18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ukasz995 2024-09-04, 14:32 4
Był chińczyk i nie ma chińczyka
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-09-04, 14:36 23
Ukasz995 napisał/a:

Był chińczyk i nie ma chińczyka



Tam ich tego mają dużo
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-04, 14:36 13
Latają małe kurwy jakby im dupę nasolili to potem są efekty. Jedyny winny: rodzice tego naleśnika.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-04, 15:03 7
yellow87 napisał/a:

Latają małe kurwy jakby im dupę nasolili to potem są efekty. Jedyny winny: rodzice tego naleśnika.



Mam dzieci trochę starsze od niego. Pierdolca idzie dostać jak się słyszy o odpowiedzialności rodzica za kurwa dosłownie wszystko. Rozumiem że do jakiś 8-9 lat trzeba za tym ganiać, ale potem? Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać? 😀

Jak ten chińczyk w wieku 12 około lat jeszcze nie pojął, że zza winkla na jezdnię się nie wbiega, to żadna strata dla ludzkości...
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-04, 15:17 3
"sposobem na zmniejszenie zużycia bieżnika"

musiał mieć sporo zamówień na tą nową usługę skoro tak zapierdalał
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-04, 15:26 9
nowynick napisał/a:

Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać?



to jeszcze lepszy numer jest, że 17-latek to jest dziecko, rodzic jest odpowiedzialny, ale jak już ten siedemnastolatek następnego dnia stanie się osiemnastolatkiem, to jest już dorosły, odpowiada sam za siebie. To jest paranoja.
Zgłoś
Avatar
ss84 2024-09-04, 15:48 4
nowynick napisał/a:

Mam dzieci trochę starsze od niego. Pierdolca idzie dostać jak się słyszy o odpowiedzialności rodzica za kurwa dosłownie wszystko. Rozumiem że do jakiś 8-9 lat trzeba za tym ganiać, ale potem? Nastolatkowi trzeba na wszystko pozwolić, bo przecież ma to swoje prawa do dorastania, ale kurwa coś się stanie to "wina rodzica"...! 17latka mam zawozić i odbierać ze szkoły i poza plac zabaw nigdzie nie wypuszczać? 😀
Jak ten chińczyk w wieku 12 około lat jeszcze nie pojął, że zza winkla na jezdnię się nie wbiega, to żadna strata dla ludzkości...



Masz dzieci i według ciebie to jest dwunastolatek???
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 16:17 3
Dobry filmik, jeden z lepszych
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-09-04, 16:26
wstecznego w aucie nie ma?
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-04, 16:30 2
Za hamowanie ryjem zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-09-04, 16:43
GrubyKleks napisał/a:

wstecznego w aucie nie ma?



To chiński samochód to nie zdziwił bym się że nie ma wstecznego. Serio to nie żart.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2024-09-04, 17:31 5
Moze szybka pionizacja by go uratowala? 🙄

Ale te nic nie robia tylko dra ryja...
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2024-09-04, 17:40 7
ss84 napisał/a:

Masz dzieci i według ciebie to jest dwunastolatek???



Może to chiński dwunastoletni karzeł
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-04, 18:42 4
contracts napisał/a:

Tam ich tego mają dużo



Mają coraz mniej, średnia urodzin jest niższa nawet niż w Polsce, tak się przyzwyczaili do zasady jednego dziecka że nie chcą mieć więcej, albo w ogóle nie mają, przez ostatnie lata coraz większego prosperity wychowywali tam pokolenia małych książąt, bo to głównie jedynaki chłopcy (bo dziewczynki to aborcja) i w końcu populacja zaczęła im spadać, do 2100 roku może spaść nawet poniżej miliarda (pesymistycznie do 500 mln.)

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie