18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
flisek 2013-06-24, 0:35 4
Samudaripen_Porajmos napisał/a:

O co wam chodzi, przecież dobrze gada, byście się zdziwili jaki wpływ mają te wszystkie chińskie(czy też japońskie..) bajeczki i te wszystkie dziwne zabaweczki dla dzieci, to je niszczy. Latają po placach zabaw jak popierdolone i rzucają jakimiś chińskimi/japońskimi hasełkami zachowując się do tego jak pojeby z ADHD. Taka prawda sam mam młodszych kuzynów (mają po 10 lat) zachowują się jak bydło, to wynik tego, że rodzice gówno robią, a ich wychowanie polega na puszczaniu zjebanych bajek kupowania zjebanych figurek, kart i talizmanów oraz gier komputerowych typu łazi po mieście jakiś jebany Edward Nożycoręki z kapturem na głowie i zapierdala ludzi i sieje chaos, a dzieciaki mają ubaw, "tamtego zabij tamtego"..
No ale wy wielcy kurwa "oświeceni" ateiści z gimnazjum bierzecie wszystko dosłownie, a to co mówi o opętaniu itd. trzeba też brać metaforycznie.. zresztą opętanie jest możliwe to nie jest jakaś bajeczka i lepiej z tego nie drwić. Polecam kiedyś się przejść na spotkanie/ msze z egzorcyzmami to zwątpicie. Tyle w temacie. Pozdrawiam i dobranoc.


zgadzam sie, i dziwi mnie de..lizm powyzyszych komentarzy
Zgłoś
Avatar
Trollu 2013-06-24, 0:39
Księżulku... zjeżdżaj stąd
Zgłoś
Avatar
doniu1405 2013-06-24, 0:44
Ja pierdole co trzeba mieć w głowie.
Albo troll lvl hard albo rodzice go skaleczyli.

"Mamo kupisz mi kaczora Donalda?"
"Spierdalaj szatański pomiocie!"
Zgłoś
Avatar
benTerra 2013-06-24, 0:44 1
flisek napisał/a:


zgadzam sie, i dziwi mnie de..lizm powyzyszych komentarzy



Dokładnie jestem tego samego zdania. No ale wiek niektórych tutaj obecnych zobowiązuje...
Zgłoś
Avatar
apoteoza666 2013-06-24, 0:49
Bądź co bądź, ale jak siedzi takie dziecko 5-cio letnie cały dzień przed TV i ogląda w kółko te pierdolone bajki to co się dziwić, że im odwala? A oglądając choćby i Pokemony (czy coś innego co jednak jest fajne ;D ) to taki gówniarz jest w stanie wyciągnąć jakieś przesłanie? Nie... ono weźmie kota i psa i będzie się chciało się nim napierdalać. Widzę swoje sąsiadki.. sobie powpadały, 20 lat, dziecka wychować nie umieją no i teraz takie rozpieszczone dzieciaki latają z kisielem zamiast mózgu. Ale co pan ksiądz gada z tymi kadzidełkami to rzeczywiście jak ktoś wspominał powyżej - natanek 2.0.
Zgłoś
Avatar
h................n 2013-06-24, 1:08
Co to są bakugany ?
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-24, 1:15
Już miałem wyłączać w połowie bo bullshit w chuj ale patrze ponad 210 browarów no to kurwa ja sadolem nie jestem xD Obejrze ;D
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-06-24, 1:18 1
Za dzieciaka oglądało się Dragon Ball, latało po boisku, wracało z poobijanymi kolanami, jadło kolację i kładło się spać, wtedy dzieciak nie miał czasu na myślenie o paktach z diabłem.

Jak ładnie Szymuś zwraca się do księdza - wujku, ciekawe

Zgłoś
Avatar
ploterka 2013-06-24, 1:22 2
O czym ten człowiek mówi? Nienawidzę kiedy księża za bardzo się wczuwają . W liceum kiedy chodziłam na religię miałam takiego księdza Grzesia(bardzo naiwny i łatwowierny) , na jednej z lekcji chciałam sprawdzić co zrobi jeśli narysuję pentagram . Kiedy akurat przechodził koło mojej ławki zaczęłam rysować , widziałam że patrzy na to co rysuję , kiedy została mi ostatnia linia powiedział do mnie:
- Stój ! Nie chcesz tego zrobić.
No to ja oczywiście skończyłam . Kazał mi wstać i złapał mnie za głowę, potem odmówił jakąś modlitwę na wypadek opętania i kazał się przeżegnać . Ja oczywiście nie żegnałam się już kilka lat i zapomniałam jak te ręce idą . Nie wypuścił mnie z klasy puki nie przeżegnałam się odpowiednio . Nie chciałam prowokować , po prostu byłam ciekawa co zrobi.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-24, 1:51 3
Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał o czym ten ksiądz mówi:

Zgłoś
Avatar
P................M 2013-06-24, 2:52
ploterka napisał/a:

O czym ten człowiek mówi? Nienawidzę kiedy księża za bardzo się wczuwają . W liceum kiedy chodziłam na religię miałam takiego księdza Grzesia(bardzo naiwny i łatwowierny) , na jednej z lekcji chciałam sprawdzić co zrobi jeśli narysuję pentagram . Kiedy akurat przechodził koło mojej ławki zaczęłam rysować , widziałam że patrzy na to co rysuję , kiedy została mi ostatnia linia powiedział do mnie:
- Stój ! Nie chcesz tego zrobić.
No to ja oczywiście skończyłam . Kazał mi wstać i złapał mnie za głowę, potem odmówił jakąś modlitwę na wypadek opętania i kazał się przeżegnać . Ja oczywiście nie żegnałam się już kilka lat i zapomniałam jak te ręce idą . Nie wypuścił mnie z klasy puki nie przeżegnałam się odpowiednio . Nie chciałam prowokować , po prostu byłam ciekawa co zrobi.



No to powiedz nam wszystkim, czy Cię zerżną porządnie ???
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-24, 2:54
PANxxxBDSM napisał/a:



No to powiedz nam wszystkim, czy Cię zerżną porządnie ???



Grammar nazi

"żerżnął"
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-06-24, 3:31
Prawie jebłem jak powiedział "Ostatnio ratowałem syna ( długa spacja ) kolegii mojego". Prawie się wygadał ;D Później jeszcze "Dobrze wujek". Oj coś musi być na rzeczy.

P.S Biblia ma tyle samo liter co Piekło - przypadek?
Zgłoś
Avatar
Chajda 2013-06-24, 4:51
ma ktos moze linka do youtube?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-24, 5:55 2
Chajda napisał/a:

ma ktos moze linka do youtube?



Naturalnie, proszę: www.youtube.pl

Nie no, nie będę chujem, łap

/watch?v=qMFCq3ynyOg
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie