18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
Historia murzynów z Urugwaju
manek141 • 2012-11-14, 17:25
W związku z meczem Polska - Urugwaj postanowiłem nieco poczytać o naszym dzisiejszym przeciwniku. Natknąłem się na dosyć ciekawy wątek. Oto jak kiedyś poradzili sobie z problemem brązowoskórych.

Cytat:

Fakt, że w tym kraju niemalże nie ma ludności o ciemnym kolorze skóry wynika z jednej z najciemniejszych kart w historii Urugwaju. Otóż podczas wojny z Brazylią w XIX wieku wszystkich ciemnoskórych posłano w bój. Bez broni, na świetnie uzbrojonego wroga...



Wiedzieli co z nimi zrobić
Zgłoś
Avatar
kamanes 2012-11-14, 18:22
Mówisz ( brązowoskórych) !? U nas są beżowe cygany !! i nikt kurwa nie potrafi tej plagi wytępić !! Skurwysyny ciągną z MOPR-u MOPS-u i chuj wie jeszcze skąd !! Po prostu okradają nasz kraj !! ( na legalu)
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-14, 18:31 1
I teraz ci potomkowie inwalidów, starców i inteligentów, którzy nie zostali z oczywistych względów wysłani do wali będą naszym 11 chłopcom przez 90 minut napierdalać stracha i ledwo remis wyciągniemy jak zwykle.
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-11-15, 1:04
Wniosek? Francja, Anglia i Usa muszą wypowiedzieć wojnę Brazylii
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-11-15, 1:17
a nasi wielcy wodzowie na pewną śmierć posłali dzieciaczki z harcerstwa na odstrzał podczas powstania warszawskiego

dziadka tuska tam nie było został przydzielony do wermachtu za to rajmund kaczyński był jednym z dowodzących

w bkrwawej bitwie o stolyce

czemu ryże jednojajowce dostali się do filmu bo tatuś był oficerem zasłużonym dla rusów w tamtych czasach patrioci wojskowi byli w katyniu z ołowiem w potylicy rajmund miał super zacna chata przywileje itp
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-11-15, 1:30 3
fragment felietonu wieprza Zarzecznego

Zgłoś
Avatar
machine9898 2012-11-15, 1:53 3
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-15, 3:01
@djoshin

Pijesz - nie pisz.
Zgłoś