18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Dobrutro 2013-12-27, 21:45
Kiedyś napaliłem się na to DayZ bo napaliłem się na survival z zombie i kupiłem specjalnie Armę. A po jednym dniu wywaliłem, nuda nuda i jeszcze raz nuda. Niech nikt nie da się nabrać, w tej grze nie ma nic fajnego:
- masa oszustów, że przez pajaca na cheatach tracisz przez wiele godzin zbierany sprzęt.
- serwery są w większości klanowe, czyli dany klan co chciał zebrał z mapy już wszystkie pojazdy, a ty co najwyżej jesteś popychadłem.
- po co Ci noktowizor? ustaw sobie gammę w grze na maxa i wyłącz parę opcji i masz jasno jak w dzień.

Jest tego więcej, ale po co? Jak ktoś lubi leniwie toczące się gry to lepiej już zagrać w EVE Online, gra na lata bo by tam mieć wszystkie skille to minie z 25 lat. Sam się jakoś uzależniłem od tego tytułu. Nie wiem jakim cudem, bo w sumie niewiele tam robię i niewiele mam czasu. Ale przez pierwsze pół roku byłem jak zombie grając w to i zbierając kolejne iski (walutę w grze).

Jakby ktoś chciał zagrać to mam stronkę o grze, jest też tam na samym końcu link do buddy invite co daje 21 dni triala zamiast 14 dniowego. dobrutrodunin.jimdo.com/
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-12-27, 23:07 1
DayZ jest fajne gdy ma się zespół. Samotnie szybko się nudzi.
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-12-28, 0:49
fajne, chyba sobie ściągne
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-28, 2:53
Grałem w ArmA2 przez 3 dni. I odinstalowałem. Tak spierdolonej pod względem technicznym gry nigdy nie widziałem. Nawet Operation Flashpoint było bardziej grywalne i miało mniej bugów niż ArmA2. Wiem, że parcie na multi itd., ale do kurwy nędzy, człowiek nie zawsze ma czas i chęć grać z innymi graczami w sieci. Ogólnie to od pewnego czasu króluje polityka wydawania wersji beta jako pełnoprawnych pudełkowych gier, potem milion patchy i może gra będzie grywalna, a jak nie to kup se DLC. O ArmA 3 nie wspomnę. Czyste skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-28, 11:39
Teraz to nie jest już mod do army. Nawet nie jest już na silniku army. Wszystko mają swoje. Więc powinno być bardziej zoptymalizowane i dopieszczone. Mimo, że to dopiero alpha. Pełna wersja wyjdzie w 2015 roku.
To jest takie badziewne studio, że musieli wydać już alphe, żeby mieć kasę na przyszłość
Zgłoś
Avatar
Jemkoty 2013-12-29, 1:24
@Blezzer masz kurwa ostrzeżenie napisane, że to jest wersja pre-alpha i kupujesz na własne ryzyko godząc się na bugi. Nie chcesz wydawać kasy możesz poczekać na wersję 1.0. Nikt Ci nie każe alfy kupować. Gra została wydana dla tego, że masa osób czekała już na tą grę i chcieli standalone, a że prace się przeciągały to wydali alfę. I jakoś 500 tys. osób już kupiło i non. stop jest powyżej 30 000 online, tylko Wam paru księżniczkom nie odpowiada... Nikt nie zmusza do kupna alfy, już mówiłem. A gra w fazie modu była cały czas rozwijana, też nie była skończona w żadnym wypadku! Teraz jest nawet mniej zaawansowana niż mod ponieważ musieli wszystko pisać w osobną grę można powiedzieć od nowa, ale przynajmniej w wersji samodzielnej będą lepsze możliwości wprowadzania różnych rzeczy do gry. Ja tam nie żałuję wydanych 100zł, lepsze to niż jakiś zjebany NFS czy inne komercyjne gówno. Ta gra po prostu nie jest dla dzieci z ADHD tylko dla ludzi którzy lubią sobie w dobrym towarzystwie POBAWIĆ SIĘ W WOJSKO (może trochę mniej stricte wojsko niż sama ARMA, ale zawsze), a jak Was nudzi to, że trzeba odrobinkę pomyśleć i się zatrzymać, sprawdzić teren, pogadać z kolesiami w terenie zamiast wbiegać w miasto z karabinem i granatem na pełnej piździe to możecie iść grać w COD'a, tam jest więcej AKCJI... (@Dobrutro)

Dobrutro napisał/a:

Kiedyś napaliłem się na to DayZ bo napaliłem się na survival z zombie i kupiłem specjalnie Armę. A po jednym dniu wywaliłem, nuda nuda i jeszcze raz nuda. Niech nikt nie da się nabrać, w tej grze nie ma nic fajnego:
- masa oszustów, że przez pajaca na cheatach tracisz przez wiele godzin zbierany sprzęt.
- serwery są w większości klanowe, czyli dany klan co chciał zebrał z mapy już wszystkie pojazdy, a ty co najwyżej jesteś popychadłem.
- po co Ci noktowizor? ustaw sobie gammę w grze na maxa i wyłącz parę opcji i masz jasno jak w dzień.


-na standalonie nie ma już cziterów
-klanowe serwery są może ale do MODu. Do DayZ z tego co widziałem wszystkie obecne to normalne publiczne serwery, a nawet jeśli kiedyś będą klanowe to nikt nie zmusza do grania na klanowym. Każdy ma prawo założyć sobie serwer i ma prawo mieć w dupie że jakaś ciapa będzie płakać że mu się na takim serwie nie podoba
-tricki z brightnessem i gammą dawno już nie działają...
Zgłoś