18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Historia na kolei
DlaZnajomychJanusz • 2014-04-10, 23:39
No więc szanowne państwo anegdota jest następująca. Pracował raz na kolei taki młody chłopaczek, sierota i jeszcze rudy był i kulawy. Co zrobić, no nic, pracował dobrze, spał w takiej starej lokomotywie, to trochę węglem zaszedł, ale złego słowa powiedzieć nie można.
Razu pewnego latem w nocy po deszczu kręcił się ten no chłopaczek po peronie, coś tam zamiatał i zajechał pociąg ze Sosnowca, skład długi, 4 wagony z lokomotywą. Wysiedli ludzie, gwar straszny, piachu z butów nanieśli, a chłopaczek dopiero co zawymiatał wszystko. No ale co zrobić, miejsce swoje znał i za miotłę złapał. Jako że pociąg był ze Sosnowca, przypadkowy przechodzień, nieznający tego obyczaju, pyta chłopaczka, a właściwie drze cham mordę na pół peronu, bo 4 lata temu buty kupił i co będzie podchodził i nowe zdzierał.
- E panie co pan tego robisz z tym?!
- A no co panie, brud z perona wymiatam.
Posłyszał to cygan z hałdy nieopodal.
- Od mojej rodziny to ty się odpierdol!
Zgłoś
Avatar
tonieja 2014-04-10, 23:46 12
ręce opadają
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-04-11, 0:28 2
No wypas. Mówisz, że 4 wagony z Sosnowca? Bo do Sosnowca to tylko lokomotywa jedzie, bo wszyscy chętni i tak się zmieszczą Ale historia naprawdę super. Może jakieś wydawnictwo się zainteresuje. Patrz jak się ta od chara plotera dorobiła. A to ta sama liga.
ps. sorry ale ostatnio mam jakiś podły humor. Nie mam broni żeby strzelać do ludzi z wieży jakiejś to tak się bawię heheh
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-04-11, 0:31 5
Up - czego nie rozumiecie, wyborne kombo.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-04-11, 0:52 3
@tonieja - nie wal tyle konia
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-04-11, 2:27
@RagicMabbit
Przecież wytłumaczyłem w postscriptum. Tak mi akurat padło na ten tekst. a jeszcze zawiodło mnie jedno w nim. Jak rudy to myślałem, że to o pewnym potomku niemca, o którym często wspominają w serwisach info.
Zgłoś
Avatar
kajtula 2014-04-11, 3:30
Rozpierdala mnie ten chujowy regionalizm, czasem nic się nie da zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-04-11, 3:55
@PLUS.
Podchodź do tego z dużym dystansem. Zwlaszcza tu. Przecież 95 albo i więcej procent to tylko dla jaj. Rzadko trafia się jakaś dyskusja na poziomie. nie to forum.
Zgłoś
Avatar
Kinse 2014-04-11, 5:13
HAHhaha kurwa ale smieszne :OO
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-11, 6:04 8
DlaZnajomychJanusz napisał/a:

Jako że pociąg był ze Sosnowca


DlaZnajomychJanusz napisał/a:

zajechał pociąg ze Sosnowca


Z Sosnowca, a nie ze Sosnowca. Widzisz? Chciałeś być fajny i obrazić miasto w którym pewnie nawet nigdy nie byłeś, bo taka moda, a sam siebie obraziłeś i ośmieszyłeś pokazując swoją tępotę.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-04-11, 6:56
uśmiechnąłem się więc dobre
Zgłoś
Avatar
embalmer 2014-04-11, 6:59
Tak, tak. A maszynista z konduktorem bili brawo.
Zgłoś
Avatar
DlaZnajomychJanusz 2014-04-11, 9:02 2
BongMan napisał/a:


Z Sosnowca, a nie ze Sosnowca. Widzisz? Chciałeś być fajny i obrazić miasto w którym pewnie nawet nigdy nie byłeś, bo taka moda, a sam siebie obraziłeś i ośmieszyłeś pokazując swoją tępotę.


Żaden wstyd nie wiedzieć, żaden wstyd we Sosnowcu nie być, bo bym chyba stamtąd nie wrócił daję słowo.

A pan rozumiem tutejszy ekspert w sprawie tępoty, z olbrzymim doświadczeniem?
Zgłoś
Avatar
quark 2014-04-11, 9:07 1
ja pierdole, ale mnie wkurwia jak ktos źle używa i myli "We" z "W" albo "Ze" z "Z" np "zatrzymałem się we Sosnowcu"... albo "jestem ze Krakowa".... no kurwa jak to nie naturalnie brzmi, ci co to mylą w szkole na polskim chyba ssali kolegom z ławki....
Zgłoś
Avatar
DlaZnajomychJanusz 2014-04-11, 9:10
@up
Fakt, na lekcjach się nie uważało, ale tyle dziewuch w klasie było, to i każdą trzeba pozaczepiać w miejscu odpowiednim, ale pana doświadczenia z kolegami też warte uwagi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie