18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Harry
M................3 • 2013-01-23, 16:43
Ach, życie na królewskim dworze. Taki książę Harry robi rzeczy, o których większość z nas może tylko marzyć. Na przykład zabija muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
marazm 2013-01-23, 16:48 27
Przecież zawsze możesz wstąpić do wojska i jechać na misję do Afganistanu. A zapomniałem przyspawali Cię do komputera.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2013-01-23, 17:04 2
Śmiało. W Polsce nie da się wstąpić do wojska od tak. A Legia cudzoziemska zarabia 1300Euro, więc chuj a nie pieniądze.
Zgłoś
Avatar
oleksadolek 2013-01-23, 19:10 4
1300 euro na początek. pózniej można awansowac przecież. swoja drogą służba w obcej armii jest w Polsce karalna
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-01-23, 21:31 1
@up
nie, jeśli mieszkasz na terytorium państwa, do którego armii chcesz się zaciągnąć nie krócej niż 3 miesiące lub masz obywatelstwo tego państwa.
Ale zgodę na wstąpienie w szeregi obcej armii otrzymasz za pośrednictwem urzędu konsularnego, pod warunkiem że złożysz odpowiedni wniosek wraz z zaświadczeniem o niekaralności z polskiego sądu.
Proste
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-23, 22:48
Za służbę w Legii Cudzoziemskiej nie ma kary, jeżeli ktoś nawet Cię podsypie i niemrawe sądy wezmą w swoje tryby - wystarczy w odwołaniu napisać wniosek o umorzenie ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu
Zgłoś
Avatar
rusio93 2013-01-24, 23:58
Żeby wstąpić do armii innego kraju trzeba mieć zgodę ministra obrony,z legią cudzoziemską nie ma problemu gdyż Francja jest naszym sojusznikiem.
Zazwyczaj trzeba posiadać kartę stałego pobytu i biegle posługiwać się językiem,co jest chyba oczywiste.
Jeżeli kogoś interesuje armia amerykańska to jeżeli chodzi o stronę formalną trzeba posiadać zieloną kartę.
Jesteśmy w o tyle dobrym położeniu że nasz język jest językiem trudnym i kosztownym do nauczenia się więc amerykańska armia chętnie przyjmuje polskich rekrutów,jesteśmy przecież sojusznikami.
Ale jeżeli kogoś z kolei interesują amerykańskie siły specjalne to żeby wstąpić w szeregi elity trzeba posiadać już obywatelstwo i mieć certyfikat dostępu do informacji ściśle tajnych.
Co do zarobków to i tak są nie porównywalne do armii polskiej,myślę że nawet przeliczając koszty życia zagranica jest to w miarę dobrze płatna praca,co innego że wymaga olbrzymiej ilości poświęceń.
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2013-01-25, 0:04 1
mam nadzieje że złapią tego rudego skurwiela i ujebją mu łeb kurwa burżuje jebane huj im w królewski zad
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2013-01-25, 0:12 3
Uwaga, jestem ekspertem:
każdy może wstąpić do Legii, po odbyciu służby Polak, Niemiec, Hamerykanin czy murzyn mogą otrzymać obywatelstwo francuskie i zostać żabojadem, jakieś bzdurne kary za służbę w obcej armii można potłuc o kant tyłka.
Żołd 1300 €, zaciągasz się na 5 lat. Przez ten czas nic nie wydajesz, chowając kase do skarpety po odbytej służbie masz 78k €, możesz przyjąc nowe obywatelstwo, nowe życie. Wg. mnie sprawiedliwy dil. A jak się komuś nie podoba niech spierdala.
Zgłoś
Avatar
torro 2013-01-25, 0:13
Naprawdę można marzyć o zabijaniu? Chyba tylko jak jest się psycholem.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-25, 0:31
Miotać wieprzowiną! To kryptonit na brudasa!
Zgłoś
Avatar
hooyoo 2013-01-25, 1:37 1
P.S. dzięki wiadomościom dowiedziałem się, jakie trzeba mieć koneksje, żeby zostać gunnerem apache'a. robota marzenie.
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-01-25, 2:14 1
Konikmamy napisał/a:

mam nadzieje że złapią tego rudego skurwiela i ujebją mu łeb kurwa burżuje jebane huj im w królewski zad


Sorry, ale ja uwazam, ze obywatele mieszkajacy w krajach gdzie jest rzad monarchi, maja lepsze zycie od naszego pokomunistycznego pieknego kraju
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-01-25, 10:26
Dobry żart z głównej strony Sickipedii.

Za kilkanaście lat w Polsce będzie od chuja ciapatych, więc każdy będzie miał szansę ujebania przynajmniej jednego.
Zgłoś