18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
fragment filmy "czwarty stopień"
scena podobno autentyczna można sobie o tym poczytać i fil polecam rówież


Zgłoś
Avatar
JarekGola 2010-05-19, 10:36 2
Ma to ktos w HD bo mi obraz skacze :/
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2010-05-19, 11:18 3
JarekGola napisał/a:

Ma to ktos w HD bo mi obraz skacze :/


Od kiedy musi być w HD by nie skakał ?
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-05-19, 15:44
Przykro mi autorze tego tematu! Scena z filmu nie jest autentyczna! Musisz uważnie patrzeć gdzie i jakich faktów szukasz. Prawdziwość tego filmu stworzona jest wyłącznie dla celów marketingowych i podniesienia oglądalności, materiały "archiwalne" również. Ale film polecam!!
Zgłoś
Avatar
Punisher 2010-05-19, 17:08 1
Jebane kosmitongi !
Zgłoś
Avatar
kucopony 2010-05-20, 1:45 1
czemukurwa o tym jebanym ufo słychac najwiecej w Ameryce japierdole tam pojeby mieszkaja
Zgłoś
Avatar
PCXT 2010-05-20, 1:58 3
Jeżeli ktoś chce zrobić takie autentyczne nagranie to dla elektronika hobbysty nie jest trudne, sam raz takie nagranie wykonałem. Należy zduplikować aparaturę zwaną Spiricom Mark IV, jednakże przenosząc CAŁY fragment modulator-demodulator w mikrofale, albo nawet wyjście konwertować na akustyczne zwyczajnym przetwornikiem, jaki używany jest w szkole na lekcji fizyki. Jest podobna maszynka przedstawiona przez autorów Spiricom, jednakże moja wersja nie używała takiego dziwnego falowodu. Używałem do tego lamp możliwych do kupienia na złomie wojskowym za kwotę ok. 5zł sztuka, więc na prawdę nie jest to trudne do złożenia, należy tylko uważać, bo mikrofale są szkodliwe, a wysokie napięcie to wiadomo. Z aparatu dobywa się zwykle metaliczny szum lub grzechot, jednakże raz na jakiś czas coś innego. Zauważyłem, że jeżeli przy uruchomionym aparacie przepaliła się w pobliskiej lampie żarówka żarowa, nie jarzeniowa), to należy trzymać aparat włączony, bo zaraz pojawi się transmisja.
Osobiście nie uważam, że to głosy duchów, lecz radiotelefony. Głos z aparatu przypomina coś pomiędzy stacją radiową zwaną Faders a zwykłą mową puszczaną raz szybciej raz wolniej. Faders było "zaszyfrowaną" modulacją radiową, wymagającą dokładnego zsynchronizowania odbiornika z nadajnikiem. W latach 80-tych najbezpieczniejsza metoda komunikacji między ambasadami. Przypominam tak jeszcze dra Zieleńskiego, który pisał, że Hitlerowcy używali komunikacji mikrofalowej. Ale jemu się za bardzo nie wierzy .
No, chyba, że ktoś autentycznie doświadczył indukowanej telekinezy po zażyciu płynu Lugola. Próbowałem, na mnie nie działa
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-05-20, 13:18 1
PCXT, może i masz rację, ale strasznie chujowo się czyta takie zbite teksty..
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-05-20, 14:01 2
niektórym wszystko, co ma więcej niż 2 zdania czyta się chujowo
Zgłoś
Avatar
k................o 2010-05-23, 11:59
Teraz już wiem czemu moja teściowa tak ryja drze-to sprawka ufo!!!!
Zgłoś