18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
luki77 2020-07-20, 9:31 1
No, ale nagrał kurwa ten hardcore, czy nie?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-07-20, 13:13
tfujdiler napisał/a:

Nie wiem o chuj Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo Więc może rozjaśnisz skąd ten jebany niepokój u Ciebie ?



Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.
Zgłoś
Avatar
mlody52 2020-07-20, 14:33 1
Tom9310 napisał/a:

Widziały gały co brały

Chyba że to jego mama no to wyrazy współczucia i niech się stara o jakąś rętę dla syna to coś tam pieniędzy na leki dostanie od państwa



nie , nie, co od panstwa dostanie? od przedszkola uczyli i ciebie pewnie, ze nie ma nic za darmo, a tutaj nagle od panstwa cos ma dostac? do pracy, nic za darmo
Zgłoś
Avatar
tomek85 2020-07-20, 14:48 1
ma bozia lokatorów ....

myślałem, że z tego gara mu na łeb wyleje benzyne i wtedy byłby hardkor, a nie takie gówno
Zgłoś
Avatar
PanelYo 2020-07-20, 16:05 1
Silverface napisał/a:

1) Jak to jego matka, to współczuje tej kobiecie i radze, by zadzwoniła do czubków, bo to ostatni dzwonek, zanim złoży ją w ofierze jakiemuś bożkowi nienawiści.
2) Jak to jego kobieta, to niech spierdala jak najszybciej i po drodze dzwoni do czubków.
No pojeb jak jasny chuj.



Matka przecież mówi,, powiem ojcu wszystko,,
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-07-20, 16:20 1
Jezus nad drzwiami i serduszka WOŚPu
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-07-20, 16:27 1
wilkoala napisał/a:

Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.



Chciałbym Ci przyznać rację jednak Twoje fobie nie mają pokrycia w rzeczywistości pozwól że Ci coś wyjaśnię, mianowicie jak już wspomniałem wcześniej w Pl jest dostęp do broni czarnoprochowej w porównaniu do glocka czarnoprochowiec to armata po postrzale przez którą nie dotrzesz do szpitala, a nawet jeśli to lekarze rozłożą ręce i powiedzą nidy rydy. Po postrzale z broni czarnoprochowej otwór wylotowy to duża dziura której nie da się uzupełnić kartonem i posklejać, po glocku wlot i wylot są praktycznie takie same więc w porównaniu z czarnoprochowcami jest poprostu bezpieczniejszy Mimo tego że broń czarnoprochowa jest już długo dostępna bez pozwolenia jakoś powykręcane sebixy nie strzelają do siebie. Prawda jest taka że gołą pięścią też można kogoś w ziemię wpierdolić i jeśli masz się bać takich rzeczy to może warto zaszyć się w domu i z niego nie wychodzić. Radzę wyłączyć tv, nie jeździć warszawskimi autobusami i od czasu do czasu przeanalizować to co chciało by się napisać, a świat stanie się bezpieczny
Zgłoś
Avatar
ti7ti7 2020-07-20, 17:58 1
To nie jest ten pijaczyna co z kurą wali wiadro w biedronce?
Zgłoś
Avatar
Sevisule 2020-07-20, 19:22 1
liczyłem że ta maczeta szybko i zdecydowanie przetnie jakimś cudem tętnice udową :/
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-07-20, 21:10 1
tfujdiler napisał/a:

Chciałbym Ci przyznać rację jednak Twoje fobie nie mają pokrycia w rzeczywistości pozwól że Ci coś wyjaśnię, mianowicie jak już wspomniałem wcześniej w Pl jest dostęp do broni czarnoprochowej w porównaniu do glocka czarnoprochowiec to armata po postrzale przez którą nie dotrzesz do szpitala, a nawet jeśli to lekarze rozłożą ręce i powiedzą nidy rydy. Po postrzale z broni czarnoprochowej otwór wylotowy to duża dziura której nie da się uzupełnić kartonem i posklejać, po glocku wlot i wylot są praktycznie takie same więc w porównaniu z czarnoprochowcami jest poprostu bezpieczniejszy



Czarnoprochowce może i potrafią urwać głowę, ale są nieporęczne, ciężkie, kłopotliwe w obsłudze i w praktyce we chwili zagrożenia po oddaniu strzału mogą być już tylko użyte jako maczuga.
Wiesz, nie znam się zbytnio na broni palnej, zarówno tej dawnej jak i dzisiejszej, ale gdyby postawić naprzeciwko siebie osobę z jakąś jebaną flintą opartą na technice sprzed kilkuset lat i gównianego strzelca z nowoczesnym glockiem, to ja każdą sumę stawiam na glocka.

tfujdiler napisał/a:

Mimo tego że broń czarnoprochowa jest już długo dostępna bez pozwolenia jakoś powykręcane sebixy nie strzelają do siebie. Prawda jest taka że gołą pięścią też można kogoś w ziemię wpierdolić i jeśli masz się bać takich rzeczy to może warto zaszyć się w domu i z niego nie wychodzić.



Wiesz dlaczego czarnoprochowce są legalne?
Bo w praktyce są tak samo skuteczne jak nóż, siekiera, maczeta, z tego samego powodu nie kupują ich sebixy i oczywiście wszystkim można zabić, ale to nie powód żeby uzbrajać pojebów w o wiele bardziej śmiercionośną broń.
Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli zakładasz że wszystkim można zabić, to granaty i c4 też powinny być legalne, bo np, można za ich pomocą łowić ryby.

tfujdiler napisał/a:

Radzę wyłączyć tv, nie jeździć warszawskimi autobusami i od czasu do czasu przeanalizować to co chciało by się napisać, a świat stanie się bezpieczny



Autobusem nie jechałem od 10 lat, TV nie oglądam od 5, a tchórza mi zadawaj bo mnie nie znasz, więc daruj sobie ten pogardliwy ton.
Zgłoś
Avatar
SutenerTwojegoStarego 2020-07-21, 14:05 1
Pozdro z Oświęcimia, typo jesteś szalony hahahahah!
YEBAĆ 60TKI!!!!!
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-07-21, 18:28
Tom9310 napisał/a:

Widziały gały co brały

Chyba że to jego mama no to wyrazy współczucia i niech się stara o jakąś rętę dla syna to coś tam pieniędzy na leki dostanie od państwa



on o 'RENTĘ', a Ty o słownik się postaraj
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-07-21, 21:32
tfujdiler napisał/a:

Nie wiem o chuj Ci chodzi w usa w większości stanów jest dostęp do broni i trochę nagrywają, ba w pislandi też jest dostęp do broni "czarnoprochowej" i jakoś z nią nie nagrywa. Poza tym nawet gdyby nagrywwał to ma do tego pełne prawo Więc może rozjaśnisz skąd ten jebany niepokój u Ciebie ?


Czarnoprochowej? Chyba żeby kabaret nagrać. Jakby ktoś z czarnoprochowcem zaczął szpanować, to by się ludzie ze śmiechu posikali, że chłop się z XIX wieku urwał. Jeszcze surducika mu brakuje i melonika.
Zgłoś
Avatar
mrx_tm 2020-07-21, 23:36 1
wilkoala napisał/a:

Ponieważ żyje na tym świecie 32 lata podobnie jak Ty i na swojej drodze spotkałem wielu świrów i pojebów, którzy według mnie nie powinni mieć nawet prawa używać procy.
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie mrozi krew w żyłach perspektywa wariatów chodzących po ulicach z giwerami, którym nagle może włączyć się tryb "robienia hardcoru" załączony tym że mam np. żółte sznurówki w adidasach.
I nie przekonuj mnie tym że sam mogę nosić glocka za dupą, bo na prawdę wolałbym do nikogo nie strzelać, nawet w samoobronie.



Jeśli wydaje Ci się że dostęp do broni = pojeby będą ją mieć (czyt. broń dla każdego) to IQ widzę jest podobne do bohatera tego tematu. O czymś takim jak badania słyszał?
Zgłoś
Avatar
Slot 2020-07-24, 0:04 1
Szkoda że mu się ta maczeta nie omsknęła. Byłby zacny materiał na harda...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie