18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
kuba21045 2018-03-14, 23:53
Pasy ratują życie jeśli ktoś jeździ normalnie a nie zapierdala ponad 200 po mieście wtedy normalne lepiej bez pasów jechać bo z samochodu i tak nic nie zostanie a jest szansa ze wypadnie i przeżyje ale jaka to przyjemność dla nas użytkowników tego portalu
Zgłoś
Avatar
skrent6 2018-03-15, 5:54 1
Velture jak zwykle w formie ze swoim chujowym komentarzem. Jezdze bez pasow i CHUJ ci do tego, przy predkosci 150km/h i tak nie ma znaczenia czy masz pasy czy nie bo jak nie masz, zapierdolisz lbem w szybe i polamiesz kark, jak masz, pasy moga ci zmiazdzyc klatke piersiowa po czym sie udusisz i i tak zdechniesz, wiec JEDEN KURWA CHUJ, o panie wielki kierowco zawodowy. Bo cie tak kurwa uczyli za mlodu, mnie tez wielu rzeczy uczyli a ich nie robie, jakby cie uczyli za mlodu zrec gowno na sniadanie tez bys zarl? Bo mnie uczyli kurwa, argument z pizdy wyjety. Do 58r nie bylo zadnych pasow i nikomu to jakos nie przeszkadzalo (bo co za wolne samochody? - gowno prawda) odjebalo jakiemus zasranemu szarlatanowi i teraz calemu swiatu kaza pasy zapinac, a wiecej ludzi przez nie w samochodzie zginelo niz sie uratowalo, chocby zaciecie sie pasa w plonacym samochodzie a ty nie masz zadnego noza pod reka. Mam sie spalic zywcem? Ni chuja, juz wole przypierdolic lbem i kark skrecic niz sie zywcem jarac i cierpiec jak popierdolony.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2018-03-15, 8:46 1
@Velture
Jak Ci stara nie zapnie pasów to chuj zrobisz. Chyba że jeździsz bez fotelika.
Zgłoś
Avatar
Apox 2018-03-16, 1:46
@skrent6
O chuj. Speca mamy od zapinania pasów, jak rozumiem to zajmujesz się statystykami na temat śmierci w wyniku wypadków samochodowych? Czy może ot tak pierdolisz jak potłuczony? Kiedyś nie trzeba było robić wielu rzeczy podczas prowadzenia pojazdów co nie znaczy że kiedyś było bezpiecznie na drogach. Zapewne foteliki dla dzieci też uważasz za wymysł szarlatana, kurwa, a poduszki powietrzne to już sam szatan wymyślił. NWO, masoni oraz replitanie jak chuj.



Jak możesz zauważyć na obrazku który zamieściłem to to co napisałeś to jest czyste PIERDOLENIE.
Co prawda nie mamy na obrazku danych od 58 ale mamy dane które wskazują nam jasno że pomimo zwiększenia się liczby wypadków(których ilość maleje od 97 roku), nie zwiększa się liczba ofiar śmiertelnych, ale czekaj przecież dzisiaj jest obowiązek używania pasów i większość ludzi ich używa. Czy to nie znaczy że powinniśmy mieć statystki gorsze niż w chociażby 91?
Zgłoś