18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
StereoTyp 2020-10-22, 1:29 4
crossdressphyxia napisał/a:

Czasem siadam, wkurwiam się na siebie i na swoje wady, wkurwiam się na świat, wkurwiam się na innych ludzi, wkurwiam się na Polskę, na latającą muchę po pokoju, a potem widzę kogoś takiego, i wiem, że powinienem się nie wkurwiać , bo jeszcze nie mam tak przejebane, jak ona.



Zajadę psychologią - ale kiedyś mi ktoś powiedział, że jak jesteś czymś wkurwiony, to masz prawo być wkurwiony! Nikt nie ma prawa Ci powiedzieć "Nie wkurwiaj się, bo inni mają gorzej", bo to jest kurwa Twoje życie a nie innych i masz prawo do przejmowania się Twoimi problemami.
Życzę mimo wszystko jak najmniej problemów i złych emocji - a jeśli już są, to niech będą tylko po to, aby pchać Cię do przodu. (qrwa teraz zajechałem coachingiem)
Zgłoś
Avatar
dzikiefryty 2020-10-22, 4:15
crossdressphyxia napisał/a:

Czasem siadam, wkurwiam się na siebie i na swoje wady, wkurwiam się na świat, wkurwiam się na innych ludzi, wkurwiam się na Polskę, na latającą muchę po pokoju, a potem widzę kogoś takiego, i wiem, że powinienem się nie wkurwiać , bo jeszcze nie mam tak przejebane, jak ona.



ona ma przejebane na wlasne zyczenie, a ty?
Zgłoś
Avatar
bednara 2020-10-22, 8:20 1
Jej się zbiera na kichanie, nie znacie się
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-10-22, 8:26
Ona sobie po kryjomu , żeby nikt nikomu nie wypeplał , pieści paluszkiem piśkę . ma pewnie taką dziurę w torebce i rżnie głupa że nic się nie dzieje ... ta kurwa jebana
Zgłoś
Avatar
lucilla 2020-10-22, 8:41
Zaraz kichnie
Zgłoś
Avatar
mustafo 2020-10-22, 16:17
Szczepionka zaczyna działać
Zgłoś
Avatar
lechuwartygrzechu 2020-10-22, 18:42 1
Jebne kawke i bedzie git
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2020-10-23, 11:16
Tych doznań nikt jej nie zabierze
Zgłoś
Avatar
Limba 2020-10-23, 20:05
Zgłoś