18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
GTi 2015-03-28, 21:20
Głosujcie na kogo chcecie w wyborach.

W tym kraju nigdy nie było, nie jest i nie będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-03-28, 21:48 1
A chuj kogo obchodzi co było ponad 200 lat temu
Zgłoś
Avatar
Agre 2015-03-28, 22:03 3
"...Posłowie są tylko odbiciem narodu" trafiasz w samo sedno a całą nienawiść polaków do sejmu można nazwać zwykła zazdrością każdy z nas chce iść do koryta a nikt i tak by nie potrafił ogarnąć do ładu kraju który nazywamy Polską bo przede wszystkim by się chciał wzbogacić przecie...
szlacheckie geny sprzedajnych skurwysynów przetrwały i do dzisiejszych czasów...
Zgłoś
Avatar
K................D 2015-03-28, 22:03 6
hoszo napisał/a:

A chuj kogo obchodzi co było ponad 200 lat temu



Historia lubi zataczać koło, nie jedno państwo się o tym przekonało
Zgłoś
Avatar
r................0 2015-03-28, 22:16 2
Od dawna powtarzam, że Polsce przydałby się się dyktator pokroju Łukaszenki lub Hussaina, Kadaffiego lub Putina
Zgłoś
Avatar
gaijin 2015-03-28, 22:32 1
@up
Najlepiej zrobisz wyjeżdżając do Rosji/Białorusi zakosztować ich dobrobytu, podpatrzeć sposoby "dyktatorowania" i bogatszy o tę bezcenną wiedzę wrócisz (najlepiej nigdy) na Ojczyzny łono, by uszczęśliwić rodaków na siłę.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2015-03-28, 22:56 10
gaijin napisał/a:

@up
Najlepiej zrobisz wyjeżdżając do Rosji/Białorusi zakosztować ich dobrobytu, podpatrzeć sposoby "dyktatorowania" i bogatszy o tę bezcenną wiedzę wrócisz (najlepiej nigdy) na Ojczyzny łono, by uszczęśliwić rodaków na siłę.



Wy, lewackie kurwy zawsze mieliście problem z myśleniem.
Nie macie pojęcia o niczym a paszcze otwieracie zawsze.

Co do tematu. Polska upada i prawdopodobnie upadnie z dwóch prostych przyczyn.
1. Mamy chujową demografię. Dzieci rodzi się coraz mniej, coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę.
2. Polacy to pierdoleni debile. W sondażach góruję PO, które nawet mimo dowodów na antypaństwową politykę dalej prowadzi. Jej głównym oponentem za to jest socjalistyczny PiS, który prawdopodobnie upierdoliłby Polskę w mniej niż 3 lata gdyby spełnił chociaż połowę swoich hasełek.

Jesteśmy na zachodzie postrzegani jak dzicy ludzie bez żadnego know-how. Wiem co mówię bo jeżdżę trochę po świecie. Wszyscy traktują Polskę jak montownie gdzie pracują małpy, którym nie wolno dać do zrobienia nic bardziej skomplikowanego bo to spieprzą. A co jest najgorsze? Że mają racje....
Ale kurwa gdy jakiś przedsiębiorca chce w tym jebanym kraju coś zrobić to od razu taki jebany Polak wyzywa go od złodziejów i wyzyskiwaczy, państwo niszczy go przepisami, podatkami, koncesjami i nalotami a kropkę nad i stawia mafia razem ze skorumpowaną policją.
Ktoś tam wyżej pisał, że jest optymistą i że Polska się bogaci....
Zgłoś
Avatar
Decisive 2015-03-28, 23:11
To nie ważne czy demokracja czy dyktatura. Jeżeli naród jest zdolny (Niemcy) to zawsze będzie w miare dobrze, nawet NRD to był sukces w porównaniu do PRL. Jeżeli naród niespecjalnie ogarnięty (słowianie, araby, murzyni) to pomimo miliardów dotacji czy zapasów surowców naturalnych (Rosja) gówno z tego będzie.

To nie przypadek, że państwa Europy zachodniej rządziły światem, podczas gdy reszta się nie rozwijała. Sam jestem Polakiem, ale staram się być obiektywny. Pracuje obecnie z Niemcami i widzę jak Polakom wiele brakuje do ich mentalności. W Warszawie nigdy nie będzie tak dobrze jak w Berlinie. Myślicie, że skąd się wzieło określenie "Polnische Wirtschaft"?
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2015-03-28, 23:43
Cytat:

Demokracja zniszczyła nas wtedy, zniszczy nas i dzisiaj.


Każdy tak pierdoli,że źle,że demokracja,że socjale a potem przychodzą wybory, idzie i głosuje na PO, PiS,SLD, by móc dalej pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2015-03-29, 0:44
Decisive napisał/a:

Pracuje obecnie z Niemcami i widzę jak Polakom wiele brakuje do ich mentalności.



Też pracowałem z Niemcami i z chęcią posłucham jaką to oni mają wspaniałą mentalność w porównaniu z nami.
Zgłoś
Avatar
Sku3l 2015-03-29, 0:47 4
I jak od szlachty się zaczęło, tak pomijając krótkie przebłyski jest po dziś dzień. Wywalić te świnie z koryta.
Jest kurwa nadzieja, bo ludzie zaczynają widzieć na oczy co się dzieje wokół i może jeszcze dożyje momentu kiedy ta żydo-komuna poleci na zbity ryj... Ale to jest mała iskierka nadziei, bo pewnie prędzej te darmozjady przeżrą cały kraj od środka i za 20 lat będziemy mówić "suka bladź", a co do kilku wyżej to żebyście no kurwa wiedzieli że właśnie ktoś jest Polsce potrzebny co rządziłby twardą ręką, bo na przestrzeni dziejów widać że im więcej w naszym kraju przywilejów i podziałów władzy, tym bardziej to wszystko zaczyna gnić, a za każdym razem gdy wchodził ktoś kto miał pojęcie o władzy i uciszał te bydło, to jakoś te społeczeństwo nie narzekało. Pierdolicie jak potłuczeni, omamieni mediami że potrzebujemy tych wszystkich podatków żeby państwo się bogaciło, potrzebujemy dotacji od unii, potrzebujemy całe partie żeby kraj się kształtował. A wystarczy spojrzeć na Chiny czy Japonię. Proste podatki, widać kto u nich rządzi i ciągły postęp gospodarczy i nikt jakoś nie narzeka, tylko wam ćwoki lewackie nikt nie powie w telewizji, bo wszędzie tylko bronkobusy i dudobusy i wielka wspaniała Unia Europejska. Kiedy czytam niektórych wypociny, albo słucham sondaże dlaczego Pan/Pani głosuje na kogoś tam to już jednak myślę żeby to wszystko poszło w pizdu... :/
Zgłoś
Avatar
Tygrys500 2015-03-29, 14:22
polacy udowodnili juz dawno temu ze nie są w stanie prowadzić samodzielnego państwa. przez swoja mentalność i kilka innych cech. ja sie nie dziwie zaborcom. zobaczcie ile wspaniałych budynków i infrastruktury wybudowano w wielkopolsce podczas zaboru pruskiego. sami polacy nigdy by tego nie wybudowali
Zgłoś
Avatar
krzyś1990 2015-03-29, 14:45 1
@up Wiesz co pierdolnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
szogunek 2015-03-29, 23:37
tym razem nie czytalem tych waszych pierdół pseudo lub hipo patryjotycznych, powiem tylko jedno historia kołem sie toczy, a kałem sie tuczy
Zgłoś