18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
kirkor1245 2023-09-30, 16:07 9
Oby to przyszło do nas BŁAGAM
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-30, 17:09 5
kirkor1245 napisał/a:

Oby to przyszło do nas BŁAGAM



Nienawidzisz maszynistów?


Oni to przeżywają tak, jakby ci potrąceni (z takich filmików) byli ludźmi...
Zgłoś
Avatar
Oczami40latki 2023-09-30, 17:36 6
Parafrazując suchara:
W Japonii jak pociąg się spóźni 5 sekund maszynista robi sepuku.
W Pakistanie jak pociąg się spóźni 2 godziny maszynista robi sekupe.
Zgłoś
Avatar
henzo31 2023-09-30, 18:23 2
oby ten "challange" podłapało jeszcze pozostałe 1.4 miliarda hindusów i świat będzie lepszy, a na pewno mniej zanieczyszczony
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-09-30, 18:28 10
to jest naturalne zachowanie. leukocyty (białe krwinki) też popełniają samobójstwo, kiedy dociera do nich, że nie są już do niczego potrzebne organizmowi. Ludzie robią to samo. Ci tutaj, kierowani poczuciem braku roli społecznej i niskiej przydatności, są bardziej skłonni do ryzykownych zachowań.

Słyszałem, że jest taka teoria, zgodnie z którą przewlekłe zrzędzenie, typowe dla starych i niesprawnych ludzi, uprzykrzanie życia innym, to podświadome sygnalizowanie stadu, żeby takiej jednostki się ze stada pozbyć. Przewlekłe zrzędzenie to krzyk "wypierdol mnie, bo jestem nieprzydatny".

Ewolucyjnie ma to sens - z dwóch stad/plemion, z których jedno stosuje tę zasadę/odruch i wypierdala do lasu swoich zrzędliwych, niesprawnych członków, osiągnie przewagę nad drugim plemieniem, które tego nie robi. Mnożąc to razy kilkaset pokoleń i na planszy mamy już tylko jedno plemię, które miało przewagę.

nie wiem czy to tak naprawdę działa, ale jak to przemyślałem, to zauważyłem, że trochę mniej zrzędzę - tak na wszelki wypadek.
Zgłoś
Avatar
zrobiecigastroskopie 2023-09-30, 19:18 3
chceszczynie napisał/a:

to jest naturalne zachowanie. leukocyty (białe krwinki) też popełniają samobójstwo, kiedy dociera do nich, że nie są już do niczego potrzebne organizmowi. Ludzie robią to samo. Ci tutaj, kierowani poczuciem braku roli społecznej i niskiej przydatności, są bardziej skłonni do ryzykownych zachowań.
Słyszałem, że jest taka teoria, zgodnie z którą przewlekłe zrzędzenie, typowe dla starych i niesprawnych ludzi, uprzykrzanie życia innym, to podświadome sygnalizowanie stadu, żeby takiej jednostki się ze stada pozbyć. Przewlekłe zrzędzenie to krzyk "wypierdol mnie, bo jestem nieprzydatny".
Ewolucyjnie ma to sens - z dwóch stad/plemion, z których jedno stosuje tę zasadę/odruch i wypierdala do lasu swoich zrzędliwych, niesprawnych członków, osiągnie przewagę nad drugim plemieniem, które tego nie robi. Mnożąc to razy kilkaset pokoleń i na planszy mamy już tylko jedno plemię, które miało przewagę.
nie wiem czy to tak naprawdę działa, ale jak to przemyślałem, to zauważyłem, że trochę mniej zrzędzę - tak na wszelki wypadek.



Może być to skorelowane z poziomem prolaktyny, im jej więcej, tym człowiek właśnie w odbiorze dla siebie innych jest mniej przydatny do życia (ok, przynajmniej mężczyzna, bo kobiety w trakcie karmienia też mają podwyższony jej poziom; ale widać też ich chwiejność emocjonalną).
Do tego dochodzą badania, gdzie wśród osób, które podejmowały się prób samobójczych, poziom prolaktyny również był podwyższony - badania nr. 22748186 na pubmed (nie mogę wkleić linku)

Podsumowując: mniej mięsa -> testosteronu, więcej prolaktyny -> mamy receptę na samobójców
Zgłoś
Avatar
Stonek123 2023-09-30, 20:58
Będzie żył
Zgłoś
Avatar
tiwicki 2023-09-30, 22:32 1
czekam na az wprowadza szybka kolej w indiach
Zgłoś
Avatar
Paprotek 2023-10-01, 23:36
I bardzo dobrze, wygląda na młodego więc jest spora szansa że nie zdążył jeszcze przekazać dalej swoich zjebanych genów
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-10-02, 13:09
I jak zwykle wszyscy wielce zdziwieni... No kto by pomyślał, że pociąg jest szerszy niż tory.
Dorosły chłop, a głupszy od tych ich krów. Krowy co prawda również srają na ulicy, ale przynajmniej potem nie tarzają się w fekaliach. No i trzymają się z dala od pociągów.
Zgłoś