18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
N................y 2017-11-08, 13:53
Palczando napisał/a:

... i zjebania mózgowego



Nie pisze się zjebanie mózgowe, prawidłowa forma to prawactwo
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-11-08, 14:01 2
Dobry materiał. Piwo dla Jaoka
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2017-11-08, 14:02 3
musiałoby mnie pojebac żeby na sadisticu oglądac gówno które ma ponad 38 minut.
Weź promuj się na demotach
Zgłoś
Avatar
flaszka 2017-11-08, 14:08 2
film ma 38 minut a po 20 minutach już 4 piwa...
Zgłoś
Avatar
MrBAD0094 2017-11-08, 14:09 2
Misiek_KRK napisał/a:

musiałoby mnie pojebac żeby na sadisticu oglądac gówno które ma ponad 38 minut.
Weź promuj się na demotach



To siedź sobie w piwnicy i niech Cię wszyscy jebią w dupę.
Zgłoś
Avatar
JMWagner 2017-11-08, 14:45
Panowie te Lewaki to s ci dobrzy czy ci źli bo już się pogubiłem niech ktoś mi wytłumaczy czy to jest banda pedałów z sztandarami czy banda niedorozwojów ze swastykami i sztandarami
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-08, 14:51
A jak zdycha narodowiec, prawicowiec to jest pogrzeb czy normalnie tak jak zawsze śmieciarka przyjeżdża?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-11-08, 14:58 2
Niezwyciężony napisał/a:



Nie pisze się zjebanie mózgowe, prawidłowa forma to prawactwo



Owszem, na prawicy zdarzają sie niedojebani ludzie, ale jest ich promil w porównaniu z całym środowiskiem lewicy które cechuje jakaś zacma umysłowa. Może powodem są kazirodzcze związki osób o lewicowych poglądach? Nie wiem. Najśmieszniejsi są ludzie z antify, tacy prawdziwi komuniści. Żyją na koszt rodziców, kupują okropne kapitalistyczne produkty zepsucia moralnego, protestują przeciwko wyzyskowi przez okrutne korporacje, jednocześnie swoje akcje nagrywając ajfonami. Zakłamane lewackie chujki.

sezamkowyRozpierdol napisał/a:

A jak zdycha narodowiec, prawicowiec to jest pogrzeb czy normalnie tak jak zawsze śmieciarka przyjeżdża?



Lewicowe obyczaje pogrzebowe są nam obce. My swoich chowamy. A skoro tak zawsze po was śmieciarka przyjeżdza, to nic mi do tego
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2017-11-08, 15:03
Dlatego tak im dupy dzisiaj pękają z rozgoryczenia, dzisiaj te robaki lewaki mogą jedynie siedzieć w swoich zatęchłych norkach i syczeć z nienawiści. Oby tak zostało na bardzo długoooooo
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-08, 15:14 4
hfbnmiuytp napisał/a:

dzisiaj te robaki lewaki mogą jedynie siedzieć w swoich zatęchłych norkach i syczeć z nienawiści.



Przecież lewica socjalistyczna w postaci PiSu dzisiaj rządzi w Polsce
Wy żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, w której wmówiono wam, że PiS, które prowadzi politykę socjalistyczną jest prawicowe
Tak wam sprali, spierdolili mózgi, że zgadzacie się z tym, że socjalizm jest prawicowy

PS.

Mam dla Ciebie i Tobie podobnych prosty test na logikę, pytanie - NSDAP, czy było w końcu lewicowe czy prawicowe? i skonfrontuj to z traktowaniem PiSu jako prawicy
Zgłoś
Avatar
M................w 2017-11-08, 15:21 1
remi1982 napisał/a:


My swoich chowamy.


jak bydło chyba
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-11-08, 15:31
A na sadolu po staremu
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-11-08, 15:31
sezamkowyRozpierdol napisał/a:



Przecież lewica socjalistyczna w postaci PiSu dzisiaj rządzi w Polsce
Wy żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, w której wmówiono wam, że PiS, które prowadzi politykę socjalistyczną jest prawicowe
Tak wam sprali, spierdolili mózgi, że zgadzacie się z tym, że socjalizm jest prawicowy

PS.

Mam dla Ciebie prosty test na logikę, pytanie - NSDAP, czy było w końcu lewicowe czy prawicowe? wybierz jedno i skonfrontuj to z traktowaniem PiSu jako prawicy



Tym komentarzem utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, żeś debil. Poważnie? Myślisz, że ludzie o prawicowych poglądach uznają PIS za prawicową partie? Mam prawicowe poglądy i w życiu na nich nie głosowałem. PIS,PO,SLD,PSL,N itd. to lewaki z krwi i kości.

Mam do Ciebie pytanie. Masz lewicowe poglądy, jesteś socjalistą. Czy nie uważasz, że twój umysł szwankuje skoro jesteś zwolennikiem ideologii, której wyznawcy mordowali, torturowali i katowali Twoich rodaków? Dla mnie niczym nie różnisz sie od jebanych faszystów.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-08, 15:34 3
@remi1982

Jakbyś czytał moje wypowiedzi to byś wiedział, że nie jestem socjalistą

PS.

Wyjaśnij nam tutaj, co to są "poglądy prawicowe" oraz co to są "poglądy lewicowe"
Chcielibyśmy się tutaj dowiedzieć, jak osoby żyjące w alternatywnych rzeczywistościach (lewacy/prawacy) interpretują pojęcia "prawica/lewica" prócz tego prowadzę takie swoje badania socjologiczne nad zjawiskiem polaryzacji sceny politycznej oraz dychotomii myślenia, która jest bardzo poważnym problemem mediów, polityki, dyskusji publicznych etc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie