18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
qhash 2014-01-27, 8:17 13
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-01-27, 8:34 2
Grey Goose bardzo dobra wódka
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-27, 9:23
Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień!

Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyjebać się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpierdolić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.
Zgłoś
Avatar
theormore 2014-01-27, 9:38
Piwo dla Forda! Szkoda tylko że zgodził się grać w 4 części. :/
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-27, 9:43 4
kkndkkndkknd napisał/a:

Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień!
Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyjebać się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpierdolić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.


Chodzi o grę słów (nazwy aut), nie o to co zrobił, czego spinasz tyłek, panie nie-anonimowy? A to, że jest aktorem, nawet bardzo dobrym, to go przecież wcale nie usprawiedliwia, jeżeli złamał prawo. To że ktoś jest dobry w swoim fachu, nie daje mu immunitetu, ani nie czyni go nietykalnym autorytetem.
PS: Żeby nie było: Indiana i Han Solo, świetnie zagrane postacie, kultowe kreacje, naprawdę świetny aktor.
Zgłoś
Avatar
Roniqq 2014-01-27, 10:09
Han Yolo
Zgłoś
Avatar
paqra 2014-01-27, 10:23 43
Zgłoś
Avatar
Azalians 2014-01-27, 10:33
kkndkkndkknd napisał/a:

Nawet nie wiem do czego pije ten obrazek. Gość się nawalił i narozrabiał zapewne? Kto jest bez winy nie pierwszy rzuci kamień!

Internet wykreował bandę anonimowych szyderców potrafiących przyjebać się do każdego bez zastanowienia. Od kogo jak kogo, ale od tego Pana to szczególnie powinniście się odpierdolić. Zagrał dwie legendarne postacie jednych z najlepszych filmów XX wieku. Nie ma drugiego aktora, który stworzyłby tak znane role jak On.



Nie wierzę w to, że, mogłeś odczytać to w ten sposób...tak jak zostało napisane powyżej - chodzi tu o grę słów. Gdyby ten aktor nazywał się Harisson Mercedes, to ten obrazek mógłby wyglądać jak np. dwie litery A i S - Mercedes klasa A, Mercedes klasa S - 1000 razy chujowsze, ale zbudowane w ten sam sposób A H.Ford kozakiem jest i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2014-01-27, 10:34
Aż się nakręciłem by znowu obejrzeć gwiezdne wojny IV, V, VI oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2014-01-27, 10:44
Indiana Jones to przez niego lubię historię !
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2014-01-27, 10:45 42
o jeszcze ze dwa



Zgłoś
Avatar
Sk8ter 2014-01-27, 10:46 79
Zgłoś
Avatar
pr05p3r0 2014-01-27, 10:49 23
Zgłoś
Avatar
vincenzopl 2014-01-27, 11:06 5
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie