18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
superafgan87 2020-07-19, 23:34 5
To jest właśnie dziecko internetu, widzi Popka i inne wynalazki i skumał ze ludzie lubią gówno i nie musi iść do pracy jak zrobi z siebie wystarczająco dobrze debila, tylko nawet zrobić z siebie debila trzeba umieć
Zgłoś
Avatar
Insaner 2020-07-19, 23:55 1
Jak dla mnie to jest to ktoś kto próbuje (nieudolnie) dorobić się w internecie tworząc pato-kanał. Niestety, ale takie patologiczne rodziny (czasem udawane, czasem nie) robią swoje streamy, klną, srają, piją przed kamerą a ludzie im płacą...
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-07-20, 0:06
Kurwa, gdyby mieszkał obok mnie to by go przynajmniej raz w tygodniu pakowali w kaftan.
Wyobraźcie sobie teraz powszechny dostęp do broni i takiego pojeba który by postanowił ponagrywać trochę hardcoru...
Zgłoś
Avatar
Cheeki 2020-07-20, 0:08
Insaner napisał/a:

Jak dla mnie to jest to ktoś kto próbuje (nieudolnie) dorobić się w internecie tworząc pato-kanał. Niestety, ale takie patologiczne rodziny (czasem udawane, czasem nie) robią swoje streamy, klną, srają, piją przed kamerą a ludzie im płacą...



Nic nie próbuje, on tak na poważnie:

"17nastego (lutego) mam sprawę w sądzie o psyhiatryk lub terapię odwykową niedobrze"
"Królik doświadczalny bardzo inteligentnego koła psychiatrycznego w Chrzanowie.."
"pamiętam go jaki był z jakieś cztery lata temu był normalny normalnie się zachowywał normalnie pogadał od kad zaczęli go faszerować lekami na rzekoma schizofrenie odjebalo chłopakowi"

Ciekawe ile podobnych osób chodzi wśród nas po ulicach na co dzień.
Zgłoś
Avatar
GRom.. 2020-07-20, 0:09 1
Silverface napisał/a:

1) Jak to jego matka, to współczuje tej kobiecie i radze, by zadzwoniła do czubków, bo to ostatni dzwonek, zanim złoży ją w ofierze jakiemuś bożkowi nienawiści.
2) Jak to jego kobieta, to niech spierdala jak najszybciej i po drodze dzwoni do czubków.
No pojeb jak jasny chuj.



A co bez dźwięku ogladałes że niewiesz kim ona jest???
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-07-20, 0:15 1
Kurwa jaki debil. Takiego to tylko wywieźć śmieciarką na Syberię
Zgłoś
Avatar
skurwysyny 2020-07-20, 0:20 1
a mi sie podoba DOBRY JEST HAHAHAHAHA Kurwa tylko niech tych masek nie sciąga..
Zgłoś
Avatar
jajkob 2020-07-20, 0:48
mam nadzieję że nigdy nie będzie miał dzieci
Zgłoś
Avatar
adamo4242 2020-07-20, 0:54
jakies grzybki chyba sobie zapodal i faze wkrecil. Ja bym go zutylizowal bardzo szybko.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-07-20, 1:05 4
Czyli gość jest schizofrenikiem? Zapewne nie aż tak ostrym jak się wydaje i wykorzystuje swoją chorobę jako wymówkę do naginania pały.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2020-07-20, 1:08
szkoda goscia bo pojechany ostro, a rodziny to w ogole szkoda bo widac ze matka proboje mu pomoc tylko sil brak ...
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2020-07-20, 6:24 1
To sa ci mlodzi wyborcy czajki.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-07-20, 8:56 1
wilkoala napisał/a:

Kurwa, gdyby mieszkał obok mnie to by go przynajmniej raz w tygodniu pakowali w kaftan.
Wyobraźcie sobie teraz powszechny dostęp do broni i takiego pojeba który by postanowił ponagrywać trochę hardcoru...


Nie wiem o chuj Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo Więc może rozjaśnisz skąd ten jebany niepokój u Ciebie ?
Zgłoś
Avatar
bungman 2020-07-20, 9:07 1
mamusia konkret.
Zgłoś
Avatar
soulfly777kris 2020-07-20, 9:14
Tytuł powinien być "Ucieczka z psychiatryka".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie