18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Historia świata w 10 minut
K................a • 2010-04-20, 16:30
Światem rządzą pieniądze.. Kilka faktów z historii które są ukrywane lub zmieniane.


Potraktujcie to jednak z lekkim przymrużeniem oka
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-04-20, 16:39 2
nie oglądałem jeszcze tego filmiku... ale strzelam - wolnomularstwo? masoneria?
Zgłoś
Avatar
Hatch 2010-04-20, 16:39
Primo- gdyby tak rzeczywiście było, tego filmiku już dawno nie byłoby w Internecie.
Secundo- ludzie, którzy robią takie filmiki, mają nieźle nasrane w bani. Poprzez nieraz śmieszne "spostrzeżenia" starają się znaleźć dziurę w całym.
Tertio- gdyby kolesiowi rzeczywiście zależało tylko i wyłącznie na pokazaniu faktów, nie świrowałby tak z efektami.
Quarto- Mam totalnie wyjebane na tą sprawę.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-04-20, 16:43
yeah, potrafisz liczyć do czterech! przeważnie ludzie potrafią użyć tylko "primo" ew. "drugie primo"
Zgłoś
Avatar
smilee 2010-04-20, 18:11
Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt. Robi sie wiele szumu w okol takich wlasnie rzeczy i debile w to wierza. Nawet nie potwierdzila sie teoria syjonu, ze Zydzi rzadza swiatem !
Zgłoś
Avatar
k................q 2010-04-20, 18:15
moim zdaniem świetne
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-04-20, 18:20
@smilee
Co masz na myśli, mówiąc "potwierdzona teoria spiskowa" ? Teoria spiskowa już z zasady nie może zostać potwierdzona, bo stanie się faktem. Faktów przecież historia zna 2389740282, z czego wiele na pewno na początku było spiskiem/czymś ukrywanym, potem ktoś zaczynał rozkminiać to jako spisek - stworzył więc teorię spiskową.
Zgłoś
Avatar
pozarek89 2010-04-20, 18:23
przeczytałem o tym kilka ksiązek ... część autorów juz żyje a ciekawe dlaczego ^^ ..

ps.. kolo ma szczególnie racje w ostatniej części filmu
NIE OGLĄDAĆ TV !! chyba ze są jakieś fajne filmy .. ale serwisy informacyjne ? mowia to co chcecie usłyszeć .. chmura popiołu wulkanicznego hahha żal dupe ściska ^^

ech..
Zgłoś
Avatar
Ass 2010-04-22, 21:58 12
Hatch napisał/a:

Primo- gdyby tak rzeczywiście było, tego filmiku już dawno nie byłoby w Internecie.



Hehhe a co ty myślisz ze oni siedzą na necie i wyszukują wszystkie konspiracyjne filmy świata i przy pomocy magicznego czerwonego guziczka usuwają je? Dobrze widzą że większość ludzi jest zbyt głupia i leniwa żeby zacząć się zastanawiać nad takimi filmami. A usuwanie ich to walka z wiatrakami.

Hatch napisał/a:

Secundo- ludzie, którzy robią takie filmiki, mają nieźle nasrane w bani. Poprzez nieraz śmieszne "spostrzeżenia" starają się znaleźć dziurę w całym.



Czyli lepiej robić to co ty, czyli siedzieć ogladać "rozmowy w toku" i udawać że wszystko jest piękne i cudowne a ludziom będzie się żyło dostatnio? Gadasz jak typowy zombie-prostak, skoro mama powiedziała ze „Kenediego” zabił zbzikowany oswald, w szkole powiedzieli to samo w tv też, na discovery tak samo więc to musi być prawda ostateczna. A wszystkie inne teorie są wymyślane przez wariatów.

Hatch napisał/a:

Tertio- gdyby kolesiowi rzeczywiście zależało tylko i wyłącznie na pokazaniu faktów, nie świrowałby tak z efektami.



No mógł nakręcić film w stylu „money masters” gdzie koleś nawija przez 3,5h na jednym wdechu tylko kto by to chciał zobaczyć w całości?

Hatch napisał/a:

Quarto- Mam totalnie wyjebane na tą sprawę.



Skoro masz totalnie wyjebane na ta sprawę na grzyba zabierasz głos?????? Ja mam totalnie wyjebane na liposukcje zadów starych bab, dlatego nie wypowiadam się na ten temat.

PS. Na przyszłość troszkę samodzielnego myślenia.
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-23, 10:36
@up , specjalnie założyłeś konto by szerzyć teorie spiskowe? Mama musi być z Ciebie dumna.
Zgłoś
Avatar
Ass 2010-04-23, 16:06 4
Cytat:

Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt. Robi sie wiele szumu w okol takich wlasnie rzeczy i debile w to wierza. Nawet nie potwierdzila sie teoria syjonu, ze Zydzi rzadza swiatem !



Wow wcześniej nie dopatrzyłem się tej wypowiedzi a to prawdziwa perełka hehehhehehehehhehehe „Zadna ze swiatowych teorii spiskowych nie zostala potwierdzona - i to jest fakt” Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ludzi którzy wydali wyrok śmierci na JFK lub ludzi którzy naprawdę zaplanowali 11 września, w sytuacji takiej że zwołują konferencje prasową aby powiedzieć „Potwierdzamy wszystkie teorie spiskowe dziękujemy za uwagę” Czy wiesz że 90% światowych stacji telewizyjnych należy do 6 korporacji, innymi słowy 6 ludzi na świecie kontroluje wszystkie informacje jakie do ciebie docierają. Wytłumacz mi sensownie dlaczego na internecie filmy typu Loose change, czy inne Zeitgeisty oglądnęło już ponad 300 mln ludzi a w TV o tych filmach cicho? Dlaczego nie ma debaty o 11 września? Dlaczego boją się zapraszać przeciwników oficjalnej wersji do studia do programów na żywo? Przecież szybko by się rozprawili ze spiskowymi wariatami nie sądzisz?

Saia napisał/a:

@up , specjalnie założyłeś konto by szerzyć teorie spiskowe?



Co ma piernik do wiatraka, w regulaminie nie wyczytałem punktu zgodnie z którym musiałbym składać oświadczenie co do celu mojej rejestracji.

Saia napisał/a:

Mama musi być z Ciebie dumna.



Heheh no to dowaliłeś durnemu spiskowcowi, brawo za przytomność umysłu i ciętą riposte niczym „waszka G”. Ale ciekawe czy jesteś w stanie prowadzić rozmowę na argumenty?
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-24, 2:13
Ass napisał/a:


Co ma piernik do wiatraka,



tyle samo liter.
Zgłoś
Avatar
Ass 2010-04-24, 11:44 3
Saia napisał/a:



tyle samo liter.



Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że potrafisz liczyć do 7. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o dodzie i przegladaj filmy o ucinaniu kończyn. Ech ci głupi spiskowcy, gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to jednym zdaniem, pokłony
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-04-25, 0:06
Ass napisał/a:



Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że potrafisz liczyć do 7. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o dodzie i przegladaj filmy o ucinaniu kończyn. Ech ci głupi spiskowcy, gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to jednym zdaniem, pokłony



Heheh no tak myślałem ze nic ciekawego do powiedzenia nie masz, ale cieszy mnie że żyjesz we własnym świecie. Żyj dalej w cudownym świecie, czytaj sensacyjne newsy o kapitaliźmie i przegladaj filmy o teoriach spiskowych Ech ci głupi normalni ludzie , gratuluje znowu mi pięknie i treściwie dosoliłeś i to trzema zdaniami, pokłony
Zgłoś
Avatar
dorianxx 2010-04-27, 0:40
problem z wami jest taki że nie 'nie wierzycie' lecz nie chcecie wierzyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie