18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Hejt na Żyłę
Leet • 2014-02-17, 20:38


A na dawki hejtu kibiców-cebulaków zapraszam TUTAJ. Generalnie człowieka ręka swędzi, żeby im przypierdolić. Takie typowe cebulaczkowe kibicowanie - jak wychodzi to wszyscy mokro w majtach, jak coś się nie uda to hejt jak skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-02-17, 21:41
Jest popularny tylko dlatego że robi z siebie debila w wywiadach. Jakim kurwa cudem on ma więcej lajków na fb od Stocha??? Stoch robi swoje i tyle. Gdyby nie te wywiady, to miałby może z 2tyś a nie 750tyś
Zgłoś
Avatar
Jumbastyczny 2014-02-17, 21:45 1
Niedojebani jesteście hejterzy? Nie mam pojęcia jak można czerpać przyjemność z najeżdżania na dobrego chłopaka. Dał z siebie wszystko, nie było cudownie, ale czy to aż takie ważne? Nie ma sensu mówić wam abyście sami poszli skakać czy inne bla bla bla. Jedyne co wam chce powiedzieć to to że życze wam zebyście zdychali. Nie mówie tego do was jako przekomicznych trolów za jakich sie macie, tylko do normalnych ludzi jakimi sie stajecie po zostawieniu internetów. Życze wam żebyście złamali noge, samochód was potrącił, czarnuch wyjebał was w dupsko. Prosto z serca. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-02-17, 21:53 1
do skoków przypierdalać się nie będę. Ale...

Cytat:

hmmm i co tu teraz robić ??? iść do domu?? nie, za daleko:-/ wypić piwo?? nie, tu nawet nie ma piwa:-/ trzasnąć sobie w łep?? nie, świat nie kończy sie na skokach:-/
siedze tu gdzieś na szczycie wioski i doszłem do wniosku, że to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia poraszka w moim życiu:-/
ale jedno jest pewne!!! still fight!!!



przynajmniej wiemy co robił, jak nie chodził do szkoły
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-02-17, 21:54
Kiedy wy kurwa zrozumiecie, ze to nie te same osoby komentują.
Komentujacy negatywnie mordy mają pozatykane z bólu dupy jak ktoś wygra, jak przegra wtedy pierdolą, są też tacy którzy przy sukcesach pierdolą, ale to są po prostu osoby nudzące się i zazdrosne.
Komentujący pozytywnie zazwyczaj udziela się gdy są osiagane sukcesy, przy porazakch milczy.
I tak sie to nakłada, a bez mózg widzi tylko 1 grupe ludzi.

Oczywiście są popierdoleńcy którzy maść na ból dupy stosują do odbytniczo, wtedy pierdolą bezsensu. Ale jaka to mała grupa bydła jest.

Mówie jak jest.
Zgłoś
Avatar
freaky 2014-02-17, 22:07
No cóż, Kamil zapracował sobie na sportową emeryturę, a Żyła na rentę. W sumie debilom takowa przysługuje...
Zgłoś
Avatar
pomidorro 2014-02-17, 22:11 1
Żyła to idiota z zerowy IQ. Pjona pelikanki chapcie mu dzide
Zgłoś
Avatar
Sztykurwo 2014-02-17, 22:45
Wkurwiają mnie niemiłosiernie małpiszony używające pierdylion wykrzykników po każdym zdaniu. Ja tam myślę, że Żyła jeszcze pokaże na co go stać, młody chłopak jest, po prostu nie był w formie. A osobą komentującym tam to nawet cysterna maści na ból dupy nie pomoże..
Zgłoś
Avatar
greg2222 2014-02-17, 22:47
Nie zjebał, tylko pomógł wywalczyć 4-te miejsce... szacunek się należy. Jak wam się nie podoba to narty na nogi i skakać dalej gimbusjado jebana!
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-02-17, 23:03
Jak mnie to wkurwia... Jak wygrał to wszyscy "Oj Piotrek jaki ty zabawny i pełny dystansu i ogólnie zajebisty" jak poszło mu gorzej to od razu się przypierdalają do niego...
Zgłoś
Avatar
pawelw 2014-02-17, 23:09
niemategozlego napisał/a:

Jak mnie to wkurwia... Jak wygrał to wszyscy "Oj Piotrek jaki ty zabawny i pełny dystansu i ogólnie zajebisty" jak poszło mu gorzej to od razu się przypierdalają do niego...



Dla mnie tylko osoby z IQ pantofelka jarają się Żyłą i pierdolą o tym jaki on pozytywnie nastawiony i naturalny. Sam osobiście nie hejtuje go jako osoby a raczej mam pretensje do mediów, że wybrały sobie na promowanie taki zjebany wzorzec.

Wszystkim jego fanom życzę, żeby ich córką wjebała kostkę od kibla, wtedy spokojnie będą mogli pójść do TV jak ich autorytet i się tym pochwalić. Swoją drogą przynajmniej się nie wyprze młodej, widać w kogo się wdała

p.s. za sam konkurs nie mam do niego pretensji, było wiadomo, że jest najsłabszy z nich i skoczył najsłabiej. Takie życie.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-02-17, 23:12
Tak kurwa, tylko on startuje jak szympans i mnie to wkurwia, bo traci na tym średnio 1km/h na rozbiegu co przy jego wyskoku może oznaczać nawet 5 metrów.....
Zgłoś
Avatar
pawel578 2014-02-17, 23:18
Marihires
Sam jestes kurwa szympansik to jest kurwa GARBIK !!!!!
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-02-17, 23:19
ja go hejtuje za debilne wypowiedzi nie za skoki, ale nikt nie powie, ze opuscil sie i to nie jest jego wina.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-02-17, 23:21
a ja dalej myślę, że w naszej reprezentacji brakuje Magika...
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2014-02-17, 23:35
Mnie bawią komentarze "Hejtujesz? Skocz lepiej." Ja przyznam się że nie skocze lepiej, ale w kadrze jest wielu innych młodych (perspektywicznych) skoczków którzy mogli by się lepiej spisać od Żyły. Według mnie branie zawodnika bo powiedział coś śmiesznego albo miał parę dobrych skoków w zeszłym sezonie to jest bezsens ... Jakby nie było lepszych skoczków to ok ale wydaje mi się że Biegun Murańka czy Kubacki są w lepszej formie i tak nie aktorzą jak robi to Piotrek. No ale po zawodach teraz trzeba wyciągnąć błędy, żeby później było jeszcze lepiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie