18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
S................n 2016-08-06, 17:49 1
" Żryj gruz cyganie" nabiera nowego znaczenia...
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-08-06, 19:59
Imie_jego_44 wygłaszał tu sporo kontrowersyjnych opinii, ale wyjątkowo zgadzam się z tym, co napisał. Niszczenie tożsamości narodowej jest jednym z głównych celów działań propagandowo-dywersyjnych (tzw. "wojna ideologiczna") na terytorium obcego państwa. Dziwi mnie, czemu jeszcze nikt z rządu nie podjął bardziej zdecydowanych działań, żeby temu zjawisku przeciwdziałać. Na jakiej podstawie? Poczytajcie konwencje, które nota bene Polska ratyfikowała (Niemcy także, sic!)...
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2016-08-06, 20:21 3
zamknąć mordy
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2016-08-06, 20:25 7
Z uwagi na to, co napisał Imie_jego_44 postanowiłem pogrzebać. Reżyserem tego gówna jest Bartłomiej Szkop, który:

"W 2011 roku był autorem kampanii internetowej Platformy Obywatelskiej "Praktyczny przewodnik mężów zaufania PiS". Swoje projekty realizował wspólnie z takimi firmami medialnymi jak ATM Grupa, Agora, Endemol Polska. Zajmował się m.in. doborem obsady oraz obsługą planu do programów tv i reality show, m.in. Big Brother i Bar." - Chyba pamiętacie kretynizm i dekadencję jakimi emanowali uczestnicy tych show.
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2016-08-06, 20:44
Jakaś anomalia... Z jednej strony polaczki a z drugiej cyganiuki ^^
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2016-08-06, 20:59
Chcialbym zamienić kilka słów z typowym odbiorcą tego kurwa szoł
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-08-06, 22:39
Na końcu "faktoid.pl" i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
19_91 2022-01-03, 12:44
Cyganie z makijażem
Zgłoś