18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Historia znaleziona w internecie, zamieszczam moje tłumaczem.

Cytat:

Parę tygodni temu, po narodzinach naszej córki, mąż i ja zdecydowaliśmy się, że będziemy się kochać. Nie mogliśmy się doczekać aż upłynie pełne 6 tygodni zalecane przez mojego lekarza. Tak więc zważywszy na to, że nie powinnam jeszcze uprawiać seksu i że dopiero urodziłam dziecko - nie brałam jeszcze tabletek antykoncepcyjnych, nie mieliśmy też gumek. Zdecydowaliśmy się więc na stosunek przerywany i "na bosaka". Kiedy już się kochaliśmy, było wprost cudownie, ale nie wiedzieć czemu, kiedy on już miał dojść, pomyślał, że pobiegnie do łazienki zamiast po prostu spuścić się na prześcieradło.

Byliśmy tak podnieceni i zaaferowani, że na chwilę zapomnieliśmy, że nasz mały noworodek spał w kołysce tuż obok łóżka. Kiedy on wstał by biec do łazienki, nie wytrzymał i... doszedł. Doszedł wszędzie. Jego sperma była na dywanie, na ścianie i trochę... na twarzy naszego małego dziecka.

To nie jest coś, co koniecznie muszę ukrywać, ale na pewno nie chciałabym powiedzieć o tym nikomu lub jeszcze raz być w takiej sytuacji. Mój mąż i ja przyrzekliśmy, by więcej nie mówić ani słowem o tym co się wydarzyło, ale zdaje się, że mam nierówno pod sufitem i czasami wciąż o tym myślę śmiejąc się pod nosem.



Oryginalny tekst:
ukryta treść
A few weeks after my daughter was born, my husband and I decided to have sex-We just couldn't wait the full six weeks recommended by my doctor. Since I wasn't supposed to have sex yet and had just given birth I wasn't on birth control and we didn't have condoms. So we decided he would just pull out. We went at it and it was great, but for whatever reason, when he was about to finish he thought he should run to the bathroom to cum instead of blowing his load on the bed sheets.
We got so caught up in the moment, that I guess he forgot that our newborn baby was sleeping in a bassinet a few feet away from the bed. He stood up to run to the bathroom, but he couldn't hold it and...he came. All over the room. A bit on the carpet, a bit on the wall, and a bit...on our newborn baby's face.
This isn't something I've had to necessarily cover up, but it's definitely something I'd never tell anyone I'd have to face ever again. My husband and I swore that night to never speak about it again, but because I guess I'm a twisted person, I still think about it and laugh.

Zgłoś
Avatar
NWC 2014-03-13, 13:05 4
w sumie głupie ale gdy przeczytałem " ale zdaje się, że mam nierówno pod sufitem i czasami wciąż o tym myślę śmiejąc się pod nosem" to się uśmiechnąłem
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2014-03-13, 14:26 56
jak to z babami bywa przyrzekla i za 5 min poleciala na kompa zeby caly swiat sie o tym dowiedzial
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-03-13, 16:40
Nie mógł się jej na plecy lub brzuch zjebać?
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-03-13, 17:06
Pierwsze koty za płoty. Na "rozmowie kwalifikacyjnej" będzie mogła powiedzieć, że ma doświadczenie od zawsze.
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-03-15, 18:03 1
To ile on tego wydziela że sperma była wszędzie?Z koniem sie pruła czy jak?
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-03-15, 18:20 1
Wiarygodne jak program PiSu.
Zgłoś
Avatar
kosiu0 2014-03-15, 18:34 1
Mógł się na bęben spuścić
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-15, 18:57 2
Po co tłumaczyć z polskiego na angielski?
Zgłoś
Avatar
sauciu 2014-03-15, 19:34 7
Teraz pomyślcie ilu z Was może miało coś takiego w swoim "rodzinnym CV", ale o tym nie wie
Zgłoś
Avatar
n................2 2014-03-15, 19:50 3
Sąd nie kupi tej bajki
Zgłoś
Avatar
SzalonePalce 2014-03-15, 21:22
Piwo za obrazkowe przedstawienie sytuacji.
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-03-16, 21:08
jeśli karmiła jeszcze piersią to nie mogła chyba zajść. laktacja blokuje owulację chyba
Zgłoś