18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Gharotief 2014-01-29, 18:21
Fajne, więcej masz? Albo cos podobnego?
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-01-29, 18:21 6
Mógł zrobić zdjęcie, jak te kule przebijają jakiegoś brudasa
Zgłoś
Avatar
quark 2014-01-29, 18:39 16
Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2014-01-29, 18:50 9
Gharotief napisał/a:

Fajne, więcej masz? Albo cos podobnego?



Jeszcze kilka







Zgłoś
Avatar
K................n 2014-01-29, 20:31
5 zdjęcie, jakby pocisk przebywał w kosmosie
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2014-01-29, 21:56
Działa okrętowe są zajebiste nie to co te pedalskie rakiety :/
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-29, 22:01
Mam nadzieje, że podczas tworzenia tych fotografii pociski były kierowane w jakichś brudasów.

ps. Daj ta fotki z miejsc(osób) w których lądowały pociski
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-29, 22:25
@KondziuSzczecin
To są żarzące się drobinki prochu. Rewolwer to jedyna słuszna klamka.
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-29, 22:42
@up

Życzę miłej zabawy w praktykowaniu ładowania nawet z szybkoładowarą .
Zgłoś
Avatar
Morbus Arthur 2014-01-29, 23:04 2
Ten gość mógłby coś powiedzieć na temat strzelania z rewolweru, może ma konto na sadolu
Zgłoś
Avatar
Gus 2014-01-30, 0:02
@up

Wiem, znam. Gdy łącza były słabe w naszym kraju ściągałem filmy z zawodów tego typu masowo. Swoją drogą ku pamięci sam ten filmik, który wrzuciłeś tutaj, uploadowałem na swój kanał yt.

Nie zmienia to faktu, że w dobie skutecznych kompaktów na 9x19 (.380 prócz najnowszego Klocka 42 odchodzi do lamusa praktycznie) pokroju Rugera LCP itp. posiadanie rewolweru (a szczególnie lichego jak wszystkie "snub nose'y" na pestki .38) głównie wiąże się z rekreacją (nie mówie tu o tradycjonalistach i pasjonatach, czy hamerykańskich policjantach noszących zapas zapasu w postaci .38 w kaburze na łydce etc.).

Zauważyłem (duh, toż to w sumie wiedza powszechna), że dla ludzi, którzy nie dorastali z obecnością Nagantów, S&W etc. (lub na polowaniach nie korzystali z .44 na "grubszego" zwierza ) mają spory problem z opanowaniem całego cyklu ładowania (tj. otwarcie, opróżnienie bębna, wrzucenia SzŁ. i przygotowaniu rewolwera do strzału). Pistolety samopowtarzalne jednak są znacznie łatwiejsze do opanowania

To tyle z moich uniesień piśmiennych, zaznaczam, że to moja opinia i obserwacje.

EDIT 2 : Rewolwery CP są mega przyjemne dla ucha i oka przy wprawnej obsłudze (Colt navy z dobrze odlaną .44ką = miód cud i orzeszki)
Zgłoś