18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
Jeśli ktoś nie lubi disco po... hip-hopu to może sobie spokojnie podarować ten temat.
Oto zbiór nagrań raperów-amatorów. Podobno śpiewać każdy może, nawet jak robi to przez nos. Ale i tak najważniejsza jest ta ziomalsko-gansterska otoczka. Lansuj się ziom. Joł!

Waszka G real fuckin' gangsta!


KDK H W D P


Pasterze Służewca


De Bue


Polifonia Squad - Życie Powalone ach, te laski w tle


MDC Patologia prawdziwa patologia


IGREK er
Zgłoś
Avatar
stankry 2013-02-19, 9:40
Pojechał wiesiek do Londka i zobaczył "wielki swiat". Potem poznał w fabryce czarnucha, nakradli razem w sklepie za dużych ciuchów, przebrali się za "raperów" i wmówili sobie, że są zajebiści.

Byłem w Londku kilka lat temu turystycznie. Jak patrzyłem na polskich przebierańców na ulicach to żal dupę ściskał. A klowny w samolocie do Polski - komedia. Naogląda się jeden z drugim MTV i chce był Timberlejkiem czy jak mu tam. Sęk w tym, że ryje nadal ociosane, słownictwo ubogie, a światopogląd znikomy.
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-02-19, 9:43
koza by to lepiej nagrała i zaśpiewała
Zgłoś
Avatar
solton021987 2013-02-20, 17:55
kawałek antyrządowy

cała prawda
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-02-20, 17:57
kolejny odkrywca ameryki ^^
Zgłoś
Avatar
necro0 2013-02-23, 17:42
Filmik mówiący trochę o emigrantach z jakże pięknego miejsca na świecie, Wschodniej Europy.


na YT user/TheVujanic
Zgłoś
Avatar
cezar43 2013-02-26, 14:41
Zapewne nikt z was nie słyszał o Front 022.
Od jakiegoś czasu kumple próbują się "wybić".
Może to nie sadystyczne ale myślę ze niektórym się spodoba.

Front 022 - Styl Tego Miasta (sax. Tommy & śpiew. Agnieszka Markanicz)

/watch?v=jW0UStjqMsA

FRONT 022 x KAPRAL x DELLIS - FLOW DETONATOR PROD. MARKER (KOLLABO MIXTAPE)

/watch?v=tPliFthXOPs

Komentarze i hejty miło widziane.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-02-26, 15:02 2
Cos mi sie zdaje, ze sie jednak kurwa nie wybija
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-02-26, 15:10
lepiej wbijać lewel i opierdolić postać za parę tysi lub całe konto niż robić z siebie pośmiewisko:)
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-02-26, 15:14
Słabe w chuj, powiedz kolegom, żeby jednak dalej uczyli się do testów gimnazjalnych bo kariery nie zrobią.
Zgłoś
Avatar
nanowaty 2013-02-26, 17:53
dzisiaj zbłądziłem w internecie i trafiłem na to coś:

Większość tego pana zna/kojarzy (firma, jp jp na 100% itd). Jak widać na załączonym 'wideło' porusza temat higieny osobistej. Najwyraźniej fani na koncertach mają z tym problem
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-26, 17:57
Giba się jak pierdolony rezus
Zgłoś
Avatar
qwased 2013-03-02, 12:25 2
Walka 2 vs. 2 na zasadach MMA, arena jest wielkości 12x12 metrów, na której znajdują się trzy poziomowe "budowle" sięgające nawet do dwóch metrów wysokości, oczywiście można robić z tego slamy!
Zgłoś
Avatar
j................l 2013-03-02, 13:21
Było już niedawno na sadisticu, niezła zabawa, znamy już to, powinien jakiś zbiorczy powstać
Zgłoś
Avatar
Q................h 2013-03-06, 20:17
Oceńcie sami,Chłopak czuje klimat,może nie do końca mu to wychodzi,więc zasługuje na sadola...Ale w przyszłości kto wie...Jak taki Kula zrobił wywiad i coś tam nagrał...



A tutaj- Zapowiedź !
Zgłoś
Avatar
K................C 2013-03-07, 14:50 1
facebook.com/KontraRecStudio
KONTRA REC STUDIO przedstawia drugi klip promujący solowy album RAPTOR-a z BIDA SKUAD-u pt:
-"Naturalnie"-.
Za produkcję "Dlaczego rap 2"odpowiedzialne jest KRS,premiera płyty jest przewidziana na pierwszą połowę 2013 roku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie