18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Historia świata w 10 minut
K................a • 2010-04-20, 16:30
Światem rządzą pieniądze.. Kilka faktów z historii które są ukrywane lub zmieniane.


Potraktujcie to jednak z lekkim przymrużeniem oka
Zgłoś
Avatar
mrrr... rrrr... rrrr... 2010-05-05, 14:03 1
Nie zauważył jednej prostej rzeczy autor filmiku.
Teraz rządzą bardziej elektroniczne pieniądze, które nie muszą mieć pokrycia fizycznego, ergo można "dorobić" i "zniszczyć" pieniądze zmieniając dane liczniki / zmienne.

Film ciekawy. Nie nudziłem się przez 9 min
Zgłoś
Avatar
PRZEbiegły 2010-05-13, 22:43 3
I tak kiedyś nas wszystkich rozjebie meteoryt ...
Zgłoś
Avatar
TheCrow 2010-11-30, 21:23
smilee napisał/a:

Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt. Robi sie wiele szumu w okol takich wlasnie rzeczy i debile w to wierza. Nawet nie potwierdzila sie teoria syjonu, ze Zydzi rzadza swiatem !



Ale pierdolisz... I kto ci to ma potwierdzić? Instytucje finansowane przez tych ludzi którym się to raczej nie spodoba gdy poznasz prawdę o ich działalności? Oszczędź nam proszę swojej głupoty... Jak się wysili łeb to można to poskładać do kupy i samemu sobie dowieść co jest prawdą.
Zgłoś
Avatar
snik0 2011-01-27, 10:09
Ale wy pierdolicie, zabójstwa mają się do sprawy tak jak to, że ja zleciłem te wszystkie zamachy. Nazywanie "historią świata" 200 lat historii narodu który krzyżuje się z warzywami i małpami jest nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
vestar 2011-06-04, 21:30
@
~Saia
Wedlug mnie jestes zbyt malo inteligentny by zabierac glos w tego typu dyskusjach.
@Ass
Niezaleznie od tego jak mocne i dobre argumenty bys podal, wypowiedzi osob medialnych zawsze beda mocniejsze.
Zobacz ile ludzi nieraz mowi "gdyby to byla prawda mowiono by o tym w tv".
Pamietam jak kiedys nauczyciel historii, prowadzil lekcje o 11 Wrzesnia i na koniec dodal "W internecie jest masa glupich teorii spiskowych, ze niby to prezydent USA zabil tych ludzi i niszczyl swoj kraj. Nie wierzcie w te glupoty, bo to w dzisiejszym swiecie jest nie mozliwe - tysiace dziennikarzy, media na kazdym kroku szybko by wykryly ten spisek"

Zadne argumenty nie wytlumaczyly mu tego, ze budynek byl zbudowany ze stali lotniczej topiacej sie w duzo wyzszej temperaturze od temperatury paliwa lotniczego, to ze budnek zawalil sie duzo zaszybko, to ze kiedys w Empire State Bulding tez uderzyl samolot i nie bylo zadnego pozaru.
Pozatym Grupa Iti(wlasciciel TVN i wielu innych mediow w Polsce) zostala zalozona po to by miec wladze nad nowym trendem w informacji - telewizji.

Ten filmik tez jest manipulacja - profesjonalnie zrobiony przez podstawione osoby, ze specjalnie dobrana muzyka - tak samo jak Zeigeist, Illuminati w przemysle muzycznym itp, ma to za zadanie wywolac nagly szok, potem wytlumaczenie, dziek iczemu ludzki mozg przyswaja te informacje i poprostu uczy sie z nimi zyc.

pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-23, 10:20
Oczywiście w filmiki, które podają argumenty, których sprawdzić nie można z założenia nie wierzę, ale jeśli teraz coś stanie się Obamie to postawię nawet piwo... tvn24.pl/-1,1714910,0,1,obcial-rating-usa--teraz-rezygnuje,wiadomosc.html
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-09-01, 18:04 1
Otóż odpowiadam,Hitler miał pieniądze głównie od żydowskiej finansjery która go finansowała,potem z pożyczek,dla tego tak usilnie zależało mu żeby w 39 rozpocząć wojnę,czy to przeciwko Polsce,czy przeciwko ZSRR w sojuszu z Polską.Pieniądze które wojna i grabieże przyniosły w oczywisty sposób były potrzebne do spłaty długów.
Co ciekawe Hitler był w 1/4 żydem,Himmler w 1/2 żydem,oraz ciekawy jest też fakt,że wyeliminował więcej czystych Aryjczyków z Polski i innych krajów niż żydów.Otóż Hitler,był częścią żydowskiego planu,w rezultacie to przecież dzięki jego działaniom powstał Izrael i zaczęła się prawdziwa światowa dominacja żydów.

Pozdrawiam i mam nadzieję że tym razem nie dostanę warna za "rasizm" bo napisałem prawdę.Sadistic spada na psy,nie można już tu o wszystkim pisać...

Co do reszty filmiku,oczywiście fakt jest taki,że świat kontroluje garstka żydowskiej syjonistycznej finansjery,nie pokorny jest tylko bliski wschód,dla tego są atakowani ze wszystkich stron.
Zgłoś