18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Hej córcia, zabijemy się?
Flodzia • 2021-05-29, 14:52

Pożegnaj się z tatą i w drogę.

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2021-05-30, 00:54 ]
Autentyczność filmu potwierdzona linkiem dzięki użytkownikowi PowerBoBass, (klik)
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-05-29, 17:50 2
Tatuś kutasiarz musiał zdradzić. A szmata innego rozwiązania nie widziała, jak zajebać siebie i dziecko.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-05-29, 17:51 4
Szkoda tych służb że taka cipa im roboty dołożyła. Dzieciaka też bo co komu winne że matkę idiotkę miała.
Zgłoś
Avatar
matek87 2021-05-29, 17:52
Que stupida vjeja loca de puta madre, descarada ascerosa
Zgłoś
Avatar
Exclip 2021-05-29, 17:52 1
Co za pojebana kretynka
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-05-29, 18:04 1
matek87 napisał/a:

Que stupida vjeja loca de puta madre, descarada ascerosa



Nie wiem co mówisz ale się zgadzam
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-05-29, 18:05 11
Taka szmata powinna przeżyć ale sparaliżowana do końca życia z pełną świadomością. Chciała się zabić krzyż na drogę ale ciągnąć za sobą dziecko to już nie kobieta to nawet nie kurwa. Tfu na jej grób
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2021-05-29, 18:12 1
Jakieś źródło ktoś coś?
Zgłoś
Avatar
San.Escobar 2021-05-29, 18:14 2
Yena napisał/a:

Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.[/quote
Skończ pierdolić.



gorzej, że nie jest jedynym, który widział jak ludzie potrafią być ścierwem dla byłej miłości i faktoza.. w drugą stronę jeszcze się nie spotkałem. Podobnie ze zdradami, a całe dzieciństwo w TV i wszędzie to faceci byli tymi co robią krok w bok. Nie mówię, że takich nie ma, ale znam jednego i to z widzenia i całkiem sporo zdradzających dam
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2021-05-29, 18:26 2
@Flodzia zakłamana Franco jednak spierdoliłaś jakoś z tego fotelika.
Zgłoś
Avatar
sens_ 2021-05-29, 18:32 3
Yena napisał/a:

Zasysacz napisał/a:

Choroba psychiczna ale jako stały element u większość kobiet coś z głową, wcale mnie to nie dziwi. Potrafią zrobić absolutnie wszystko aby uprzykrzyć zycie dla byłego faceta. A nie daj bóg ten ignoruje jej zaczepki albo co gorsza wiedzie lepsze życie po rozwodzie, to juz absolutny amok.
I chyba tylko kobieta potrafi tak perfidnie dziecko nastawiać przeciw ojcu, wiem bo widziałem takie zachowanie wielokrotnie i nigdy od strony faceta.[/quote
Skończ pierdolić.



Niestety ma rację baby to przebrzydłe manipulatorki
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-05-29, 18:34 3
Przecież widać, że to nie ten sam fotelik. Ten na wypadku ma białe wstawki. Ale mimo wszystko jeśli to prawda to jebać takie idiotki. Brak słów.
Zgłoś
Avatar
qfeel 2021-05-29, 18:34 2
San.Escobar napisał/a:

Yena napisał/a:


gorzej, że nie jest jedynym, który widział jak ludzie potrafią być ścierwem dla byłej miłości i faktoza.. w drugą stronę jeszcze się nie spotkałem. Podobnie ze zdradami, a całe dzieciństwo w TV i wszędzie to faceci byli tymi co robią krok w bok. Nie mówię, że takich nie ma, ale znam jednego i to z widzenia i całkiem sporo zdradzających dam



One nie zdradzają... One przeżywają przygodę, etc. itp, itd...
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2021-05-29, 18:54 3
ad3k77 napisał/a:

Przecież widać, że to nie ten sam fotelik. Ten na wypadku ma białe wstawki.


Przyjrzyj się uważnie i porównaj jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
LubięFacetów 2021-05-29, 19:08
Co za fejk. Kto niby wrzucił to nagranie do Internetów?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2021-05-29, 19:30 5
Karmazon napisał/a:

Ścierwo pierdolone. Widać po ryju że psychiczne gówno.



Matka też normalna się nie wydaje
Zgłoś