18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Zarammoth 2014-01-11, 6:48
Gruby, chciwy wieprz...
Zgłoś
Avatar
daymaker 2014-01-11, 8:06 3
Nie rozumiem o co chodzi. Wczoraj przyjąłem kolędę sam bo akurat żona mi rano dziecko urodziła i nie mogła być, ale księdza wpuściłem, pomodliłem się z nim, pogadałem na luzie, wcale nie chcąc kasy wyszedł i jeszcze mi pobłogosławił łóżeczko w którym będzie spała moja córka. W sumie miałem dla niego kopertę tyle że przez to wszystko zapomniałem mu jej dać. Dałem ją ministrantowi na klatce schodowej, czy przekazał mu nie wiem, obojętne mi to, ale na pewno nikt mnie nie zmuszał do płacenia i na pewno nikt mnie z ambony za to nie wyczyta...

MORAŁ: Jak nie chcesz przyjmować kolędy to nikt Ci siekierą drzwi nie rozjebie
Zgłoś
Avatar
mejsidz 2014-01-11, 8:12
- Niech będzie pochwalony!
- Lony dzisiaj nie ma.

A w tym roku dam księdzu tyle co zawsze. 10 sekund. Potem wypuszczam psa.
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2014-01-11, 10:15
Niech będzie Pochwalony
drodzy Parafianie
Odpierdole wam kazanie
Zgłoś
Avatar
bankurwazaco 2014-01-11, 11:46
wieniu napisał/a:

Zupełnie nie kumam tego bólu dupy... Jestem ateistą, do kościoła nie chodzę. Księdza nie wpuszczam, bo każdy może wpuścić do domu kogo chce. Do katoli nic nie mam, jak sobie wierzą ich sprawa. I tyle...



No i masz święty spokój.

A do tego co hejtował film "The Shining" chuj mu po same jaja tam gdzie lubi. Pewnie to osoba z tych co uważają "Dzień Świra" za komedię.
Zgłoś
Avatar
Detee 2014-01-11, 23:10 1
Ja pierdole, to po prostu nie otwieraj drzwi i masz człeku po sprawie a nie okazuj swój ból dupy przerobionym kadrem z filmu...
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-01-12, 2:07
up@ większość wylewa swoje żale bo jest zakompleksioną gimbuśarnią która nie ma wpływu na to kogo przyjmują jego wierzący rodzice...
Zgłoś