18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
nowynick 2014-01-10, 11:10
wiecie, tak przy okazji, że jedyną zaakceptowaną przez Kinga zekranizowaną wersją "Lśnienia" jest serial telewizyjny, który zresztą jest o niebo lepszy od filmu z Jackiem? Generalnie polecam jakby ktoś chciał obejrzeć coś z klasyki horroru.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-01-10, 11:34 7
Jak widać dla niektórych kolęda to tragedia, bo wypadałoby syf w domu przed wizytą księdza posprzątać. Lepiej więc hejtować na "chytrych klechów".
Zgłoś
Avatar
jaro1 2014-01-10, 11:36 4
ja pierdziele...ksiądz
Zgłoś
Avatar
A................s 2014-01-10, 12:08
So kkndkkndkknd, we meet again . Serial jest dobry. Jak na Garrisa to nawet bardzo dobry. Wersja Kubricka jest za to znakomita. Bezsprzecznie lepsza niż ten miniserial. Bo przecież oceniamy warsztat filmowy, a nie to czy autor pierwowzoru zgadza się ze scenariuszem ekranizacji. Jeśli chcę poznać zdanie autora na temat jego własnej historii sięgam raczej po książkę. Argument, że King się nie zgadza z wersją Kubricka nie jest chyba zbyt wartościowy jeśli chodzi o filmy. I znów polecę z Coppolą, co powiesz o tym, że ten reżyser wysłał opowieść Conrada w świat, którego autor nawet nie znał, a już na pewno się nie spodziewał? Jak on w ogóle śmiał?! Albo, że ordynarnie wyciął z "Ojca chrzestnego" praktycznie cały wątek Lucy Mancini ze spektakularnym przyciaśnianiem psity włącznie? Puzo chyba nie miał nic przeciwko. Nie myśl, że Cię atakuję czy coś, ale rozdzielmy książki i filmy. Całkowicie wierna ekranizacja, która jest dobrym filmem to naprawdę wielka rzadkość. A może to i dobrze, bo dzięki temu mamy tyle bogatych adaptacji. Obaj lubimy Kinga, ja wolę Kubricka, Ty Garrisa, nie ma co tego mieszać
Zgłoś
Avatar
gmac 2014-01-10, 14:04 1
było sadistic.pl/galeria/16797/macie-juz-przyszykowana-koperte
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2014-01-10, 15:28 1
@Smutas - po jaką cholerę księdza wpuszczać do domu? Sam obrządek dawno temu stracił jakikolwiek sens i pierwotną postać (2-3 minuty gadki szmatki, wszyscy zdrowi, ministranci zaśpiewają 20 sekund i łapki po pieniądze no i oczywiście koperta odkładana IMIENNIE (kto i ile to absolutna podstawa)). Lepiej przelew zrób i odpal sobie kolędy na kompie...
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2014-01-10, 18:59
I po wstawieniu posta crossdressphyxia grzecznie poszedł z mamusią przyjąc księdza.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-01-10, 20:20 17
Zupełnie nie kumam tego bólu dupy... Jestem ateistą, do kościoła nie chodzę. Księdza nie wpuszczam, bo każdy może wpuścić do domu kogo chce. Do katoli nic nie mam, jak sobie wierzą ich sprawa. I tyle...
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-10, 23:29
A mnie ksiądz zawsze bierze na kolana i przytula. Już się nie mogę doczekać jego wizyty.
Zgłoś
Avatar
damian8718 2014-01-10, 23:31
spierdalać, ja jeszcze przed
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-10, 23:31
kkndkkndkknd napisał/a:

wiecie, tak przy okazji, że jedyną zaakceptowaną przez Kinga zekranizowaną wersją "Lśnienia" jest serial telewizyjny, który zresztą jest o niebo lepszy od filmu z Jackiem? Generalnie polecam jakby ktoś chciał obejrzeć coś z klasyki horroru.



O gustach się nie dyskutuje. Chociaż King mówił o wersji Kubrick, jaki to syf itd. Ale King to King, dla niego każda ekranizacja w której nie miał udziału to syf, czy to było Lśnienie, czy Carrie.
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2014-01-10, 23:47 1
Haha ja nie wpuściłem pazernej ściery do domu(ból dupy proszę powstrzymać, proboszcz w mojej parafii jest tak durnym kretynem mistrzem zniechęcania do siebie ludzi że liczba parafian w przeciągu 10 at spadła o ok 70%, kościół prawie pusty w niedziele) wracając do tematu, jebany trzy razy się cofał nie dowierzając że nikogo w domu nie ma, a żeby tego mało było to jeszcze z sąsiadem przylazł żeby chatę obejść dookoła co by skontrolować czy jakieś światło się nie świeci
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-01-10, 23:48
@Catacombe No jak ja oglądałem ekranizacje desperacji której autorem scenariusza był king to nie mogłem uwierzyć że na podstawie swojej książki może napisać taką chałę jaka wyszła z tego scenariusza
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-01-11, 1:00 1
wieniu, I to jest zdrowe podejście Ateisty do sprawy i takie samo ma podejście normalny katolik do Ateistów podkreślam "Normalny" a nie Katol i Ateista z powodów których sam nie ma zielonego pojęcia dlaczego jest Ateistą, może bo to jest "modne" i gdy się spotkają w internetach obydwoje zaczynają srać żarem. To też tyczy się ciebie kurwa Radeghost bo najlepiej to prowokować i to działa w dwie strony jeśli chodzi o posty obydwu stron. Są Katolicy i są Katole tak samo i Ateiści i deblie którzy chcą pokazać jacy to oni kurwa są nie wierzący... A obrazek zacny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie