18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20

Z wikipedii: "23 lipca 1982 roku helikopter Bell UH-1 Iroquois rozbił się w Indian Dunes w Walencji w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych podczas kręcenia filmu Twilight Zone: The Movie. W katastrofie zginęli aktor Vic Morrow oraz aktorzy dziecięcy Myca Dinh Le i Renee Shin-Yi Chen, którzy znajdowali się na ziemi, a sześciu pasażerów helikoptera zostało rannych. Incydent doprowadził do wieloletnich spraw cywilnych i karnych przeciwko personelowi nadzorującemu zdjęcia, w tym reżyserowi Johnowi Landisowi, oraz do wprowadzenia nowych procedur i standardów bezpieczeństwa w branży filmowej."

Dzieci które zginęły występowały w filmie na czarno bez papierów, bo byli z rodzin azjatyckich imigrantów co zrodziło skandal w branży.

Nagranie z tego co wiem dość rzadkie, ale profesjonalnie nagrane

Chętni do obejrzenia samego wypadku przewinąć do 25 sekundy
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-07-27, 12:02
Ło kurwa.
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-07-27, 12:24
Fajnie jakby chociaż w takiej jakości były teraźniejsze nagrania "zdarzeń paranormalnych"
Zgłoś
Avatar
six94pack 2024-07-27, 13:29 15
Wrzucam fotki, jeżeli moderacja zdecyduje się je usunąć to proszę to zrobić z całym tym postem





Zgłoś
Avatar
kuron997 2024-07-27, 14:01 1
Masakra, nie trawie takich akcji z dziecmi... mam nadzieje ze nic nie czuli i nauka się nie myli w tej kwestii
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-27, 18:19
Oglądałem wtedy ten film, byłem w szoku
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-07-27, 23:17 2
six94pack napisał/a:

Zdjęcia ,,ciał" po wypadku:



Potwierdzam, to nie wirus. Wystarczy mieć konto i nie trzeba żadnej aplikacji.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-29, 4:01 1
Batman_ napisał/a:

A nie możesz ich kurwa ściągnąć i tutaj wrzucić, tylko jakieś linki podsyłasz? Ja np nie mam aplikacji reddita i chuja sobie pooglądam, a nie zdjęcia. Bezsensowny post.



Jakiej, kurwa, aplikacji? Kliknąłem w link i otworzył się Reddit z postem zawierającym obiecane zdjęcia.
Kup sobie komputer, biedaku.
Albo po prostu naucz się używać przeglądarki na smartfonie.
Wy też, 21 typa, co mu piwo za ten popis zacofania postawiło.

[ Dodano 2024-07-29, 04:04 ]
Rezik napisał/a:

Było już chyba ze 100 razy.



Cytat:

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. duble) będą usuwane. Użytkownik, który odkrył dubla powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.

______________

Quae nocent, docent
Zgłoś