18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Headshot
Jestem_na_nie • 2022-11-15, 22:00
Policjant nie zachował odpowiedniej uwagi, przez co został postrzelony w głowę. Nie daję na harda bo widać tylko kapiącą krew.



Ostatnio grałem trochę w Ready or not. Kulę w łeb łatwiej wyłapać niż na filmie. Polecam
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-11-16, 9:13 2
Syn_Milionera napisał/a:

Pieska spotkała kara za zbytnie panoszenie się (wymachiwanie palcem i odzywki jak do psa a nie obywatela).



To nie był obywatel, to był czarnuch pospolity.
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-11-16, 9:20 2
mwaski napisał/a:

Przepiękny kraj powszechnego dostępu do broni
I nie mówcie mi, że to nie ma wpływu, bo w innych krajach aż tylu podobnych akcji nie ma.



Tam za dużo murzynów, stąd takie akcje
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2022-11-16, 10:20 1
Policjant debil. Gość świadomie wyciągnął broń po tym jak dostał teaserem. Czego potrzebujesz więcej żeby taką czarną kurwę zabić? Ryzykujesz życie swoje i innych bo widać że to ścierwo nie panuje nad celowaniem. Bez sensu.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2022-11-16, 10:59 3
mwaski napisał/a:

Przepiękny kraj powszechnego dostępu do broni
I nie mówcie mi, że to nie ma wpływu, bo w innych krajach aż tylu podobnych akcji nie ma.



nie ma wpływu, są inne kraje które mają powszechny dostęp do broni tutaj lista: en.wikipedia.org/wiki/Right_to_keep_and_bear_arms

stany zjednoczone to bardzo odmienny przypadek, zresztą w bardzo wielu kwestiach. to samo tyczy się niewolnictwa, czy rasizmu. po prostu ten kraj jest specjalny i raczej nie brałbym go pod uwagę podczas decydowania o tym co jest dobre a co złe.
Zgłoś
Avatar
StefanGrasuje 2022-11-17, 18:51
Nabs napisał/a:

nie ma wpływu, są inne kraje które mają powszechny dostęp do broni tutaj lista:
stany zjednoczone to bardzo odmienny przypadek, zresztą w bardzo wielu kwestiach. to samo tyczy się niewolnictwa, czy rasizmu. po prostu ten kraj jest specjalny i raczej nie brałbym go pod uwagę podczas decydowania o tym co jest dobre a co złe.



Gdyby usunąć ze społeczeństwa podejrzanych etnicznie, mieliby podobny wskaźnik przestępczości jak u nas
Zgłoś