18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Sol 2016-03-25, 11:45 1
I biało-czerwoną firankę powieś na swym portrecie!
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-03-25, 12:01 3
Szkoda że tak nie zrobili. Odsiecz była tragicznym pomysłem. Trzeba było wkroczyć i zabezpieczyć Śląsk.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-03-25, 12:19 42
mógł jeszcze wysłać gońca z wyrazami oburzenia...
Zgłoś
Avatar
B................O 2016-03-25, 12:31 3
Podobnie było pod Lepanto, jak imperium osmańskie ujrzało z jaką bezwzględnością i żądzą mordu w oczach chrześcijanie rysowali kredą serduszka na swoich okrętach to sami się potopili #takbyło
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-03-25, 14:44
Marsz milczenia, chyba zbyt drastyczny nawet jak na tamte czasy
Zgłoś
Avatar
Kaczor58 2016-03-25, 15:41
A na końcu mógł się rozpłakać
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-03-26, 15:11
No ja tam nie wiem. Austria dzięki temu, że Turki jej nie wpierdoliły i nie osłabiły jej solidną grabieżą, rzeziami i gwałtami (zająć to nie miały zamiaru) wzięła udział w rozbiorach Polski, a Imperium Osmańskie jako jedyne obok Szwajcarii nie uznało rozbiorów Polski. Więc może jednak odbębnić świeczkę w necie.... i cyk setkę pod jajko.
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2016-03-29, 4:27
eligurf napisał/a:

No ja tam nie wiem. Austria dzięki temu, że Turki jej nie wpierdoliły i nie osłabiły jej solidną grabieżą, rzeziami i gwałtami (zająć to nie miały zamiaru) wzięła udział w rozbiorach Polski, a Imperium Osmańskie jako jedyne obok Szwajcarii nie uznało rozbiorów Polski. Więc może jednak odbębnić świeczkę w necie.... i cyk setkę pod jajko.



To prawda. Ale czasy się zmieniły Doktorze Mengełe...
Zgłoś