18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
Jeśli ktoś nie lubi disco po... hip-hopu to może sobie spokojnie podarować ten temat.
Oto zbiór nagrań raperów-amatorów. Podobno śpiewać każdy może, nawet jak robi to przez nos. Ale i tak najważniejsza jest ta ziomalsko-gansterska otoczka. Lansuj się ziom. Joł!

Waszka G real fuckin' gangsta!


KDK H W D P


Pasterze Służewca


De Bue


Polifonia Squad - Życie Powalone ach, te laski w tle


MDC Patologia prawdziwa patologia


IGREK er
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2013-03-07, 14:52
Oni na poważnie czy to tak doskonale naśladująca chujowiznę parodia?
Zgłoś
Avatar
K................C 2013-03-07, 14:55 1
Mondra głowa, czyli nadciąga Radek dekiel...
...Czy spotkałeś się kiedyś z typem "Radka dekla"....,czyli kogoś kto sieje wokół zamieszanie,mobbing i tzw.spychologię, a przy tym jest inteligentny jak puszka po szprotkach...
Klip jest utrzymany w konwencji komediowej, a w rolę Radka dekla wcielił się pan Andrzej...
...Sprawdź czy Tobie też wszedł w drogę Radek dekiel?

Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-03-07, 15:04 1
Kurwa ktoś im płaci szmal za remont, a te wiejskie grajki se śpiewają.

A potem lament, że ich kraj nie kocha bo bida.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-03-07, 15:09
żul na dworcu więcej zarobi jak czegoś nie zrobią
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-03-07, 15:18 1
Kurwa, założone konto, żeby się reklamować. Spierdalać.
Zgłoś
Avatar
czarkou 2013-03-09, 6:08 2
Występ Araba z finału ŻywegoRapu


Imo najlepiej jak dotychczas, Arab zdecydowanie na progressie na przestrzeni całego żywegorapu.
Notabene też wygrał, nie, nie program lecz bodajże jakiś singiel z teledyskiem czy coś w ten deseń.
Swoją szosą nie wierzę, że ktoś go nie wyda
Zgłoś
Avatar
legenden 2013-03-09, 6:19
Poleciał z tematem
Zgłoś
Avatar
Dudzio 2013-03-09, 11:00 1
WGWC To było nagrane wczoraj! Odcinek 1

Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-03-16, 22:02
Elo. Wiem że to nie miejsce na podobne rzeczy i twórczość własna tego typu nie jest tu zbyt szanowana ale w końcu nagrałem kawałek w 3 językach (ang, rus i pol). Chciałem żeby ktoś ocenił bo nie mam za bardzo gdzie tego dać (nie mam fejsbuka a na youtube będę miał 20 wejść przez miesiąc). Nagrywane w domu. Po angielsku nawijałem 1 raz w życiu, po rosyjsku kilka razy a po polsku sporo.

Zgłoś
Avatar
p................y 2013-03-17, 9:47 3
zajebisty gościu:D
Zgłoś
Avatar
ZareFF 2013-03-17, 9:53 2
Chujowy rap, Arab nawija tylko o zielsku a gimbusy sie nim jaraja, jest w chuj monotematyczny i zawsze zajebany w chuj, czym tu sie jarac?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-03-17, 9:57 1
@up
że w przeciwieństwie do ciebie nawet najarany w chuj nawinie lepiej niż ty tłumacząc się mamie z walenia konia przed redtube
Zgłoś
Avatar
ZareFF 2013-03-17, 10:07 2
pakicito,
O czym ty dziecko do mnie mowisz, czyzbys sie z chujem na glowy pozamieniał? Poza tym jak to ktos kiedys napisal, to ze Mateja skakal lepiej od wiekszosci z nas wcale nie zabrania nam mowic ze byl slaby, bo na tle reszty osob ktore trenowaly ten sport wypadal bardzo blado.

Serdeczne wypierdalaj gimbusie na pozegnanie
Zgłoś
Avatar
grzybek507 2013-03-17, 10:17 1
Jest dużo raperów co nawija o zielsku.. Arab ma taki styl i chuj Ci do tego
Zgłoś
Avatar
GND3321 2013-03-27, 21:37
Pikej (ten od Kukulskich) jak niektórzy wiedzą wziął się za rap. Jak mu to wychodzi? Zdania są podzielone, jedni sądzą, że źle, inni, że chujowo. A jak się wybić? Dissując np Tedego

Niedługo feat z siostrzyczką i pocisk na Eldoke
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie