oczywiście że rodzice są winni temu wypadkowi.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-09-07, 16:38
Pierdolony gówniarza tylko motylki w głowie.
Zgłoś