18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2020-10-26, 22:57 2
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już skurwysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cweliku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia kurwa.



Ty się codzennie kurwisz na tym forum jak wypisujesz publicznie swoje przemyślenia i jeszcze dodatkowo skazujesz nas na ich czytanie.
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2020-10-26, 23:03
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już skurwysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cweliku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia kurwa.



Ojej, widzę że kolega bolciarz już ma ból dupy.
I bardzo dobrze powinni mu jeszcze dojebać karę za ucieczkę i zajebać prawko na 2 lata - jednego zjeba mniej z dróg.

A wystarczyło zjechać na pobocze i wymienieć się info żęby zrobić szkodę - ha tfu na takich i tobie podobonych - znalazł się obrońca zjebów i januszy xD

Jesteś brudem po którym chodze.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-27, 0:39 1
fajne , fajne takie jechanie obok równoległe,
trzeba być idiotą aby nie spodziewać się

a może nagrywający jednak na to czekał
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2020-10-27, 1:09
janlew napisał/a:

Janusz to burak...



Bardzo dobrze, że janusza wyjebali z roboty. Im mniej takich zjebów na drodze tym lepiej, a ten się kurwa jeszcze dziwi, i ucieka. Za te spierdalanie dojebałbym mu jeszcze z 5 lat zakazu i coby jeszcze prawko od nowa zdawać musiał. Szanuje ziomeczka, że chciało mu się go dopierdolić.
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-10-27, 13:32
Karmazon,

Karmazon napisał/a:

Śmieszą mnie takie pizdeczki co by dały sobie ryja obić żeby tylko jakiegoś oszczanego buraka na milicję sprzedać



Lepiej się zabierz za zbijanie palet zamiast się tak cieszyć, bo chude czasy przed tobą.
Zgłoś
Avatar
MarcoPolo 2020-10-29, 17:02
Może się nie znam ale gość został zamówiony w Ikei w Katowicach i odwoził klientów do Sosnowca. Czyli to jego klienci byli z Sosnowca gość z Katowic. Przecież na nagraniu jest wszystko.
Zgłoś