18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hipokryzja na całego: Tomasz Lis pozywa "wSIECI"
l................8 • 2013-10-13, 22:13
"Będę się domagał wysokiego odszkodowania". Tomasz Lis za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci"



Re­dak­tor na­czel­ny "New­swe­eka" za­po­wie­dział pozew przeciwko Tygodnikowi "wSieci" - informuje onet.pl. Tomasz Lis będzie się domagał zadośćuczynienia w związku z okładką tygodnika, który ukaże się jutro.

Wkrótce sprawa trafi do sądu, pozostaje napisanie pozwu i oszacowanie roszczeń. Ponieważ o tej okładce informują największe portale mające miliony odbiorców, a omawiana jest ona także w programach radiowych mających olbrzymią rzeszę słuchaczy, będę się domagał wysokiego odszkodowania

- mówi dziennikarz.

O okładce Tygodnika "wSieci" rozmawiano w kilku programach publicystycznych w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych.

"Nosił Lis razy kilka, ponieśli i Lisa..." Okładka "wSieci" wywołuje gorącą dyskusję wśród polityków

Zdjęcie pokazało większość portali internetowych, zaprezentował je także osobiście w swoim artykule Tomasz Lis.

CZYTAJ TAKŻE: W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" o medialnej nagonce na Kościół. "Czy zatrzymają się dopiero, gdy zaczną ginąć księża?"

źródło: onet.pl/Wuj

Źródło

Oto kilka okładek z gazety, w której redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis:





Cytat:

W swojej odpowiedzi na publikację "W Sieci" redaktor naczelny "Newsweeka" napisał też, że ma "słaby wzrok i słuch" i nigdzie nie zauważył "kampanii nienawiści wobec Kościoła", widział za to "materiały o pedofilskich przestępstwach niektórych księży (...)". "Nigdzie, w żadnym medium nie spotkałem się z próbą postawienia jakiegokolwiek znaku równości między księdzem a pedofilem i między Kościołem a pedofilią" - podkreśla Lis, dodając, że nie bardzo rozumie sformułowań o "agresywnym i brutalnym tonie większości relacji medialnych".

Źródło







Ktoś tu chyba popadł w amok.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-10-14, 11:48
Dobrze tak czerwonemu skurwielowi, mam nadzieję, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok i Lis będzie musiał zapłacić jeszcze koszty sądowe.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Komuch pierdolony.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-10-14, 13:16 2
grzechu5444 napisał/a:

Dobrze tak czerwonemu skurwielowi,


ej ej, a co ja takiego zrobiłem?
Zgłoś
Avatar
o................2 2013-10-14, 13:59
i dobrze, wszystkich facetów w sukienkach do piachu
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-10-14, 14:04 1
Popularność "pana" Lisa świadczy tylko o tym jak głupie jest Polskie społeczeństwo, że daje mu się manipulować. Nie raz dawał wyraz pogardy dla słuchaczy a i tak barany go oglądają.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-10-14, 14:48
Tabernak napisał/a:

@Aragon1988
Czy twoim zdaniem okładka z Macierewiczem w wersji "na taliba" nie atakuje konkretnej osoby i czy nie sugeruje że Antek to pojeb, który zacznie ścinać głowyniewiernym? Jeśli odpowiesz negatywnie mam dla ciebie złą wiadomość - jesteś debilem, albo co gorsza GWno i TVN już totalnie wypaliły ci mózg.



Zgadza się jest atakiem personalnym, ale okładka z Macierewiczem jest "ciut' mniej hardcorowa iż krew na rękach Lisa. I co nadal uważasz, że wyprało mi mózg?
Zgłoś
Avatar
Ruli 2013-10-14, 17:00 1
@up przecież to keczup a nie krew, nie widzisz..
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2013-10-14, 22:32
Aragon1988 napisał/a:

Moi drodzy napinacze, coś wam się jednak z lekka chyba popierdoliło. Okładka "wSieci" wraz z podpisem jest zdecydowanie agresywniejsza niż newsweekowe. Sorry ale zakrwawiony różaniec w ręce Lisa jednoznacznie wskazuje 'kto chce zniszczyć katolicyzm'. Newsweek też szokuje ale nie kieruje oskarżeń pod adresem konkretnego człowieka, to baardzo duża różnica. A teraz zanim zaczniecie: nie jestem lewakiem, nie jetem lemingiem i nie oglądam nałogowo TVN. Posiadam za to pewną wiedzę z dziedziny socjotechniki i radzę wam byście wyłączyli emocje i 'na zimno' porównali okładki. Wtedy zrozumiecie.



Groźniejsza jest osoba która atakuje całe społeczności ponieważ przyczynia sie do zmiany wierzeń, zasad moralnych i do zepsucia. Osoba ktora atakuje tylko jedną osobę albo nie ma racji albo troszczy się o poczynania tej pierwszej osoby.....grozniejszej.

Dziwi mnie tylko ze tego nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-10-15, 9:52
up
rozbawiłeś mnie
Zgłoś
Avatar
marcha 2013-10-20, 11:54
clf111 napisał/a:

Co za bezmyślna okładka. Lis na 100% za to otrzyma wyjebane w kosmos odszkodowanie i nie sądzę że W Sieci na tym zarobi.



Oczywiście, że wSieci zarobi, przecież dobrze wiedzieli na co się porywają publikując taką okładkę. I ostatnie co można o niej powiedzieć to to, że jest "BEZMYŚLNA".

Poza tym abstrahując od tego konkretnego przypadku, prawo określa, że tego typu "odszkodowanie" nie może być na tyle wysokie, by doprowadziło do znacznych strat finansowych, a w skutkach do upadku gazety.
Zgłoś