18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Historia HTC
Janusz~ • 2012-07-30, 12:56
Krótka historia koncernu HTC, który jeszcze kilka lat temu niewiele nam mówił, a dzisiaj jest już popularny i rozpoznawalny nawet w kraju wódki i kiełbasy. Filmik pokazuje nam wiele istotnych faktów oraz zastosowań, o patenty do których kłócą się w sądzie Apple i Samsung.



PS. Nie, nie mam zamiaru wypierdalać z tym na kwejka.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-08-01, 8:26
Cytat:

No ja dzisiaj na parkingu znalazlem HTC ONE X, tylko kurrrrwa musze jakis wzor narysowac ktorego nie wiem. : /



To mój, ja znam ten wzorek bo sam go ustaliłem. Jak znalazłeś na parkingu to na 100% mój :C

Siekana napisał/a:

A jednak spierdalaj.



prawdziwy sadysta z okrągłą ilością tematów
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-08-01, 10:38
No w takiej Polsce to produkty apple są i jeszcze długo będą "drogą zabawką", ale w takich stanach czy niemczech, gdzie ludzie zarabiają pieniądze, a nie ochłapy, taki telefon jak iphone 4s to po prostu "nowy telefon". W Polsce to oznacza "dłuższy kutas" jak się wyciągnie z macu fona przed jakimiś laskami.
Mimo wszysto taki htc, samsung, sony są nierzadko lepszymi telefonami, chociaż nie zawsze łatwiejszymi.
A Apple to takie telefony typowo dla debili - nic nie zrobisz z nim bo stracisz gwarancje, chcesz coś wgrać to masz problemy, lewe mp3 na oryginalnym sofcie - nie mozliwe.

Co tłumaczy taki stan rzeczy w Polsce? Oczywiście czysta głupota i wywyższanie się swoim fikcyjnym statusem społecznym. "Mam apple, niech się na mnie patrzą i niech zazdroszczą" - tak widzę osobę z Iphonem niestety.

Dlaczego na takiego np. htc nie leci hejt, a na apple jest hejt od zawsze? Napewno nie przez to, ze apple to jakosc. Oni po prostu robią ludzi w chuja i sprzedają im gówno w ładnej obudowie, a ludzie to kupują i wydłużają sobie kutasa tym.

(nie, nie mam iphone, ale bawilem sie kiedys i nic specjalnego, z racji tego, ze nie stac mnie na nic innego, zadowalam sie se x8)
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-08-01, 11:46 1
Aktualnie iOS to najlepszy system na komórki jaki w danej chwili istnieje zaś Android to strasznie gówno jakie kiedykolwiek stworzyli który jeszcze potrafi ciąć w menu przy HtC One X (4 rdzeniowy CPU!!).

Mówi to osoba, która miała kiedyś IPhone 3G a teraz ma HTC Desire HD - One X testowałem bo miałem zamiar na niego wymieniać a gdyby nie marna 3.5 calowa wielkość ekranu w IPhone to nie miałbym nad czym się zastanawiać bo Apple byłoby dużo lepszym wyborem (potrzebuje większego ekranu).

Apple to dobra marka tylko trzeba wiedzieć co się kupuje i co najważniejsze w jakim celu a jak chcemy jakieś nie wiadome gówno to kupujemy telefon z Androidem.

soban2100 napisał/a:

zawsze? Napewno nie przez to, ze apple to jakosc. Oni po prostu robią ludzi w chuja i sprzedają im gówno w ładnej obudowie, a ludzie to kupują i wydłużają sobie kutasa tym.



Skończ bo pierdolisz waćpan - zobacz z czego jest wykonany IPhone 4S a z czego marny Samsung Galaxy S3 (tego już nie ma co komentować) lub chociażby HTC One X.
Zgłoś
Avatar
Gossow 2012-08-01, 13:16
Jebać gejfony
Jebać androszajsy
Nokia 3310 to jest szpan.
Zgłoś
Avatar
chocolatepope 2012-08-01, 13:31
Apple to największe skurwysyny branży IT od czasów Micro$oftu. Miałem pierwszego iPhona, potem 3G, obecnie 3GS. Planowałem przeskoczyć od razu do 4S, ale rozejrzałem się w branży smartfonów i w sprawie telefonów Apple mam obecnie wyrobione zdanie. Produkt faktycznie dobry, ale cena z kosmosu. Za samo "i" w nazwie trzeba zapłacić 500 zł.A ile pizdy z Apple wydają, żeby wyprodukować jeden telefon? $254 za wersję z 64 gb. A za ile jeszcze rok temu sprzedawali? $849 za wersje bez sim-locka! No kurwa interes życia. Dla Apple oczywiście.

Android do niedawna faktycznie BYŁ strasznym gównem i z tego powodu nie wyobrażałem sobie telefonu z innym systemem niż iOS. Po obczajeniu Jellybean... Chce ktoś kupić iPhona 3G 8gb w idealnym stanie? Na PW.

A w sprawie wykonania, to zastanawiam się jakim trzeba być debilem, żeby kupować telefon ze SZKŁA. Samsungi może i nie wydają się być wykonane w jakości "premium", ale Samsung przynajmniej nie tłucze się wpizdu przy pierwszym lepszym upadku. Nie mówiąc już o HTC, które są wytrzymałe jak... jak... Czak Noris kurwa.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-08-01, 13:33
Collaaaa napisał/a:

Apple ssie. Drogie i mało funkcjonalne gówna jak iphone. Ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ile ma przydatnych funkcji ten telefon? Większość to zabaweczki na parę minut gdy czekamy na autobus.
A gdy komuś upadnie to trzeba wydać stówę jak nie więcej.



Jak upadnie, to stówę musisz dopłacić, żeby ktoś go od Ciebie wziął. Nowy oryginalny panel kosztuje 350zł bez wymiany, a jak sam zaczniesz grzebać, to oczywiście stracisz rekordowo krótką gwarancję.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-08-01, 14:16 1
.3lite napisał/a:

Aktualnie iOS to najlepszy system na komórki jaki w danej chwili istnieje zaś Android to strasznie gówno jakie kiedykolwiek stworzyli który jeszcze potrafi ciąć w menu przy HtC One X (4 rdzeniowy CPU!!).

Mówi to osoba, która miała kiedyś IPhone 3G a teraz ma HTC Desire HD - One X testowałem bo miałem zamiar na niego wymieniać a gdyby nie marna 3.5 calowa wielkość ekranu w IPhone to nie miałbym nad czym się zastanawiać bo Apple byłoby dużo lepszym wyborem (potrzebuje większego ekranu).

Apple to dobra marka tylko trzeba wiedzieć co się kupuje i co najważniejsze w jakim celu a jak chcemy jakieś nie wiadome gówno to kupujemy telefon z Androidem.

Skończ bo pierdolisz waćpan - zobacz z czego jest wykonany IPhone 4S a z czego marny Samsung Galaxy S3 (tego już nie ma co komentować) lub chociażby HTC One X.



Kurwa, argumenty z dupy. Nawet jak by się zaciął to chuj z tego? Widocznie za dużo syfu i trzeba zabić procesy taskkillerem. Wole zapłacić 50% ceny za coś lepszego niz srajfon i mieć coś lepszego niż srajfon, a zacięcia mam w dupie, nic mi sie nie stanie jak poczekam ten ułameczek sekundy, w dupach się poprzewracało.

Tak jest ze wszystkimi produktami apple. Wystarczy wejśc na ich stronke i zobaczyć ile kosztuje Mac Pro. Najtaniej 13.000zł za 4 rdzeniówke, potem 17.000 za 12 rdzeniówke, z tym, że idzie zestaw zupgradeować do niespełna 73.000 zł no kurwa pojebało?
12 rdzeni, 64gb ram, 1gb karta graficzna i jakieś ciulstwa typu klawiatury, 2 tera dysk, śmiech na sali, normalny komp też idzie taki złożyć za 1/4 ceny.
Prosze jak jakiś jebany hejter nie wierzy:
store.apple.com/pl-smb/configure/MD771PL/A

Kupujcie sobie hipsterzy gówniany, drogi sprzet za pieniądze starych i szpanujcie w swoim "super elo" LO albo na "super elo" uczelni pokroju politożenadologia. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
chocolatepope 2012-08-01, 14:19
soban2100, do poczytania: forum.pcformat.pl/FAQ-Android-Dlaczego-nie-powinno-sie-uzywac-Task-Killerow-t

Nie wiem na ile to prawda, ale wygląda jakby miało sens
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-08-01, 14:38
Ja tam w to nie wierze. Moja x8 lagowała tak mocno bez taskkillera, że się nie dało. Z task killerem wszystko elegancko.
Zgłoś