18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Historia HTC
Janusz~ • 2012-07-30, 12:56
Krótka historia koncernu HTC, który jeszcze kilka lat temu niewiele nam mówił, a dzisiaj jest już popularny i rozpoznawalny nawet w kraju wódki i kiełbasy. Filmik pokazuje nam wiele istotnych faktów oraz zastosowań, o patenty do których kłócą się w sądzie Apple i Samsung.



PS. Nie, nie mam zamiaru wypierdalać z tym na kwejka.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-07-30, 13:00 33
Apple ssie. Drogie i mało funkcjonalne gówna jak iphone. Ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ile ma przydatnych funkcji ten telefon? Większość to zabaweczki na parę minut gdy czekamy na autobus.
A gdy komuś upadnie to trzeba wydać stówę jak nie więcej.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-30, 13:14 2
Collaaaa napisał/a:

Apple ssie. Drogie i mało funkcjonalne gówna jak iphone. Ktoś się może ze mną nie zgodzić, ale ile ma przydatnych funkcji ten telefon? Większość to zabaweczki na parę minut gdy czekamy na autobus.
A gdy komuś upadnie to trzeba wydać stówę jak nie więcej.


Ten temat nie jest o Apple, hejterze
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-07-30, 13:21 8
tupolej napisał/a:


Ten temat nie jest o Apple, hejterze



Naprawdę? Nie wiedziałem.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-07-30, 13:29 5
Janusz~ napisał/a:

PS. Nie, nie mam zamiaru wypierdalać z tym na kwejka.



noe82 napisał/a:

won na kwejka.



Jeśli "82" w Twoim nicku jest Twoim rocznikiem, to... uznam Twoją obecność tutaj za nieporozumienie
Taki stary chłopiec, a nawet czytać nie umie.

założyłeś 1 (słownie jeden) temat i do tego suchar udało Ci się za to zebrać 6 ostrzeżeń (z czego dwa o wartości 3). Uwierz mi, że wobec tych faktów to Ty jesteś osobą, która ma pełne prawo do wypierdalania stąd na (warto dodać, że z powrotem) kwejka.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2012-07-30, 15:44
Nie wspominali oczywiście że "robili smartfony zanim nazwa smartfon istniała" konkurując z dziesiątkami innych firm ani że taki przykładowo Palm - nazwijmy ich "ojcami palmtopa", chociaż to nie jest zbyt precyzyjne określenie (jednak to oni górowali na początku rozwoju tych urządzeń) - zrobił smartfon za czasów kiedy czarno-biały ekran 160x160 był szczytem marzeń każdego nerda

Ale to normalne - w końcu to ich reklama. Jednak oglądając to czułem się jakby ktoś przywłaszczał sobie zasługi z całego procesu ewolucji palmtopów/smartfonów.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-07-30, 18:02 7
Przez krótki okres czasu miałem iPhona 3G. Pierwsze dwa tygodnie czułem się tak zajebiście ważny, bo to apple, bo to amerykańskie. A po jakimś czasie zniknęły różowe okulary i dotarło do mnie, że to po prostu drogie, skomplikowane w obsłudze i niepraktyczne gówno. Bo jak nazwać coś warte 3 razy więcej niż pozostałe telefony, którym nie mogę nawet nagrać jebanego wideo czy połączyć się z Wi-Fi jeśli zasięg nie jest doskonały. Dochodzi jeszcze kwestia łączenia z komputerem, do samego końca użytkowania za chuj nie mogłem tego iTunes ogarnąć. Na samym początku przez przypadek zgrałem na telefon WSZYSTKIE pliki dźwiękowe z dysku (w sumie prawie 1GB) i nie byłem w stanie tego usunąć. A jak szukałem pomocy na stronie producenta to porady były w stylu "Sprawdź czy podłączyłeś telefon do komputera. Upewnij się, że telefon jest włączony. W razie problemów kup nowy telefon", a jak już znalazłem coś użytecznego to było to tylko na stronie w języku angielskim, którego niestety nie znam na tyle dobrze aby móc coś z tego wynieść. No i przed samą sprzedażą postanowiłem wyczyścić pamięć i okazało się, że czyszcząc pamięć, usuwasz też system operacyjny i przez prawie dwa dni wgrywałem jebanego iOS pirackiego, bo oczywiście ze strony apple co rusz wyjebywało mi nowe błędy. Jak tylko to sprzedałem wróciłem do (w końcu nawiązując do tematu ) HTC Wildfire, z którego jestem zajebiście zadowolony.

A iShita nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi.
Zgłoś
Avatar
g................n 2012-07-31, 10:22
Jakiś czas temu czytałem, że HTC nie wiedzie się najlepiej (link) - teraz starają się nadrobić poprzez "Smartphone dla Facebook'a" (link)... wszędzie kurwa ten Facebook, niedługo po oderwaniu kawałka srajtaśmy będzie automatycznie lecieć wpis, ze człowiek srał, ehh :/

Co do iPhone'a... ja osobiście wolę high-end'owy smartphone na Androidzie, ale rozumiem ludzi, którzy wybierają Apple. W stanach słowo "iPhone" jest już synonimem telefonu - podobnie jak przez długi czas słowo "Nokia" było synonimem telefonu w Finlandii. Nie ukrywam też, że design Apple'a mi się podoba (ale to już kwestia gustu) i taki iPhone jest ładnym dodatkiem "biznesowym" - coś jak zegarek za 100k zł na ręce biskupa
Zgłoś
Avatar
Siekana 2012-08-01, 1:03
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Kvinto 2012-08-01, 1:09
Co nie zmienia faktu, że google nie chciało tracić renomy przez zatrudnianie dzieci w krajach zniszczonych wojną do robienia swoich telefonów.
Zamiast tego zaoferowała innej firmie, czyli HTC, aby robiła dla nich telefony w taki właśnie sposób.
Każdy wówczas chciał powtórzyć sukces iPhona- dlatego wyszły Androidy, Windows Phone (czy jakoś tak) i jeszcze kilka mniej znanych systemów operacyjnych.
Wcześniej było ich tylko kilka: java ( na większości telefonów), symbian i może jeden, ale teraz jakoś nie siedzę w tym temacie.
Tak czy inaczej chodzi jak zwykle o to samo -,-
Zgłoś
Avatar
SzybkiSasza 2012-08-01, 1:52
Jedna ważna rzecz - HTC istniało wcześniej pod innymi nazwami, gdyż byli tzw. OEM-owym vendorem (czyli produkującym sprzęt, który następnie był brandowany przez różne firmy). Własną markę wykształcili zaledwie kilka dobrych lat temu!!

Ich klienci to m.in właśnie Palm, Compaq, Microsoft oraz wielu operatorów lokalnych (w tym np. Era, która wydawała Swoje Era MDA - czyli właśnie zbrandowane HTC).

Sam posiadam ostatnie cacuszko z filmiku (One X) i - pierwszy raz muszę powiedzieć - ten sprzęt niszczy iPhone na każdej płaszczyźnie (dużo lepszy i większy ekran, bardziej rozbudowany system - Android, koniecznie z Sense!!, bardziej obła i lepiej leżąca w dłoni/kieszeni obudowa, wysokiej jakości aparat (ciekawostka - z wbudowanymi efektami jakości Instagramu, bez korzystania z tej pogiętej platformy ), czterordzeniowy procesor z piątym rdzeniem do aplikacji energooszczędnych, tzw. Ninja Core, 1Gb ram no i OFC - Tegra 3 ).

Od razu mówię - nie jestem iPhone hejterem, nie lubię jedynie polityki tej firmy (wojny patentowe, szczególnie ostatnio, obniżanie też jakości produktów), jednak ich produkty szanuję. HTC z One X i Samsung z SGS3 pierwszy raz pokazały, że da się lepiej i nawet taniej

Sam SGS3 i One X są praktycznie identyczne w możliwościach - tu nie ma się co spierać Ale reklama jest w końcu o HTC, stąd też moje powyższe zachwyty
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-08-01, 1:57
No ja dzisiaj na parkingu znalazlem HTC ONE X, tylko kurrrrwa musze jakis wzor narysowac ktorego nie wiem. : /
Zgłoś
Avatar
Argatulius 2012-08-01, 2:08
Eehhh... Przeczytałem THC i mnie zaciekawiło, włączyłem a tu jakiś szajs o telefonach... Wielce się rozczarowałem. ;(
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-01, 2:27
HTC to zajebista jakość w dobrej cenie. Wystarczy spojrzeć na użytkowników, za darmo robią im reklamę.
Zgłoś
Avatar
efail 2012-08-01, 6:56
Swego czasu miałem okazję pobawić się iPhone-m i jakoś szczególnego wrażenia na mnie nie wywarł.
Po za tym nie wiem czy wiecie , ale ostatnio opublikowano wyniki , ile wytwarzają szkodliwego promieniowania które jest pochłaniane przez człowieka i taki iPhone 4S wyemitował 1,11 w/kg a Galaxy S III 0,34 w/kg , oczywiście im wskaźnik mniejszy tym lepiej .
Pzdr
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie