18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
200kgnaklate 2020-10-26, 13:36
Z psami się nie gada
Zgłoś
Avatar
P................a 2020-10-26, 13:47 11
Dobrze, hanysa trzeba gnoić bo to cham nie człowiek.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-26, 13:52 9
200kgnaklate napisał/a:

Z psami się nie gada



A jak ci matke, siostre , żone lub kochankę zabiją to zadzwonisz na pogotowie energetyczne czy gdzie ?

Witamy:

Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-26, 14:10 4
Ile ja takich sytuacji na drodze miałem, wystarczy tylko przewidzieć i być czujnym. Mógł nie dopuścić do kolizji, nawet jeżeli był na pierwszeństwie.
Powiem tak, Janusz na Janusza trafił
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-10-26, 14:25 2
gdyby choć kierunek wlączył to tak..
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-26, 14:58 2
przemkosz napisał/a:

Ty taki kozak jesteś, jak matkę od kurew wyzywasz po taterce z ziomami na zjeździe wiejskich pizd z rozjebanych e36ek



Ty jakiś niedorozwinięty jesteś; moja matka nie jeździ na takie zjazdy.
Zgłoś
Avatar
merol 2020-10-26, 15:02 3
Marian Dziędziel jeździ Boltem???
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-10-26, 15:06 10
Karmazon napisał/a:

Śmieszą mnie takie pizdeczki co by dały sobie ryja obić żeby tylko jakiegoś oszczanego buraka na milicję sprzedać



ty kurwa ujebana tepa maso, miales kiedys na wlasnosc cokolwiek co przekracza wartoscią kinder niespodzianke ?
Zgłoś
Avatar
rybsony 2020-10-26, 15:14 2
Jak Cię zechce to Cię kupię ty HANUSIE Z HUJEM W DUPIE. JEBAĆ HANYSOW NA POTĘGĘ. ZAKAMUFLOWANA OPCJA NOEMIECKA KURWA JEGO MAĆ



Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2020-10-26, 16:40 11
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już skurwysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cweliku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia kurwa.



Bardzo dobrze, kierowca ma przepisy za nic, doprowadza do kolizji, ucieka z miejsca zdarzenia, kłamie. A może zaraz doprowadzi do poważniejszego wypadku? To wpływa na bezpieczeństwo klientów, a ponadto na wizerunek firmy. Bardzo dobrze, że pożegnał się z karierą przynajmniej w tej firmie. A grzywna plus koszty i odrapane passerati może go czegoś nauczy. Choć szczerze wątpię.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2020-10-26, 16:53 4
Zajebiście wysoki mandat za kolizję, ucieczkę i fałszywe zeznania. Przynajmniej chuja jebanego z roboty wyjebali
Zgłoś
Avatar
Nathos 2020-10-26, 17:29 9
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



I Bardzo kurwa dobrze, że wysłał! Dziad bezczelnie chciał zjebać i do tego ściemniał, kto wie jak by to się skończyło gdyby nie ta kamerka... Januszek chciał cwaniakować to dostał z nawiązką!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-26, 18:21 1
Za ucieczkę z miejsca kolizji policja powinna zatrzymywać lejce.
Dodatkowo powiadomić jego ubezpieczalnie oc. Za ucieczkę robią regres.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-26, 18:58 3
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już skurwysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cweliku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia kurwa.



Prawidłowo postapił! Takie kurwy bez znajomości kodeksu drogowego i do tego aroganckie w chuj nie maja prawa pracować w sektorze publicznym, a Janusz wypierdala z powrotem na wieś gdzie jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
robur69 2020-10-26, 22:17 1
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już skurwysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cweliku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia kurwa.



Pracuje jako kierowca, nastepnym razem mogl zabic pasazera. Dobrze zrobil.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie