18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
~Velture 2018-03-13, 19:51 49
Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypierdalać i z buta dymać.

(i nie pierdolcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-03-13, 20:14 8
Kutas nie kolega i tyle ..

Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypierdalać i z buta dymać.

(i nie pierdolcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")



Masz rację ale ...

To co widzimy, to zwykłe kurewstwo i nie odpowiedzialność za odurzonego pasażera...Bez komentarza co do kierowcy i braku mózgownicy ..
Zgłoś
Avatar
voytas0 2018-03-13, 21:13 6
Chuj z tym jak się ktoś czuje. Pasy się zapina ze strachu. Ze strachu przed poduszką, która może przy byle puknięciu rozpierdolić ci twarz i połamać kręgosłup.
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-13, 21:20 1
Nie dość ze wiezie trupa który mu wisiał kasę to jeszcze sobie troluje i nagrywa na fejsa.
Zgłoś
Avatar
1Jurko 2018-03-13, 21:50
Pierwsza myśl: bracia?
Zgłoś
Avatar
harcerz590 2018-03-13, 22:15
Tom Hardy po roku w Rosji ?
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2018-03-13, 22:16
Trupa wiezie a policja nic.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-03-13, 22:22 14
ciekawe ile razy już tak hamował zanim złapał dobre ujęcie bo kolega to już mocno nieprzytomny.
Zgłoś
Avatar
MasturbatorT1000 2018-03-13, 22:38
Na moje oko już hamował wcześniej 10 razy, a gościu umarł przy 1 próbie ;D
Zgłoś
Avatar
franekkimono1982 2018-03-13, 22:53
Kawal chuja
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-03-13, 23:41
tak zgaduje ze długo znające się dobre ziomki poziomki...wiem bo zrobiłbym to samo
Zgłoś
Avatar
rafalopr 2018-03-14, 11:22
@Velture

Mnie też wkurza.... Ale do czasu, póki nie zobaczą wypadku, rozerwanych flaków osób bez pasów, a zapiętych pasami bezpiecznych choć z ranami.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-14, 15:10
Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypierdalać i z buta dymać.
(i nie pierdolcie mi o przykładach 1/1000000 typu "czytałem/słyszałem/oglądałem jak kiedyś ktoś przeżył wypadek bo nie miał pasów")


No ja za gówniarza miałem taki dzwon że chyba tylko brak pasów mnie uratował. Inna akcja, kumpel wypadł z auta, trafił w drzewo nie przeżył. Nie ma reguły na trasie, jak nie ma poduch. Teraz w czasach poduszek, lepiej zapinać. Ja zapinam zawsze, ale z innego powodu. Lubie zapierdalać szczególnie w zakrętach, a nie po fotelu latać nie lubię.
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2018-03-14, 17:26 7
Velture napisał/a:

Jeden bez pasów, drugi bez pasów...
Nie wiem jak można jeździć bez pasów. Ja bez zapiętego pasa po prostu źle się czuję. Tak mnie uczono od dziecka i jazda bez zapiętego pasa to jest dla mnie nienaturalne. Tak samo zmuszam zawsze pasażerów aby zapinali a jak im nie pasuje "bo mi przeszkadza" to wypierdalać i z buta dymać.



Wszystko ślicznie. Wszystko pięknie. Ale kogo to kurwa obchodzi że zapinasz pasy? Możesz nawet zapinać kozę sąsiada. Chuj nas to...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie