18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
v................0 2011-01-04, 21:01
bauns16 napisał/a:

jak to dobrze ze od tego roku na prawko kat.A trzeba mieć 24l. bądź posiadać 2 lata kat A1! może troszkę mniej kretynów będzie



Skąd wiesz, że koleś nie ma np 30 lat? Wiek tu gówno zmienia, jak się nie w głowie to się nie ma i tyle. Chociaż z drugiej strony też się cieszę na ograniczenie od 24 lat ;D
Zgłoś
Avatar
żołbo 2011-01-04, 21:08 1
Carl Johnson pewnie jeszcze prowadzi
Zgłoś
Avatar
magikp1 2011-01-04, 21:26
Nie wyjebał się nie było krwi i lamentu bliskich osób żeby chociaż cycki były a tu nic. Piwa też nie ma, sam wypije.
Zgłoś
Avatar
Dżoszua 2011-01-04, 21:42
Słabe, ale widać, że umie jeździć.
Zgłoś
Avatar
Bin Laden 2011-01-04, 21:45
bauns16 napisał/a:

jak to dobrze ze od tego roku na prawko kat.A trzeba mieć 24l. bądź posiadać 2 lata kat A1! może troszkę mniej kretynów będzie


Wg. mnie będzie teraz więcej jeździć idiotów bez prawka, z jednej strony i dobrze bo przynajmniej w okresie letnim będzie co oglądać na hardzie
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2011-01-04, 21:57
motocyklisci z jajami, za niedlugo motocyklisci bez nerek ^^
Zgłoś
Avatar
woocash42018x 2011-01-04, 21:58 1
Ale odlot. Jak się naciśnie takie dwa równoległe odcinki w lewym dolnym rogu to czas się na filmiku zatrzymuje. Jak ta technika idzie do przodu.
Zgłoś
Avatar
Steve666 2011-01-04, 21:59
Gościu ma specjalnie, na zamówienie profilowany zbiornik paliwa, żeby się jaja zmieściły
Zgłoś
Avatar
premier_tego_burdelu 2011-01-04, 22:01 8
Chuj z tym ograniczeniem dostępności do prawa jazdy kat. A dla ludzi poniżej 24 roku życia. Nie wiem co za kretyn to wymyślał, po prostu brak słów. Od teraz będzie trzeba bulić potdwójnie za prawko kat A jesli będzie się je chciało mieć szybciej (najpierw A1 a za 2 lata A czyli mając najwczesniej 20-21 lat mamy kat A placąc 2 razy więc zajebiście nas okradną Wordy i szkoly jazdy). A tak poza tym myślicie że każdy kto robi kat. A w wieku 18-19 lat wsiada na 600-stke??? Jesteście w takim razie w błedzie...wiele osób chce wybrać na pierwszy motocykl coś słabszego ( tzn. do 50-60 KM) a nowe przepisy do uniemozliwia, (ograniczenie mocy do 47KM czy jakoś tak). A jak ktos bedzie chciał tak zapierdalać jak Ci na filmiki to prawo jazdy im jest nie potrzebne bo będą zapierdalali bez niego CO NIE???? Czyli moim zdaniem nowe przepisy najbardziej uderzają w kieszeń NORMALNYCH ludzi chcących posiadać i jeździć na NORMALNYM motocyklu od 18 roku życia a nie od 24. Amen
Zgłoś
Avatar
darksun 2011-01-04, 22:03
raczej kolejny film z serii "motocyklistow bez mózgu"
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2011-01-04, 22:20
Szybki transport organów może uratować komuś życie.
Zgłoś
Avatar
Krempy 2011-01-04, 22:43
Ale wy mnie wkurwiacie. Gadacie rzeczy tak niestworzone, że żal.
Macie linki, gdzie wszystko jest wyjaśnione:
motocykle.v10.pl/Nowe,przepisy,juz,niedlugo,prawo,jazdy,kat,A,od,24,la...
naukajazdy.pl/aktualnosci/zmiany_w_ustawie_o_kierujacych_pojazdami_3624.html

Mi się podoba, że się quady wyjasnily, ze zrobli to. Ale z dobrej strony jak sie popatrzy na tych czobkow na motocyklach(czytaj niedojzalych do motocykla) to jest dobrym pomyslem. Moim zdaniem motocykl powinien być dawany w wieku 20 lat minimum. Wcześniej skuterami 50ccm do 20 roku zycia.
Zgłoś
Avatar
kudaj 2011-01-04, 22:46
Koles Git tak sie jezdzi. lewa w górę motocyklisci !!
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-01-04, 23:27
ten hardkor co ja mam to jest niezły...
a ten drugi trochę słabo jeździ
Zgłoś
Avatar
Steve666 2011-01-04, 23:36
Krempy napisał/a:

Mi się podoba, że się quady wyjasnily, ze zrobli to. Ale z dobrej strony jak sie popatrzy na tych czobkow na motocyklach(czytaj niedojzalych do motocykla) to jest dobrym pomyslem. Moim zdaniem motocykl powinien być dawany w wieku 20 lat minimum. Wcześniej skuterami 50ccm do 20 roku zycia.



A co kurwa, według ciebie, ten gościu, który tak zapierdala i wykonuje takie manewry przy takiej prędkości jest niedojRZały do motocykla? To właśnie jest największe pierdolenie, bo jeśli ktoś wie co robi to raczej bez powodu tego nie robi - ci którzy tak zapierdalają "jak pojebani, bezmózgowcy" też mogą mieć jakąś pasje. Wystarczy popatrzeć na motocyklistów, którzy ścigają się na torze: też wyciągają kosmiczne prędkości a wykonują często bardziej poważne manewry niż ci na drodze. Fakt faktem, że jak taki wypierdoli to mogą być ofiary ale w przypadku motocykla to najczęściej jest jedna ofiara.

Nie można odbierać z byle powodu w tym wypadku chyba większości pasji, zainteresowania czy hobby. Nowe przepisy uważam za głupotę - mam nadzieje, że nic takiego nie wejdzie.

Ktoś pisał, że większość motocyklistów nie chce od razu siadać na ~600tki a gówno prawda, bo wg. jednego z portali motocyklowego to właśnie najczęściej wybierana pojemność na początek, jest można powiedzieć, że idealna w przedziale 400-600ccm. Głupota to zabierać się za jakieś 1100ccm, bo komuś wydaje się, że 600 przy takiej masie to mało mocy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie