18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
H................y 2023-06-05, 9:22 49
Komentarze typu:" ale już nie będzie, bo nie żyje" umilają mi dzień, bo raz, że zachęcają do obejrzenia filmiku na którym to będzie jakaś strzelanina, to jeszcze stanowią zapewnienie, że się poczuję ukontentowany, ponieważ policja wyeliminuje kolejną antyspołeczną i potencjalnie niebezpieczną jednostkę.

Tak swoją drogą, to nie zazdroszczę niebieskim w USA, Meksyku czy krajach Ameryki Południowej, bo oni tam mają ostrą jazdę z uzbrojonymi po zęby patusami i gangusami. Wychodzisz do roboty, całujesz żonę i żegnasz się z dziatwą z tą świadomością, że możesz już na kolację nie wrócić. Przejebane.
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-06-05, 11:08 1
Biegają cioty z pistoletami i nawet psa odstrzelić nie potrafią, to na chuj im ta broń dostępna? U nas by się przydała to bym pokazał ile osób można zastrzelić przed przyjazdem policji. Głownie z cyrku z wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-06-05, 11:55 2
Hektora mi nie żal, ale że dali mu wyrzucić pistolet, odsuneli się i zaczekali na to aż ponownie po niego sięgnie ... jebani profesjonaliści.

Ja wiem - powiedział 'I don't care' więc w stanach to jasny sygnał ze można strzelać bo to samobójca
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-06-05, 12:44
lacrimal napisał/a:

Hektora mi nie żal, ale że dali mu wyrzucić pistolet, odsuneli się i zaczekali na to aż ponownie po niego sięgnie ... jebani profesjonaliści.
Ja wiem - powiedział 'I don't care' więc w stanach to jasny sygnał ze można strzelać bo to samobójca



Serio ?
Jeszcze do Ciebie nie dotarło że tam jak sie nie wykonuje polecenia policjanta to strzelają ? I że zawsze zachowują dystans, że nie wspomnę o skuwaniu nawet ciężko rannych...
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-06-05, 14:15 3
Tak z ciekawości ,.... na chuj mu te kajdanki? właśnie wpakowali w niego dwa magazynki z glocka, ponad 20 pocisków, koleś musiał by być robocopem żeby im po takiej ilości ołowiu spierdolić .
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-05, 15:42 1
POLTERGAIST napisał/a:

Tak z ciekawości ,.... na chuj mu te kajdanki? właśnie wpakowali w niego dwa magazynki z glocka, ponad 20 pocisków, koleś musiał by być robocopem żeby im po takiej ilości ołowiu spierdolić .



Procedury. Czasem ratują życie.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-05, 16:25
Szkoda, że Hector ich nie znał
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-06-05, 20:21 1
lacrimal napisał/a:

Hektora mi nie żal, ale że dali mu wyrzucić pistolet, odsuneli się i zaczekali na to aż ponownie po niego sięgnie ... jebani profesjonaliści.
Ja wiem - powiedział 'I don't care' więc w stanach to jasny sygnał ze można strzelać bo to samobójca



taki debil jak ty, został by odjebany przez pierwszego napotkanego murzyna który by do Cb zagadał a potem strzelił w plecy, ale co ja tam wiem, przecież murzyni nie zabijają się tam o orzechowego Pawełka :v
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2023-06-05, 23:27 1
HardyTwardy napisał/a:

Komentarze typu:" ale już nie będzie, bo nie żyje" umilają mi dzień, bo raz, że zachęcają do obejrzenia filmiku na którym to będzie jakaś strzelanina, to jeszcze stanowią zapewnienie, że się poczuję ukontentowany, ponieważ policja wyeliminuje kolejną antyspołeczną i potencjalnie niebezpieczną jednostkę.
Tak swoją drogą, to nie zazdroszczę niebieskim w USA, Meksyku czy krajach Ameryki Południowej, bo oni tam mają ostrą jazdę z uzbrojonymi po zęby patusami i gangusami. Wychodzisz do roboty, całujesz żonę i żegnasz się z dziatwą z tą świadomością, że możesz już na kolację nie wrócić. Przejebane.



bardzo fajnie powiedziane. Piwo Ziomek
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-06, 18:50 1
HardyTwardy napisał/a:

Komentarze typu:" ale już nie będzie, bo nie żyje" umilają mi dzień, bo raz, że zachęcają do obejrzenia filmiku na którym to będzie jakaś strzelanina, to jeszcze stanowią zapewnienie, że się poczuję ukontentowany, ponieważ policja wyeliminuje kolejną antyspołeczną i potencjalnie niebezpieczną jednostkę.
Tak swoją drogą, to nie zazdroszczę niebieskim w USA, Meksyku czy krajach Ameryki Południowej, bo oni tam mają ostrą jazdę z uzbrojonymi po zęby patusami i gangusami. Wychodzisz do roboty, całujesz żonę i żegnasz się z dziatwą z tą świadomością, że możesz już na kolację nie wrócić. Przejebane.



Dlatego używają często i chętnie dozowników ołowiu.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-06-07, 22:10
HardyTwardy napisał/a:

Komentarze typu:" ale już nie będzie, bo nie żyje" umilają mi dzień, bo raz, że zachęcają do obejrzenia filmiku na którym to będzie jakaś strzelanina, to jeszcze stanowią zapewnienie, że się poczuję ukontentowany, ponieważ policja wyeliminuje kolejną antyspołeczną i potencjalnie niebezpieczną jednostkę.
Tak swoją drogą, to nie zazdroszczę niebieskim w USA, Meksyku czy krajach Ameryki Południowej, bo oni tam mają ostrą jazdę z uzbrojonymi po zęby patusami i gangusami. Wychodzisz do roboty, całujesz żonę i żegnasz się z dziatwą z tą świadomością, że możesz już na kolację nie wrócić. Przejebane.



Chuj z kolacją. Dobrze, że chociaż obiad będzie.
Zgłoś
Avatar
Hollo 2023-06-08, 8:11
Ale w sumie to zastrzelili go, a pozniej sir! sir!, oplacalo mu sie dostal tytul.
Zgłoś