18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Dyplomatyczny Radek.


2014-03-02, 23:38
czy ktoś może mnie oświecić co nadzwyczajnego jest w tej wypowiedzi?

Tytuł : "historia wg Radka Sikorskiego"
Że niby to według strażników internetu jakaś kolejna politycznie kompromitująca wypowiedź ?

Czy w dzisiejszym czasach dla plebsu wszystko trzeba dosadnie wbijać do głowy bo inaczej nie zrozumie aluzji?

2014-03-02, 23:49
ja nie rozumiem czego innego, czemu skoro duża część tego cyrku politycznego jeździ na Ukraine promować się na wybawców i solidarnych z tym narodem, to z drugiej strony mamy takiego np. Sikorskiego czy Tuska którzy nie raz byli prześmiewczo (i mam nadzieję nie bez powodu) nazywani "pieskami putina", czy jego "chłopcami na posyłki"?

2014-03-02, 23:55
Chciałem właśnie to wrzucać. Jasne, nie najechała tylko niosła bratnią pomoc mordować ludzi w lasach i gwałcić kobiety po wsiach. pie**olę taką pomoc.

2014-03-02, 23:57
Pewnie całościowy sens wypowiedzi jego jest całkiem inny... k***a ludzie ogarnijcie dupy.

2014-03-02, 23:58
no by go ch*j.

2014-03-03, 00:01
Za kalekę dyplomatycznego i kołchoźnianego kastrata Radka od teraz po wieki Piwko!

Bo dyplomatą to trzeba się urodzić.

On to ma.
Wyssał z mlekiem.


A że mleko ssał krowy to się jeszcze na dodatek oźrebił.

Radek! Radek!! Radek!!! Radek!!!! Radek!!!!! Radek!!!!!! Radek!!!!!!! Radek!!!!!!!! Radek!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-03-03, 00:01
widze, ze wszyscy wiedzą co to ironia

2014-03-03, 00:11
@up dokladnie mialem to napisać.

2014-03-03, 00:42
http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/prosze-mi-oszczedzic-wypowiedzi-kaczynskiego-mowilem-po-angielsku-moze-nie-zrozumial,402108.html

Macie całość.

2022-03-01, 16:53
No i ma racje, Rosja zawsze szukała pretekstu. 1939 była to obrona mniejszości rosyjskich na ziemiach Polskich. Sikorskiemu chodziło w tym wywiadzie, że nie należy oczekiwać wypowiedzenia wojny ze strony Rosji tylko oferty pomocy. Obecnie na Ukrainie, Rosja też uwalnia naród Ukraiński od ich własnego rządu. Oczywiście to sarkazm

2022-10-26, 18:59
No i stało się dwa najazdy na raz Rusy na Ukrów .....Ukry na Polskę ..... i zimowa edycja kto sie w pięknym stylu przejebie przez granicę w pustynnym ubranku przy minus 10 :-P :mrgreen: Ah Ci studenci medycyny ze wschodu odmrożenia im nie straszne xD