18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Miranda 2012-09-14, 18:59 8
@up
ja pierdolę, a nie lepiej włączyć mózg i wysilić szare komórki do pomyślenia, że skoro ktoś nie ogarnie opieki nad psem, to go nie bierze?
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-09-14, 19:09 4
Nasz młodszy kocur został do nas przywieziony przez ludzi, którzy cudem dostrzegli go na poboczu trasy Gorzów - Szczecin (do dzisiaj nie wiem, jak oni tam zobaczyli malutkiego, czarnego kotka w półmroku). Prawdopodobnie jakiś skurwiel wpakował cały miot do wora i wyrzucił przy drodze. Dzięki tamtym ludziom dzisiaj mieszka z nami dorosły już pan Szkarad, a ich mała córa chwaliła się (a może nadal się chwali) w szkole, że uratowali życie małemu koteczkowi
Zgłoś
Avatar
tRampcoRe 2012-09-14, 19:16 8
się kurwa wzruszyłem
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-09-14, 19:18 46
Proszę
Zgłoś
Avatar
Azra'il 2012-09-14, 19:22 6
Wiara w ludzkość wraca
Zgłoś
Avatar
Head93 2012-09-14, 19:23 4
vniveri25 napisał/a:

Przywiązywanie psa do drzewa jest skurwysyństwem, lepiej go zajebać, niech się nie męczy.



Wywieźć z dala od domu i zajebać? przywiązywać do drzewa?.. topić? itd.
Ok załóżmy, że zdecydowałeś się na psa, jakimś cudem tak Cię ta namiastka odpowiedzialności przerosła, że chcesz się go pozbyć. Nie chcesz, żeby wracał. Z jakiegoś powodu nie oddasz go ludziom.. to kurwa puść go wolno dalszy kawałek od domu.
Nie ważne co się stanie nie będzie tak cierpiał jakbyś go przywiązał, bo wszystko jakiś tam instynkt samozachowawczy ma.
Zgłoś
Avatar
maniek_elpolako 2012-09-14, 19:58 4
NAPRAWDE WIELKI SZACUNEK MAM DO TAKICH LUDZI . Mam psa(to suka) , ktorego przygarnalem tydzien temu . Jakis debil ja porzucil . Mama sie nie zgodzila na psa gdy powiedzialem ze chce ja przyprowadzic, ale mimo wszystko ją wzialem i teraz mieszka ze mna ,a mama zgodzila sie od razu jak ja zobaczyla . TAKICH LUDZI POWINNO SIE WYNAGRADZAC MEDALEM.

nie wazne jak brzydki bedzie pies albo kot nie wazne jak brudny bedzie ,okazcie pomoc i nie przechodzcie obojetnie obok porzuconego psa badz kota

pies to najlepszy przyjaciel czlowieka , a takie ma podziekowanie
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2012-09-14, 20:02 4
Kurwa, jest to wzruszające, przez te obrazki biednych piesków i kurwa muzyczkę taką piękną w nadziei trzymającą, że ludzie na tym świecie są jeszce dobrzy, ale jakoś kurwa biednymi ludźmi (nie żulami i helupiarzami) nikt się nie przejmie. Nie wiem czemu ludzie tak strasznie płaczą jak widzą biedne pieski, a jak kurwa jakieś stada murzynów padają z głodu w afryce to wyjebane, dziwi mnie to i już, mimo, że też mam wyjebane na murzynów a na pieski i kotki nie.
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-09-14, 20:08 4
Nie ma co porównywać ludzi do zwierząt bo pamiętajmy że pies czy tam kot nie powie nam że jest głodny lub jest mu zimno, one czują ale nie potrafią nam o tym powiedzieć
Zgłoś
Avatar
Jai 2012-09-14, 20:15 4
Kurwa. Spierdalać mi z takimi filmikami po 12h pracy. Wcale się nie wzruszyłem kurwa! Oczy mi łzawią bo mam soczewki i siedzę od rana przy pc i.. :< Chuj wam w dupy
:<
Zgłoś
Avatar
Sussli 2012-09-14, 20:17 7
Jai napisał/a:

Kurwa. Spierdalać mi z takimi filmikami po 12h pracy. Wcale się nie wzruszyłem kurwa! Oczy mi łzawią bo mam soczewki i siedzę od rana przy pc i.. :< Chuj wam w dupy
:<

Daj boże jak najwiekszego !
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-09-14, 21:09 2
Kurwa mać, poryczałem się . Zdaję sobie sprawę że na świecie są miliony bezdomnych psów ale dopiero kiedy obejrzałem te filmiki, utożsamiłem się z tymi zwierzętami, co one czuły i jak się bały tych ludzi, mogę powiedzieć, że szczerze im współczuję i jeśli sam znajdę bezdomnego psa sam nakręcę film i go tu wrzucę, masakra. I Bogu dzięki, że tacy ludzie istnieją.

Naprawdę polecam ich kanał na youtube bo masa filmów w tym temacie, dobrze pokazują światu jeszcze nadzieję, przynajmniej mi pokazali.

@Jai
A ty panie
Zgłoś
Avatar
Szpuntel 2012-09-14, 21:15 1
Ale mnie to wkurwia zamiast pomoc zwierzętom to jacyś debile wysyłają pieniądze na komputer szajsa.
Zgłoś
Avatar
KARAKOL 2012-09-14, 21:19 1
to tylko kurz spierdalajcie
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-09-14, 21:22
Dobrzy z Was ludzie tak wynika z Waszych historii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie